Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Öğretmenler bu sefer de avea dan mağdur

Tepki Skoru
0
arkadaşlar avea nın yaptığını duydunuz mu? personel tarifelerinde kısıtlamalara gidiliyormuş. ve kendim bizzat aradım öğrendim 22 ekimden itibaren geçerliymiş.aylık 1000 dk tamam süre az olmayabilir ama neden daha önce bilgilendirilmiyoruz. hiç bir şekilde avea bu konuda biz öğretmenleri bilgilendirmedi. 10 yıllığına imzalana sözleşmede bu şekilde bir madde yer almıyor. yine meb tarafından sahipsiz bırakıldık. yine öğretmenler olarak mağdur ediliyoruz.

Tepki Skoru
0
nasıl levent yaa anlamadım sınırsız değilmiymiş konuşma

Tepki Skoru
0
ya bu bir şakamı ben yavuzumla nasıl konusucam off offf

Tepki Skoru
0
şaka falan değil arkadaşlar. maalesef doğru. memurlar sitesine göz atın baş sayfadan haber yapmışlar. ben de bugün okudum.

Tepki Skoru
0
ortalık çalkalanmış epey hatta 22 ekimden itibaren konuşma sürelerini aşanlara mesaj bile gönderilmiş.

Tepki Skoru
0
ii de ekım ayı gectı ayrıca msj ıle bılgılendırmelerı gerek

Tepki Skoru
0
ben de bugün okur okumaz avea ya tepki olsun diye mail attım hemen

Tepki Skoru
0
öncelikle sadece konuşma sürelerini aşanları bilgilendiriyolarmış. saçmalık işte avea nın kendi sitesinde bile bu konuda hiç bir açıklama yok. o yüzden hem mail attım hem de müşteri hizmetleni aradım maalesef doğru arkadaşlar.

Tepki Skoru
0
off offff yandık desene bu ne yaw olmaz ki insanların uzaklarda sevgılılılerı var konusma ıhtıyacı duyuyorlar ama

Tepki Skoru
0
maile cevap vermediler. o yüzden aradım beyefendi bizim yapabileceğimiz bişey yok. peki konuşma süremi nasıl öğreneceğim diyorum ona da cevap yok. yani iyi bi kumpasla karşı karşıyayız arkadaşlar.

Tepki Skoru
0
off offf vay bıze vaylar bizeeeeeeeeee bako zaman herkes bu durumu protesto edıp hatını kapattırsın ne oluyo gör ozaman haklı olarak tabıkı

Tepki Skoru
0
sadece personel plus da böyle bir kısıtlama maddesi geçiyor. ama ona fazla insan kaydolmadığı için hepsine gitmişler sanırım en ilginci de personel plus da böyle bir madde olmasına rağmen personel plus da böyle bir uygulama şimdilik yok dediler. anlamadım gitti valla ben de

Tepki Skoru
0
evet pek çok insan iptal ettirmiş. tüketici haklarını ve sendikaları
göreve çağırıyorlar. ama sanırım yine en iyi protesto hattı kapattırmak. sanırım ben de öyle yapacağım.

Tepki Skoru
0
ya ben personel plas degılım kı benım için gecerlı bısı yok o zaman doğrumudur hocam

Tepki Skoru
0
tam tersi işte ben de anlamadım personel plus da yok ama diğer personel tarifelerinde kısıtlama var, çok karmaşık bir durum. gerçekten

Tepki Skoru
0
yarın bende arayıp bir sorucam bakalım neymiş

Tepki Skoru
0
farklı bi cevap alabileceğinizi sanmıyorum ama yine de arayın. içiniz rahat etsin. birinci elden duymak daha iyidir tabiki.

Tepki Skoru
0
aslında belki haklılardır bu uygulamaya gitmekde..abartan insanları biliyorumm çünküü..ama durumu önceden haber vermeden 22ekim tarihinde işleme koymaları çokkk kötü oldu gerçektende..gerçekten de mağdur olduk bu durumda..artıkk saatleri sayıcazz 16saati doldurduk mu diye:D:D:D

Tepki Skoru
0
evet en kötüsü de bu ya haber vermemeleri herkese iyi geceler

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00