Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Stajlar

Tepki Skoru
0
selamlar arkadaşlar bu öğretmenler neden bu kadar sadist oluyorlar acaba. hazırladığımız faaliyetten istiyorlar beğendikleri etkinliklerden istiyorlar fakat biz isteyince yapınnnnnnnnnnnn gibi imalı ukala bir şekilde cevap verebiliyorlar. yapmaktan aciz değilizki zaten sadece bi örnek . hayret ediyorum.şu iki hafta da bir geçse Allah ım .stajda Allah herkese iyi öğretmenler nasip etsin inş.

Tepki Skoru
0
evet arkasım ıyılerle karsılasalım okulu kendı secme olanagımzda yokmuş bakalım benım stajım ne olcak bıde sız para alıyomusz lisedekı satjlarda almıyodukta

Tepki Skoru
0
hayır para almıyoruz , sadece staj günü öğretmenin ve yardımcının keyif yapmasını sağlıyoruz çekip gidiyorlar sınıftan ne yaparsan yap

Tepki Skoru
0
neseli; lisedeki stajla kıyaslanmayacak birşey olduğunu anlayacaksın bence :)

Tepki Skoru
0
ben de anektot örnekleri var kendim hazırladığım istersen yolların ama birebir aynısını yapma kopya muamelesi görebilirsin

Tepki Skoru
0
Bitti ama geberdim diyebilirim. Stajerler zaten hep kullanılır her zaman. bizi de kullandılar bence benim uygulama öğretmenim sınıfa bile girmedi.Sözde gözlem yapıyoruz. İnanırmısın yardım istiyorum kafanıza göre yapın diyordu ya böyle bir şey yok.Böyle insanlar gördükçe çok üzülüyorum.Çocuklar kimlerin elinde. Umarım genç öğretmenler zaman geçtikçe öyle olmaz.Vay haline çocukların o zaman

Tepki Skoru
0
yengec' Alıntı:
Bitti ama geberdim diyebilirim. Stajerler zaten hep kullanılır her zaman. bizi de kullandılar bence benim uygulama öğretmenim sınıfa bile girmedi.Sözde gözlem yapıyoruz. İnanırmısın yardım istiyorum kafanıza göre yapın diyordu ya böyle bir şey yok.Böyle insanlar gördükçe çok üzülüyorum.Çocuklar kimlerin elinde. Umarım genç öğretmenler zaman geçtikçe öyle olmaz.Vay haline çocukların o zaman

aynen :) aynen :) aynen :)

Tepki Skoru
0
benim staj öğretmenim çok iyi..ilk dosyama çok ii bir not verdi..umarım buda ii olur..

ve umarım herkesin stajı çok ii biter..

Tepki Skoru
0
BEN SİZ GİBİ ÖĞRETMENİN YANINDA DEĞİLDİM ÇÜNKÜ ŞEHİRDEN BAYA UZAK BİR KÖYDE USTA ÖĞRETİCİYDİM VE ÖĞRETMENİN YÜZÜNÜ 3 AYDA BİR GÖRDÜM YANİ BİLGİ ALACAK KİMSEM YOKTU.KENDİ ÇABALARIM DOĞRULTUSUNDA HAZIRLAMAYA ÇALIŞTIM.YARINA DA BİTİRİP VERİP KURTULACAM İNŞALLAH İYİ BİR NOT ALIRIM

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben kamu yönetimi nde aöf deyim stajlar ne zaman ve nereden öğrenebilirim birde hangi sınıflarda yapılıyo staj bilginiz warsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden tşk.

Tepki Skoru
0
arakadaşım bizim bölümümüz okul oncesi kamu yönetiminden bilgimiz yok belki olanlar vardır ama sen en iyisi aöf bürosun sor

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bişey sorucam şimdi staj sanırım haftada bir gün oluyor. peki biz usta öğretici olarak çalışacak olsak o yıl e o zaman nasıl olacak her hafta gidilecek staja?

Tepki Skoru
0
çiğdemcim forumda biraz gezsen sorunun cevabını eminim bulacaksın.malesef aynı şeyleri tekrar tekrar yazmaktn sıkıldık

Tepki Skoru
0
selam ark bişey sormak istiyorum
ben 3, sınıf öğrencisiyim malum staj var aynı zamanda arı kolejinde çelışıyorum başta izin vermiolardı staj olayına şim di yarım gün ayarlayın bide iş yerime yakın bi okul var oraya aldırın yapın dediler staj yerimi oraya aldırma gibi bi şansım var mı bu konuda bana yardımcı olbilrmisiniz çok ihtiyacım var lütfennnnnnn

Tepki Skoru
0
yasmin' Alıntı:
selam ark bişey sormak istiyorum
ben 3, sınıf öğrencisiyim malum staj var aynı zamanda arı kolejinde çelışıyorum başta izin vermiolardı staj olayına şim di yarım gün ayarlayın bide iş yerime yakın bi okul var oraya aldırın yapın dediler staj yerimi oraya aldırma gibi bi şansım var mı bu konuda bana yardımcı olbilrmisiniz çok ihtiyacım var lütfennnnnnn
yasmin'ciğim öncelikle okul yaşamında başarılar dilerim. Bence sen staj yerleri belli olmadan gidip bağlı bulunduğun büroya dilekçe ver. Eğer onlarda sorununu geçerli bulurlarsa kabul edebilirler. Çünkü ben 3. sınıftayken staj yaptığım okulda ki öğrencilerden biri dilekçe vererek ertesi sene yine eynı okulda yapmış stajını. Bence sende şansını bir dene. Ama yazdığın dilekçe çok etkili olsun ki bahanen de onlara inandırıcı gelsin. Umarım işinden ayrılmak zorunda kalmazsın. Başarılar...:)

Tepki Skoru
0
ya yazılanları okudumda gözümü korkuttunuz.bu staj bu kadr mı kötü.ben de seneye 3.sınıf olacağm...ALLAH heppimizin yardımcısı olsun!!!!!!!

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle