Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İşte Ankara'daki Okuloncesiforum Ailesinin Resimleri:)

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar beklenen gün geldi..Bugün Ankara'da buluştuk ...:) Çok güzel, müthiş bir gündü bence...Sanal ortamda hiç görmeden sohbet edip birşeyler paylaştığımız insanları görmek insana büyük mutluluk veriyor...Öncelikle Selçuk Bey'e ve bugün orda bulunan herkese çok çok teşekkür ederim...İnşallah bigün diğer arkadaşlarımızla da görüşmek nasip olur...Sevgiler..İşte bugünün kısa özeti:D

[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/nisan/d63f3fae8f9da798c75c4c1853039cd9.jpg[/IMG]

:36_3_12::36_1_21:

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Çok güzel bir gündü katılan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Tepki Skoru
0
[size=medium]
Ne güzel :)eminim çok güzel bir buluşma olmuştur. O masadaki çiçekler Selçuk Bey'den sanırım :) hediyeler falan ne kadar ince bir düşünce... Yalnız ben merak ediyorum kim kimdir? Keşke sağdan sola yazsaydın isimlerini Derya'cım bizde burdan tanışmış olurduk kendileriyle :) Çok güzel şeyler bunlar umarım kısmet olurda bir buluşmada bende aranızda olurum ...
[/size]

Tepki Skoru
0
Selçuk Bey asıl biz teşekkür ederiz herşey için... :36_3_12::36_15_4::36_1_21:

Tepki Skoru
0
valla bende polatlıda olmama rağmen gelemedim.ama emin olun kalbim ordaydı.selçuk bey sizde çok incesinz çiçekler falan.
deryacım sende çok hoş görünüyosun sende forumun olmazsa olmazlarındansın
sizleri seviyorum

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar neler yaptınız ne konuştunuz anlatın ya:) İstanbul buluşması öncesi bizlere fikir vermiş olursunuz ne konuşulduguna dair:)

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Çok harika bi gündü çok keyif aldım.Sizler tanımak çok güzeldi arkadaşlar inşallah tekrar buluşalım ve kıskandıralım herkesi :D

Tepki Skoru
0
çok güzelll bir buluşma olmuş ne mutlu...inşlh bize de nasip olur...

Tepki Skoru
0
Evet gerçektende güzel bir paylaşım oldu:) Selçuk Hocam a hediyeleri için sonsuz teşekkürler gerçekten çok ince bir insan:) Ve de orda bulunan tüm arkadaşlarrrr hepinizi tanıdığıma çok sevindim tekrar görüşmek üzere sevgilerrrr

Tepki Skoru
0
süper bir gündü katılan tüm arkadaşlara teşekürler tekrarı olacak cep tellerimizi aldık ankara ailesi genişliyecek bu manzaraları hep görüceksiniz bi dahaki sefere diyerek ayrıldık zaten...tuhaftır ki sanki birbirimizi yıllardır tanıyo gibiydik sohbet harikaydı mekan harikaydı süprizler harikaydı eee daha ne olsun ki:):):)

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Evet yav 2 dakikada kaynaştık ben sanki sizi senelerdir tanıyor gibiydim.Zaten _tugba_ yı bir görmeye tanıdım :D:D:D

Tepki Skoru
0
Merak etmeyin İstanbul buluşması çok daha muhteşem olcak.Çünkü ben organize edecem:)

Tepki Skoru
0
gerçekten süper görünüyorsunuz inşallah konyadakilerlede bi buluşma olur :D:D yalnız kim kimdir bende çok merak ettim :D:D

Tepki Skoru
0
ali samiyen de mi olcakk ??? bizim bi dahaki toplantı ali samiyene bile sığmaz:D selçuk bey musti yüzünden yazıyorum bunları kıskandırıyor bizi:(:(

Tepki Skoru
0
_tugba_' Alıntı:
süper bir gündü katılan tüm arkadaşlara teşekürler tekrarı olacak cep tellerimizi aldık ankara ailesi genişliyecek bu manzaraları hep görüceksiniz bi dahaki sefere diyerek ayrıldık zaten...tuhaftır ki sanki birbirimizi yıllardır tanıyo gibiydik sohbet harikaydı mekan harikaydı süprizler harikaydı eee daha ne olsun ki:):):)
Canım aynen katılıyorum ... Ben devamının geleceğine eminim... Umarım ailemiz gün geçtikçe genişler ... Tekrar tekrar teşekkür ediyorum :)

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Ankara'ya ilk indiğimde kar yağıyordu konuştuklarımız ve düşlerimizde izleyeceğimiz yolda inşallah kar gibi beyaz olur.

Tepki Skoru
0
inşallah tek temennimiz o zaten ben çok inandım herşey çok güzel yağmur beklemezken kar geldi inşallah bu kadar güzel süprizlerde çıkar çıktığımız yolda....

Tepki Skoru
0
selcukaydin' Alıntı:
Ankara'ya ilk indiğimde kar yağıyordu konuştuklarımız ve düşlerimizde izleyeceğimiz yolda inşallah kar gibi beyaz olur.
Ben de sabah uyandığımda şok oldum Nisan'ın ortasında kar:) Bence günümüze anlam kattı..Selçuk hocam dediğiniz gibi düşlerimiz zaten beyaz ..Ulaşacağımız yol da öyle olacak inşallah.. Bugün katılan arkadaşlarımızı görünce umudum daha da arttı ...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle