Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

AÖF 3.sınıf öğrencilerinin paylaşım başlığı (2011-2012)

Tepki Skoru
0
5-9 aralıkta başladı bu hafta tanışma haftası. Ben dün staj yerime gittim kısa bi toplantıyla staj günümü belirledik. e-portfolyo şifrelerimiz öğretmenlere verilmemiş. e -öğrenmeye girerseniz duıyurular bölümünde şifre ile ilgili bilgi var. Sanırım bugün yüklenmiş.

Tepki Skoru
0
e porfolyo sıfresını nerden alacaz sayfa acılmıyor bır turlu bu haftayı yukleyemeyecekmıyım

Tepki Skoru
0
neslihan şfre nereden oluşturuluıyz canım link yollarmısın ?

Tepki Skoru
0
arkadaşlar e portfolyo sayfası 12 aralıktan sonra aktif hale gelicek şimdi sayfa açılmıo die strese girmeyin:)

Tepki Skoru
0
merhabalar ,
ben herkezin staj yerine baktığı linke girip TC nosunu yazdıktan sonra ne kadr denersem deneyeyim : Öğrenci Numaranızı ya da TC. Kimlik Numaranız kayıtlarda bulunamadı. Kontrol edip tekrar deneyiniz. '' yazıyor :( ve eminim doğru yazdıpımdan ...
geçen hafta haberim olamadı maalesef hastanedeydik 3 gün bu haftada artık büroya gittiğimde sorsamda ordaki kadınlar bi cevap vermiyorlar bile stres oldum çok feci :12:

Tepki Skoru
0
merhabalar ,
ben herkezin staj yerine baktığı linke girip TC nosunu yazdıktan sonra ne kadr denersem deneyeyim : Öğrenci Numaranızı ya da TC. Kimlik Numaranız kayıtlarda bulunamadı. Kontrol edip tekrar deneyiniz. '' yazıyor :( ve eminim doğru yazdıpımdan ...
geçen hafta haberim olamadı maalesef hastanedeydik 3 gün bu haftada artık büroya gittiğimde sorsamda ordaki kadınlar bi cevap vermiyorlar bile stres oldum çok feci :12:
Duyurular burdan deniyorsunuz değil mi? eğer olmuyorsa hemen büroya gidin hocam

Tepki Skoru
0
veya 0222 335 05 80/2463 arş.gör.mehmet fırat bey okul deneyimi dersinden sorumluymuş görüşme yapabilirsiniz

Tepki Skoru
0
OÖLP e-Portfolyo uygulaması 19.12.2011 tarihinde başlatılacaktır. "Okul Deneyimi" ve "Öğretmenlik Uygulaması I" derslerinden sorumlu öğrenciler 12-16 Aralık 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlerden muaf tutulacaktır. Bu tarihler arasındaki etkinlik için telafi yapılmayacaktır
BU YAZIDAN BİRŞEY ANLAYAN VARSA BANA ANLATABİLİR Mİ?BİRDE BU HAFTA STAJA GİDİLECEK Mİ?

Tepki Skoru
0
OÖLP e-Portfolyo uygulaması 19.12.2011 tarihinde başlatılacaktır. "Okul Deneyimi" ve "Öğretmenlik Uygulaması I" derslerinden sorumlu öğrenciler 12-16 Aralık 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlerden muaf tutulacaktır. Bu tarihler arasındaki etkinlik için telafi yapılmayacaktır
BU YAZIDAN BİRŞEY ANLAYAN VARSA BANA ANLATABİLİR Mİ?BİRDE BU HAFTA STAJA GİDİLECEK Mİ?
bu hafta rapor yüklenilmeyecek ve telafiye de gerek yok yani 3.haftadan devam edicez ama staja gitme olayını kurumla görüşün.

bnde oturum açamıyorm hatalı tc diyo ya
bende sorun yok hocam burdan giriş yapıyorsunuz demi : Açıköğretim e-Öğrenme Portalı

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle