Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Selçuklular Burada !!!

Tepki Skoru
0
yeliz ve mehmet tepeli sizleri burda görmek çok güzel aynı sıraları paylaştıgım degerli arkadaşlarım mesleki eğitimin güzide elamanları hepinize başarılar k şubesi 2004

Tepki Skoru
0
vuslat110 seni de burada görmek gerçekten çok güzel sayın hocam...

Tepki Skoru
0
bende geçen yıl mezun oldum böyle bi sitenin olmasına çok sevindim hocalarımı konyayı çok özledim.bana gelecek sağladığı için üniverssiteme binlerce teşekkürlerimi gönderiyorum

Tepki Skoru
0
selam arkadaşlar bende selçuk anaokulu 2001 mezunuyum tnıyan çıkarsan haberleşlim

Tepki Skoru
0
ya ben bişey sorabilir miyim arkadaşlar.ben satranç öğrenmek istiyorum.konya da yada bizim üni de bildiğiniz kurs falan var mı?birde drama kursuna gitmek istiyorum.bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.hepinize finallerde başarılar.........

Tepki Skoru
0
arkadaşım bildiğim kadarıyla komek de ve halk eğitim de drama kursu var, hatta kayıtları başladı, fakültemizde de Arş.Gör. Filiz SAYGIN ın drama üzerine çalışmaları var bu konuda ondan daha detaylı bilgi alabilirsin, fakültemizde okul öncesi eğitime destek topluluğunun bir de gitar kursu var :) ilgilenenlere duyurulur....

Tepki Skoru
0
cevabın için tşk ler gökankayılı.ben zaten okul öncesi eğitime destek topluluğuna üyeyim.ama bi etkinliği olmadı şimdilik.birşeyler yapmayı bekliyoruz

Tepki Skoru
0
ARKADAŞIM YÜRÜTTÜĞÜMÜZ 2 TANE YARDIM PROJESİ VAR AMA BİZ BUNLARI ŞUANDA DUYURMAK İSTEMEDİK, AMA PROJELERİMİZİ 2. DÖNEMİN BAŞINDA TANITICI BİR TOPLANTI YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ. DAHA ETKİNLİĞİ OLMADI DEMİŞSİN TOPLULUĞUN,BİZİM GECEN DÖNEM 2 TANE SÖYLEŞİ, 1 TANE EĞİTİCİ GEZİ, 2 TANE DE YARDIM KAMPANYAMIZ OLDU, FAZLASINIDA YAPMAK İSTERDİK AMA ELİMİZDEN BU KADARI GELDİ, ÖNÜMÜZDE Kİ DÖNEM İÇİNDE 3 SÖYLEŞİ, 2 YARDIM KAMPANYASI, 2 DE EĞİTİCİ GEZİ PROJEMİZ VAR, SİZLERLE DAHA GUZEL PROJELERE İMZA ATARIZ İNSAALLAH :) GÖRÜŞMEK ÜZERE...

Tepki Skoru
0
çok güzel etkinlikler.ben hepsine katılmak istiyorum.ama şimdiye kadar haberim olmadı.nasıl haber alabilirim etkinliklerden

Tepki Skoru
0
ARKADAŞIM PANOLARA AFİŞ ASIYORUZ HEP, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA PERŞEMBE GUNU SAAT 13 DE DE TOPLANTIMIZ VAR SENİDE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ, TOPLANTI AFİŞLERİNİDE PANOLARA ASIYORUZ TAKİP EDERSEN SEVİNİRİM, KENDİNİZE İYİ BAKIN...

Tepki Skoru
0
MRB. BEN DE TOPLULUĞA KATILMAK İSTİYORUM.... YARDIMCI OLURMUSUNUZ.Bİ DE BANA ÇOCUK ŞARKILARI AKORLARI LAZIM BULMAMA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar, yarın kantinimizde topluluk olarak bir eğlence düzenliyoruz, grup göçebe 14.30 dan sonra mef kantininde bizlerle olaçak tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz...

selcuklu nagiş' Alıntı:
MRB. BEN DE TOPLULUĞA KATILMAK İSTİYORUM.... YARDIMCI OLURMUSUNUZ.Bİ DE BANA ÇOCUK ŞARKILARI AKORLARI LAZIM BULMAMA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.
arkadaşım önümüzdeki hafta bir toplantı yapacağız, afişlerini fakülte girişine ve de panolara asarız, seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle