Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Öğretmenler bu sefer de avea dan mağdur

Tepki Skoru
0
öyle bir şey olmaz ya 10 yıllık sözleşmede böyle bir şey yok kafalarına göre iş yapıyorlar tabi biz sesimizi çıkarmAZSAK BÖYLE OLUR

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar internette bazı forumlarda Avea'nın öğretmen tarifesini değiştirdiğini 22 Kasım'dan itibaren aylık sınırsız olan grup içi görüşmeyi 1000 dakikaya (15 saat filan) düşürdüğünü okudum

Doğruca 4440500 ü aradım. Görüştüğüm Avea yetkilisi bilginin doğru olduğunu söyledi. Bundan haberim olmadığını bana bilgi verilmediğini söylediğimde aldığım cevaba bakın:

Ulaştırma Bakanlığı ve Meb ortak karar aldı. 22 Kasımdan itibaren uygulanacak.
Nerede Meble 2010 yılına kadar imzalanan anlaşma?

Makul konuşma süresini geçenlere uyarı mesajı göndermeye başlayacaklarmış.

Yetkiliye neden 21 kasımda bana mesaj göndermediklerini sorduğumda ken küm etmeye başladı. Doğru düzgün cevap veremedi.

Birde bu personalPlus tarifesindekiler için geçerli değilmiş.

Lütfen herkes avea müşteri hizmetlerini arayarak hakkını arasın.

Herkes aynı durumda olmayabilir. Ama Aveanın yaptığı bu saygısızlığa bir dur diyelim. Yolunacak kaz değiliz.

2010 yılına kadar geçerli olan bu anlaşmayı tek taraflı olarak iptal etmişler

Tepki Skoru
0
inanmıyorum yaa böyle saçmalık olurmu resmen insanları kandırıyorlar avea bayisine gittiğim zaman kesinlikle sorup öğrenicem.......

Tepki Skoru
0
ayrıca şöle bi durum var hattımı alırken sözleşme de -sonradan yapılacak tum değişiklikleri kabul edeceğimi bildiririm.. şeklinde bi ibare var. ben satıcı kişiye -burada yazandan kasıt nedir ne gibi değişiklikler olablir dedim.. bi değişiklik olmaz sadece yılda birkaç lira artış olur .. dedi. bu olay olalı birkaç gün oldu.. bizim insanımız niye bukadar düzenbaz oldu.. yapılacak şey aslında topluca iptal etmek.

Tepki Skoru
0
benim eşimde öğretmen ama biz bu hattı istemedik.çünkü çoğu yerde çekmiyor yada sürekli meşgul falan yazıyor.insanlarda açıkçası çok abarttı.böyle birşey ben bekliyordum.saatlerce konuşmaya dur diyen olacaktı.haber vermemeleri çok yanlış.

Tepki Skoru
0
şikayetlerinizi bu adrese iletebilirsiniz. sessiz kalamayalım arkadaşlar

http://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=contactus&lang=tr&flag=2&lang=tr&pagemenu=onerileriniz

Tepki Skoru
0
"Milli Eğitim ve Emniyet teşkilatından başlattığınız Personel Tarifesine 1000 dakika sınırını derhal kaldırmazsanız hattımı iptal ettireceğim "
şeklindeki mesajı atma kararı aldık arkadaşlarla toplu iptaller olması bekleniyo. lütfen rahatsız olanlar itirazlarını yapsınlar

Tepki Skoru
0
ayrıca haber bile verme gereği duyulmuyor diğer öğretmen siteleride başta olmak üzere herkes arkadaşalrından öğreniyor durumu. hafta arası yansıması bekleniyo medyaya

Tepki Skoru
0
hulya()' Alıntı:
"Milli Eğitim ve Emniyet teşkilatından başlattığınız Personel Tarifesine 1000 dakika sınırını derhal kaldırmazsanız hattımı iptal ettireceğim "
şeklindeki mesajı atma kararı aldık arkadaşlarla toplu iptaller olması bekleniyo. lütfen rahatsız olanlar itirazlarını yapsınlar
   teşekkürler arkadaşım
ben de böyle değiştirerek gönderdim hemen.

"Milli Eğitim ve Emniyet teşkilatı Personel Tarifesine başlattığınız habersiz ve kanunsuz 1000 dakika sınırını derhal kaldırmazsanız hattımı iptal ettireceğim "

Tepki Skoru
0
banada bugün mesaj geldi hemen müş tem. aradım. 23 ekim tarihinden iti baren geçerli olduğumu söyledi..şaştım kaldım benim şu an için 2000 dk yakın konuşmam var...neden bu kadar geç haber verildiğini sorduğumda tarife uygulamaya geçtiği andan itibaren haber verildiğini söyledi.. bi anlam veremedim..yaptıklarının saygısızlık olduğunu söyledim ve aveanın sitesine girip tepkimi belirttim...

Tepki Skoru
0
ne ara haber vermişler resmen insanları saf yerine koyuyorlar ben hattımı çarşamba günü aldım 8 kasımda yaa. böle bi durumdan haberim yoktu satıcı kiişiye sordum tarifenin özellikleri ne diye adam bana süresiz dedi. nasıl bi ülkede nasıl insanlarla yaşıyoruz ya. inanmıyorum. lütfen herkes tepkisini belirtsin bi şekilde. bizler eğitimli insanlar değilmiyiz.üstelik öğretmeniz bize bu şekilde nasıl emrivaki yaparak kabul ettirirler çok canım sıkıldı. eğer doğru dürüst bi şekilde böyle bi uygulamaya geçseler tamam ama böyle bu şekilde insanın canını sıkıyor

Tepki Skoru
0
ya haklılarr tabi ki de kesinlikleeee...ama
1.mademm tutamayacaklardı neden söz verdilerr 10 yıl sözleşme var,bişi olmazz konuşmakk sınırsızz diyee...
2.hadi olmadı kurtarmadı neden zamanında haber verilmiyor insanlara??bunca kişiyi mağdur etmeye hakları yok bencee..ne olacakk şimdi o kadarr konuşmalarr..fatura gelince ne olacakk???

bence yanii...

Tepki Skoru
0
aveanın bu yaptıgı hiç dogru degil madem bu yükün altından kalkamıyorlar
o zaman yeni personel hattı vermesinler insanlara boyle bi uygulama nerde görülmüş

Tepki Skoru
0
EVET BENCEDE VERMEMELILERDI COK SACMA AVEA HAKSIZ

Tepki Skoru
0
DENIZ TABIKI HAKSIZ DEGILLER BIRISIDE BUNLARIN KARDESIM AMA BUNU NEDEN ONCEDEN HABER VERMIYORLAR

Tepki Skoru
0
ben de hattımı 10 gün önce aldım ve bu uygulama madem 22 ekimde başlamış benim niye haberim yok sınırsız konuşma diye aldım olana bakın yaa, bu akşamda müşteri hizmetlerini aradım ve rahatsızlığımı dile getirdim. 1000dk olduğunu nasıl öğreneceğiz diyorum şu an öle bir çalışma yapmadık siz kendiniz takip edeceksiniz ne kadar konuştuğunuzu diyor.. saçmalık bu yaaa

Tepki Skoru
0
avea'nın batacagından falan degıl arkadaslar yeterlı musterısını topladı ve yaptı ıste madem avea zararda sankı bılmıyormu adı ustunde sınırsız konusma dıye bırseyle reklam yaptılar sonrada bızlerı magdur ettiler işte 3 ay vergi odıyecegız hattı kaPatsakta.İstersem 24 saat konusurum konusma ozgurlgu verılmıstı oyle bır hak tanınmıstı ki bizde kullandık avea sankı bılmıyormuydu boyle bir yıgılmanın olacagını....Anlamıyorum somurulyurouzzz.

Tepki Skoru
0
3 hattım var 3 ünüde kapatacağım. parasını verdikten sonra türkcell kalitesini yaşarım hiç olmassa. aradığımı bulurum arayan da beni bulur. Ne bu böyle yaa

Tepki Skoru
0
eyvah denisse bayıldı.. kolonya varmı arkadaşlar..:) :) :)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle