Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Stajlar

Tepki Skoru
0
merhaba , bir sene öğretmenlik yaptıktan sonra staj yapmak istemiyorum bu sene 3. sınıfım çok zor geçicek.Allah herkesin yardımcısı olsun.

Tepki Skoru
0
denisscimm bildiğimm kadarıyla sen eğerr devlet okulunda çalışıyorsann stajını da kendi sınıfında yapıyorsunn..kendi kendini gözlemleyerekk..ama staj dosyanı staj kağıdında yazan okula teslimm ediyorsunn o kadarr..

benim de gelmedi canımm henüzz staj kağıdımm..daha erkenn değil mi zatenn..henüzz ders kaydı yaptırmadık kiiii..

sevgiler..

Tepki Skoru
0
denizcim 3. sınıftaki okul öncesinde uygulamaydı ve usta öğretecilik yapıyorsan staja gitmiyordun sadece uygulama dosyanı hazırlıyordun. ama 4. sınıfta ise öğretmenlik uygulaması yapacağımız için zorunlu olarak haftada birgün staja uygulama okulumuza gitmek zorundayız. dediğin gibi 1 gün gitmediğimiz için ücretimiz kesilecek yani ayda 4 gün kesilecek ayrıca ben merkezde yaşamıyorum. uygulama okullarıda merkezlerde oluyor sınavlarımız gibi. o yüzden ayrıca bir masaraf yapıcam. yani hem ücretim kesilecek hemde artık bir masraf daha yapıcam neyse hayırlısı olusn mezun olalımda

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar staj kağıdı için acala etmeyin. Çünkü 4. sınıflar 2. dönem staja başlıyorlar. Yani anlayacağınız baya bi süreniz var...:D Ayrıca 4.sınıfların uygulamasını da zerrin'ciğim gayet güzel açıklamış...:D

Tepki Skoru
0
canım o gün izinli oluyorsun. ben geçen yıl görmüştüm bizim okula resmi yazı gelmişti. usta öğreticiye 1 gün izin verilir ücreti kesilmek üzere diye.

Tepki Skoru
0
benim arkadaslarım 3.sınıfta çalıstıkları için stajları kalktı ama sadece rektörlükten gönderilen 3.sınıf staj doosyası hazırlanıyo.fakat söyle bisi var ustaöğreticilik yaparsan staj kalkıyo ama özel bi yerde çalısırsan staj zorunlu

Tepki Skoru
0
üçüncü sınıf stajında eğer usta öğreticiyseniz kendi çalıştığınız okulda kalarak sadece belirtilen staj yerine dosya imzalatmaya gidiyorsunuz.ama dördüncü sınıflar içinse böyle birşey yok.ek olarak dördüncü sınıf öğrencilerinin çalıştıkları okuldan staja gittikleri günün ücretinin kesilmeside okul müdürünün insiyatifine bağlı.kesmeyen kesmeyebiliyor yani arkadaşlar.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar mrb anekdot örneğiniz varmııı acil cevabınızı bekliyorumm

Tepki Skoru
0
valla beim staj hocamda bana takmış durumda.ondan yardım falanda istemiyorum ama sürekli bana laf sokuyor.artık köprüyü geçene kadar .................diycem.son bir hafta.Allah kurtarsın hepimizi.

Tepki Skoru
0
Ya arkadaşlar gerçekten bu staj hocaları neden böyle ???
Zamanında çok mu ezildiler acaba yada hayatın zorluklarını mı göstermeye çalışıyorlar anlamadım.

Bu arada yanlış anlaşılmasın benim hocam çok iyi bir insan.Çok anlayışlı.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar staj bitti rahatladık diyordum sınavlar arkasından kpss ne olacak bizim halimiz benim stajda ki hocam çoook iyidi sınavda herkese başarılar diliyorum

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben 1.sınıf öğrencisiyim ama bu staj merak ediorum.3.ve 4.sınıfta hangi tarihte başlıo haftanın 1günümü 2senede?cvp için şimdiden teşekkürr

Tepki Skoru
0
merve 88 merhaba canım. 3. sınıfta 24 hafta boyunca staja haftada ( eğer usta öğretici olarak çalışmıyosan ) 1 gün gideceksin. eğer çalışıyosan ayda 1 kez gidiyosun. 4. sınıfta ise çalış yada çalışma haftada 1 gün 14 hafta boyunca gitmek zorundasın tatlım. ben 4. sınıfım stajda bitti haftaya finalde bitiyo, mezun olcam hayırlısıyla. stajlar baya zorlıcak seni. ama zamanla alışırsın. şimdiden allah kolaylık versin...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben yeni üye oldum herkese slm.şu an 3.sınıfı okuyorum.sizler gibi staj görcemde şu staj hakkında hiçbir bilgim yok.acaba dosyalar nasıl oluyor?öğretmenler başımızda duruyor mu.ben bide başka bir okulda öğretmenlik yapyorum.acaba staj yerim aynı yer mi olcak?hiçbişey bilmiyorum.yardımcı olmak isteyen var mı?lütfen...

Tepki Skoru
0
slm arkadaşlar bende yeni üye oldum. açıköğrtm okulöncesi 3.sınıfım bende staja başladım.ama bu staj dosyası nasıl hazırlanacak.neler koyulacak dosyaya bilen arkadaşlar ayrıntılarıyla yazarsanız sevinirim..

Tepki Skoru
0
Arkadaslar ben 3. sınıfım ilçeden ders ücretli olarak görevlendirildim şimdi çalısıp çalısmama durumlarımızı belirtcegımız kagıtlarda ilin imzası var ama ilçeden oludğum ıcın ilçe onayladı eskısehırı arıyorum bu duurm ıcın net bısey soylemıyo onaylanmaya bılırmıste ilde gozukmuyoruz ozaman stajım yanmaz dımı staj okuluma gıderım napcamığımı bılemıyorum bırde onaylanıp onaylanmadığıı ınternetten acıklancakmıs gecen yıl da boylemı acıklanmdı boyle bır durumla karsılasan varmı acaba?

Tepki Skoru
0
Arkadaslar ben 3. sınıfım ilçeden ders ücretli olarak görevlendirildim şimdi çalısıp çalısmama durumlarımızı belirtcegımız kagıtlarda ilin imzası var ama ilçeden oludğum ıcın ilçe onayladı eskısehırı arıyorum bu duurm ıcın net bısey soylemıyo onaylanmaya bılırmıste ilde gozukmuyoruz ozaman stajım yanmaz dımı staj okuluma gıderım napcamığımı bılemıyorum bırde onaylanıp onaylanmadığıı ınternetten acıklancakmıs gecen yıl da boylemı acıklanmdı boyle bır durumla karsılasan varmı acaba?
bende köyde çalışıyorum geçen yıl 3.sınıftayken ilk olarak müdüre imzalattım daha sonra ildeki milli eğitime imzalatıp aöf bürosuna verdim sende böyle yap

Tepki Skoru
0
arkadaşlar uygula dosyalarının elde yazılması gibi bi şart varmııı??? yoksa pc den çıktı alabiliomuyuz???

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle