Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Çok Güldüm Çok

Tepki Skoru
0
bugün sanat etkinliğinde yırtma yapıştırma yapıyoruz benimde ellerim hep yapıştırıcı dedim ki "melih bana yapıştırıcı getirimisin"tamam dedi gitti geldi elinde daksil oğlum bu ne dedim "eee öğretmenim görmüyormusunuz dudaksil dedi"çoook güldüm:)

Tepki Skoru
0
merhabalar. ben de 23 nisan için sınıfı süslerken çocuklara "yarın da kedi merdiveni yapacağız "dedim.Elif'in cevabı "öğretmenim kedileri kim getirecek?" oldu.

Tepki Skoru
0
ha bir de ben köy okulunda çalışıyorum. buradaki çocuklar kağıtla boyayla daha bu sene başında okulda tanıştılar, doğal olarak. Ve resim yapmak onlar için çok zevkli bi hale geldi. bir ara resim yapmaları için kağıt ve boya dağıttığımda çocuklardan biri bana" öğretmenim sana çok çok çok çok... aferin" dedi. ben de teşekkür ettim :)

Tepki Skoru
0
sebze ve meyveler hakkında bilgi verdim.sonra da anlaşılmış mı diye''sebze ve meyveleri nasıl ayırıyoruz ''diye sordum.cevap:bıçakla

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Bir gün çocuklara şarkı öğreteceğim.Benden sonra tekrarlamalarını söyledim Dedimki :"Çocuklar ben söyleceğim arkadan siz söyleyeceksiniz" Hemen sınıfın en haylazı ömer lafa girdi "Öğretmenim arkana geçip mi söyleyeceğiz" :) :thanks:

Tepki Skoru
0
can88' Alıntı:
sebze ve meyveler hakkında bilgi verdim.sonra da anlaşılmış mı diye''sebze ve meyveleri nasıl ayırıyoruz ''diye sordum.cevap:bıçakla
:D çok komik bu çocuklar gerçekten:D

Tepki Skoru
0
o_tugba_o' Alıntı:
bugün sanat etkinliğinde yırtma yapıştırma yapıyoruz benimde ellerim hep yapıştırıcı dedim ki "melih bana yapıştırıcı getirimisin"tamam dedi gitti geldi elinde daksil oğlum bu ne dedim "eee öğretmenim görmüyormusunuz dudaksil dedi"çoook güldüm:)
çok hoş yaaa. baya güldüm :D

Tepki Skoru
0
bir gün uyku saatinde çocuklardan biri ayağından çoraplarını çıkarmış eline giymiş elleri yüzünün yanında uyumuş .çok şeker ve çok komik bir görüntüsü vardı.

Tepki Skoru
0
SOHBET SAATİNDE,10 KASIM GÜNÜ ATATÜRK'ün HAYATI,YAPTIKLARINI,ÖLÜM YILI GİBİ BİLGİLER VERİLİYOR.DAHA SONRA MÜZİK SAATİNDE ATATÜRK ÖLMEDİ İSİMLİ ŞARKI ÖĞRETİLİYOR,
SINIFIN EN MUZUR ÖĞRENCİSİ MEHMETCAN "ÖĞRETMENİM SENDE Bİ KARAR VER ARTIK ATATÜRK ÖLDÜ MÜ ÖLMEDİ Mİ?"

Tepki Skoru
0
turkçe dil etkinliğinde çocuklara aile çeşitlerinden bahsettikten sonra sordum:- çekirdek ailede kimler vardır doğukan?
- çekirdekler öğretmenim !

Tepki Skoru
0
BENİM ÖĞRENCİLERİ ANNELER GÜNÜ GÖSTERİSİNE HAZIRLIYORUM.öĞRENCİLERİM KÜÇÜK OLDUĞU İÇİN PROVA YAPMAK İÇİN ŞEKER ÇİKOLATA ALIYORUM.YİNE PROVA YAPARKEN ÇOCUKLARA ŞEKER VERECEĞİMİ SÖYLEMEDİM ÇÜNKÜ ALMAMIŞTIM.PROVAYI YAPTIK 4 YAŞINDA BİR ÖĞRENCİM ELİNİ AÇARAK GELDİ YANIMA VE ŞEKER VER DEDİ.O AN OKADAR TATLIYDIKİ BAYAĞI GÜLDÜM.AYRICA OKULDA BEYAZ ÖNLÜK GİYİYORUM.BAŞKA SINIFTAN BİR ÖĞRENCİ KORKUYOR BENDEN .EVDE BAHSEDERKEN DOKTOR DENİZ DİYORMUŞ.DOKTORUNUN ADI DENİZMİŞ DE.

Tepki Skoru
0
canım ya bende anneler günü gösterisi bittiğinde iyi bir performans gösterirlerse çikolata vereceğimi söyledim gösteri bitti öğrencim şiiri okudu elinde mikrofon "hadi öğretmenim hak ettim bakın" dedi salondaki herkes koptu tabi bende :)

Tepki Skoru
0
bi gün çocuklarla konuşuyoruz,benim kızlardan ikisi evlenmeye karar vermişler,bitanesine sordum nezaman evleneceksin diye
-nezaman koca bulursam o zaman dedi
peki ev işleri zor nasıl yapacaksın dedim
-olsun ben bulaşıkta yıkarım,yemekte yaparım,pazarada giderim dedi
diğerine sordum senin boyun küçük nasıl bulaşık yıkayacaksın diye
-bizim evde tabure var onun üstüne çıkarım dedi
yemek nasıl yapacaksın dedim
- annemden öğrenirim dedi
anladım ki kesin kararlılar,tabi çok güldüm...

Tepki Skoru
0
Sınıfta elektrikli ev aletlerinden bahsediyorum,örnekler veriyorum veya örnekler veriyortv. radyo,tost mak.vb... bir öğrenci atladı öğretmenim buzdolabı ama bizimki boş dedi.Hemen arkadan biri atladı bizimde var ama dolu..........

Tepki Skoru
0
bende istiyorum kendi öğrencilerim olsun.ama daha 4.sınıf var.hele okul bitecek,kpssye girecem,kazanacam,atamam olacak,kendi sınıfım ve öğrencilerim olacak....
ooooooooo gözüme pek bi uzak gedi yawww.neyse hayırlısıyla gelir umarım o günler de:)

Tepki Skoru
0
siz yine iyi. benim 2. universitem. ilk üniversitemde 1 yıl hazırlık , 3 yıl 1. sınıf okudum. sonra bırakıp okul öncesi öğretmenliği kazandım. yeni bir başlangıç yapmak zor oldu (moral açısından) ama şimdi nerdeyse bölüm birincisi olacağım. not ortalamam 82 civari bisey. (ama 1. sınıf 74-75 civari biseydi)

önemli olan insanın seveceği bir mesleği yapması diye düşünüyorum.

Tepki Skoru
0
bölüm neydi ki???çok mu zordu ki 1.sınıfı üç kere tekrar ettin.yoksa dersler çok mu hoşuna gittide ayrılmak zor oldu???:):):):):)

Tepki Skoru
0
tikurzena' Alıntı:
bölüm neydi ki???çok mu zordu ki 1.sınıfı üç kere tekrar ettin.yoksa dersler çok mu hoşuna gittide ayrılmak zor oldu???:):):):):)
çukurova universitesi ingilizce maliyeydi bölümüm. 1. sınıfın o kadar uzaması bölümün zorluğundan ya da sınıfı sevmemden değil okula gitmememdendi :D

okul yerine havuza ve internet cafeye gittigim icin devamsızlıktan kaldım. (napim bölümümü sevmiyordum)

3. sene bi okula gidim demiştim de hoca bana bakti. dedi
Hoca:"sana benzer bi öğrenci daha önceden de vardı."
Ben:"geçen sene de 1. sınıftım"
Hoca:"geçen sene değil önceki sene vardı"
Ben:"O da bendim hocam. 1. sınıftaki 3. yılım bu." :D

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00