Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Planlar Hakkında;

Tepki Skoru
0
planları buraya yollasak ve paylaşsak ne dersiniz arkadaşlar ben 2 günlük planı hazırlayacağım şimdi bitince buraya koyarım kolay gelsin herkese

Tepki Skoru
0
hazırlanmıs bır suru plan var.onları kendıne gore de degıstırebılırsın.nıye ugrasıyorsun kı kendın hazırlayarak.enerjımızı daha baska seylere verebılırız bence.sınıf duzenını ayarlamak, degısık etkınlıkler bulmak ve uygulamak, yaptıgımız gozlemlerı kaydetmek, aıle egıtımı vermek, oooo daha bırsuru sey

Tepki Skoru
0
arkadaşa katılıyorum. hazır olanları kendi okulumuzun ve sınıfımızın imkanlarına göre düzenlersek bence daha iyi olur. dediği gibi enerjimizi daha farklı şeylere harcarız.

Tepki Skoru
0
[okulumuza gelen müfettişler kılavuzu olan derslerin günlük plan yapmayacağını söylediler okul öncesininde kılavuzu olduğuna göre bizde yapmayakmıyız diye sordum evet dediler.Yıllıkları internetten yapabilecekmişiz.Veli katılımı ve ev ziyaretlerine önem verecekmişiz.Kafama takılan madem öyle niye günlük plan örnekleri var bu kılavuzda anlayamadım.

Tepki Skoru
0
şule müfettişlerin demek istedikleri bıranş öğretmenlerinin yapmamaları gerektiği...rehberlik için gelen müfettişler aynı şeyi bizde de söylediler...klavuz kitabı olanlar yapmıcak diye ama branş öğretmenleri için...sınıf öğretemenleri ve bizler günlük plan yapmak zorundayız...bizim için bu geçerli değil...

Tepki Skoru
0
bence plan falan kalkmaz arkadaşlar. ayrıca bana müfettiş geldiği zaman planlarımı tek tek inceliyor valla (hiç bir eksiklik bulamıyor tabi o ayrı konu:))hazır plan alsam ; küçük yerde öğretmenlik yapıyorum çoğu şey uymuyor yani ben hergün planı değiştirmem gerekiyor onu yerine bende kendim yapıyorum. tabi hazırlardan yararlanarak.yapıyoruz işte bişeyler:)

Tepki Skoru
0
Bize müfettişler geldiler,hiç plan sormadılar..gerçi benim günlük planlarım tamdı da yıllık planımı daha yazıda oturtamadım..Günlük plan hergün oturup saat 12,1 lere kadar uğraşıyorum..Şu yönden iyi oluyor.Ne yapacağımı daha iyi biliyorum,günüm daha düzenli geçiyor.Ama çok zamanımı alıyor,çok uykusuz kalıyorum.hazır planlarla oynayarak yapmayı sevmiyorum,bana uymuyor,uygununu bulayım diye uğraşmaktansa kaybedeceğim vakti plan hazırlayarak geçiririm diyorum.Bu arada arkadaşlar bu sene plana kavram,aile katılımı filan yazmıyoruz heralde değil mi?

Tepki Skoru
0
dramagueen plan derken yani yıllığa mı günlüğe mi...yıllık plan kavramda aile katılımıda yazılıyor...günlük plana aile katılı yazılıyor ben yazıyorum...kavram zaten yazılmıyordu günlük plana...

Tepki Skoru
0
GÜNLÜK PLANLARI HAZIR HALİYLE Mİ KULLANIYORSUNUZ YOKSA AYRI BİR DEFTER Mİ TUTUYORSUNUZ????

Tepki Skoru
0
ben hazır planı değiştirerek uyguluyorum.. ayrıca bir yere yazmıyorum çiğdem...

Tepki Skoru
0
geçen yıl yapıyodum ben ama bu yıl nasıl olacak bilmiyorum....

Tepki Skoru
0
hayır yazmıyorum plan defteri...iki yıldır plan defterim yok..neden ayrıca bir plan defteri olsunki anlamıyorum...daha önceden elimde yazardım planları deftere o zaman olurdu tabi..:)

Tepki Skoru
0
aaa gerçekten mi biz ozaman geçen yıl boşunamı yazdık ama müdür bey bana yazmam gerektiğini söyledi? hazır planı imzalıyorsun sadece öylemi? çok sevindim eğer böyleyse.

Tepki Skoru
0
arkadaşım ben de hazır planlarda değişiklikler yapıp kullanıyorum

Tepki Skoru
0
değişikden kastınız nedir arkadaşlar yani hazır planın üzerinemi yazıyorsunuz değişikliği? ben geçen yıl hazır günlük planlandan beğendiğim etkinlikleri alıyor,hedef dav. filan alıp günlük plan defterine kendime göre yazıyordum.beni mazur görün arkadaşlar net bilgiye sahip olmaya çalışıyorum.

Tepki Skoru
0
ben de hazır planları değiştiriyorum.yazıcıdan çıkarıp dosyalıyorum.aslında haftada sadece 1 gün plan yapıyorum.diğer günleri stajerlerim yapıyor...

Tepki Skoru
0
arkasdaşım bende bilgisayarda hazır plan üzerinde değişiklik yapıp kullanıyorum

Tepki Skoru
0
TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR ANLAŞILAN HERKES AYNI SİSTEMİ UYGULUYOR.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle