Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

TRT 'NİN OKULÖNCESİ VE EĞİTİME KARŞI İLGİNÇ TUTUMU!...

Tepki Skoru
0
Bugün saat 12:30 da TRT ınt ’de TURKSITE adlı programında okulöncesi sitemizin tanıtımı yapılacaktı ..

izlemeyemeyenler için bilgi :
programın başlangıcında içerikte ,nelere yer verileceği hakkında hakkında kısa isim olarak geçildi.daha sonra tek tek tanıtıma geçildi.fotoğraf ile ilgili bir program uzun uzadıya tanıtıldı,türkçe olimpiyatları ile ilgili bir site tanıtıldı.sıra ile gidiliyordu,normal gibiydi herşey...daha sonra ismini vermem uygun mu bilemiyorum ama özyurt diye bir köyün internet sitesinin tanıtımı yapıldı (sorun burada başladı)neredeyse tüm program bu sıte için hazırlanmış gıbıydı.uzun bir süre tanıtımı yapıldı.program süresi bizim siteyi tanıtmaya yetmedi.DAHA DOGRUSU TRT GIBI ÖNDE GELEN BİR KURUM ;SANIRIM OKULÖNCESİNİN ÖNEMİNİN VURGULANMASI GEREKTİĞİNİN YA BİLİNCİNDE OLAMADI YADA OLMAK İSTEMEDİ.... İŞTE BURADAN EĞİTİME VERİLEN DEĞERİN BİR ÖRNEĞİNİ GÖRDÜK İZLEDİK .... böylesine güzel ve yararlı bir siteyi insanların yaşam alanlarına sokmak yerine bir köy sitesını tanıtmaktaki zihniyeti anlayabilmiş değilim.... keşke bu siteden yararlanabilecek insan sayısını 6000 den çok daha büyük rakamlara taşıyabilselerdi ŞİDDETLE KINIYORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....................

Tepki Skoru
0
siteye mail göndermenizi ve bu durum karşısında herkesin duyarlı olmasınızı bekliyor ve temenni ediyorum.böylesine hassas bir konuda biz eğitimciler tepki vermek durumundayız.... http://turksite.gen.tr/default.asp?mid=iletisim buraya konu ile ilgili msjınızı göndermenizi rica ediyorum....
arkadaşlar bence gönderdiğiniz maillerde mutlaka SİZE GERİ DÖNMELERİNİ,NASIL TELAFİ EDECEKLERİ İLE İLGİLİ BİLGİ İSTEYİN.en azından bunu isteyelim ben bunları istedim ve bu hakkımında oldugunu düşünüyorum..... insanlar sorumluluklarının farkında olmalılar...selçuk bey haklı.eğer yayınlayacaklarına dair mail attıktan sonra yayınlamayı dahi başaramıyorlarsa,başaramadıklarını onlara aktarma hakkına sahipiz demektir...eğer yayınlayacagız diye bir mail atılmamış olsaydı bu durumda bir hak iddia edemezdik....tabıkı yayın hakkı onlara aittir ancak unutulmamalıdır ki eğer trt gıbı kalıtelı bır kurumsanız,uygulama ve etkınlıklerınızde yayınlarınızda dahada titiz davranmanız gerekir.çunku ınsanların sızden beklentılerı dahada artar.ancak eğitimin bu denli geri plana atılmasından rahatsızlık duymayanlar bu duruma karşı duyarsız kalarak maıl atmaz.kı ben bu sıteye üye olan herkesın duyarlılıgının farkındayım önemlı olan harekete geçebilmek... http://turksite.gen.tr/default.asp?mid=iletisim

Tepki Skoru
0
Sayın trtınt televizyonu turksite programını her haftaki gibi büyük bir beğeniyle izledim ve izlerkende üyeside olduğum okuloncesi.org sitesininde tanıtımının olduğunu bilerek bekledim.Okul öncesi ile ilgili pekçok aydınlanması gereken insanın haberdar olacağı bir site vardı ve bunu yayınlayacağınızla ilgili değerli hocamız ve site yöneticimiz sizden mail aldığı halde neden böylesine güzel eğitici bir sitenin yayınlanmadığını sormak en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum.En kısa sürede iletişime geçilmesini arz ve talep ediyorum.Saygılar.

diye bir mesaj gönderdim umarım faydalı olur mesajlarımız ve bide belkide süre yetmedi yani belki haftaya yayınlarlar bide iyi taraftan bakmak lazım

Tepki Skoru
0
zaten muhtemelen bizim verdiğimiz tepkiler karşısında savunma mekanizmasını çalıştırıp haftaya yayınlayacaktık diyeceklerdir.ama biz yinede gereken tepkiyi vererek bunun sandıkları kadar basite indirgenecek birşey olmadığını göstermeliyiz... !

Tepki Skoru
0
Bence de biz tepki gösterirsek yayınlanır.zaten tepki gösterilmesi gerekiyor.

Tepki Skoru
0
sevgili berkemcim ve asuman duyarlılığınız dolayı teşekkür ederim...

Tepki Skoru
0
bende bugün merakla bekledm fakat 2. site tanıtımından sonra evden çıkmak zorunda kalınca okuloncesi sitesinin tanıtımını izleyemyceğim için çok üzülmüştüm eğer evde kalıp izleseydim aynı üzüntüyü daha çok yaşardım yapılan büyük bir ayıp gerçekten trt gibi köklü bir kuruluşa hiç yakışmadı en azından yayın sonunda okuloncesi.org bugün tanıtımı olacağı fakat sürenin yetmediği söylenebilirdi

Tepki Skoru
0
sevgılı nagıhan ılgın için teşekkür ederim.malesef bu dahi söylenmedi... bizler de mail atarak yaptıklarının farkına varmalarını istiyoruz....

Tepki Skoru
0
ben de izlemeyi çok istiyordum ama o saatte kardeşim OKS sınavından çıkmıştı ve TVde sınav sonuçlarına baktık. izleyemedğim için üzülmüştüm ama şimdi okuyunca daha çok üzüldüm:( umarım attığımız mailler bir sonuç getirir ve haftaya tanıtımı yapılır

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben yayından hemen sonra turksitesine maıl atmak istedim fakat uzun süre ulaşamadım.bende şimdi tekrar deneyip trtyi kınayacağım.bizim sitemiz fotoğraflardan ve bilmem ne köyünden çok daha önemli.trtnin eğitime destek bu mu.

Tepki Skoru
0
sevgili güzel :) ördek , mehtap ve mustafa duyarlılığınız adına teşekkür ederim...bizlerin verdiği tepkinin çok önemli olduğunu düşünüyorum.....

Tepki Skoru
0
içimi döktüm rahatladım bence hepimiz cevap gelene kadar maillerimize devam etmeliyiz ama 7-8 kişi değil üye olan herkes,

bu site bizim hadi herkes elinden geleni yapsın......

Tepki Skoru
0
ben kablolu yayın olmadığı için izleyemedim programı ama biraz önce mailimi atarak tepkimi belirttim.ayrıca bu programı trt izmir televizyonu hazırlıyormuş trt de çalışan bir velim var yarın onunlada bu konuyu kunuşucam

Tepki Skoru
0
SEVGİLİ TUGBA,OLAYLAR KARŞISINDAKİ YAKLAŞIMINA BAYILIYORUM....DUYARLILIĞIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM .... :)

Tepki Skoru
0
SEVGİLİ YELDA İLGİN VE ÇABALARIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM....

Tepki Skoru
0
ne demek bu hepimizin sitesi ve ben sitemizi çook seviyorum herkes emek veriyor buraya tepkisiz kalmamalıyız ayrıca bende bir velim var trt de çalışıyor onunla konuşma yollarını arıyorum yarın kesin konuşurum ankara'dan olaya el atıyorumm:) hiç birşey yapamazsak trt yi basarız 6000 kişiyiz yaaa:)

Tepki Skoru
0
işte ben bu gücü seviyorum yaşasın okulöncesi.org ailesi
canım kardeşlerim benim :))

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika