Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Hangi Firmanın Yayınlarını Beğeniyorsunuz

Tepki Skoru
1
Son yıllarda duru kullanıyorum. Çocuklarda bende çok memnunuz:):)

Tepki Skoru
0
morpa sürekli kendini yenileye her zama kaliteli bir hizmet sunan ve çocukların da ilgisini çekmeyi başaran bir yayın evi olduğu için tercih ediyorum

Tepki Skoru
0
zambak yayınlarının özellikle sevimli alıştırmalar setini tüm 5yaş öğrtmenlerine tavsiye ediyorum çok eğlenceli bir set davranış ağırlıklı eğitim konusunda çok iyi çalışılmış 2yıldır bu seti kullanıyorum

Tepki Skoru
0
Zambak Yayınlarını Severim ama Diğere Verdim Mausem Kayfı :D

Tepki Skoru
0
günLük ve yıllık pLanda zamBak yayınLarınkini kullanıyorum kitap oLarak Gendaş yayıncılık pino-nino eğitim seti... çOk memnunum..... ;)

Tepki Skoru
0
güzel bir anket ancak ben kaynak olarak tek bir yayının yeterli olduğuna inanmıyorum. bence yapılması gereken bütün kaynakları sentezleyip kendi kaynağımızı oluşturmaktır.:congratulationscut4

Tepki Skoru
0
duru yayınları kaynak kitap kullanıyoruz ama planlarını pek beğenmedim

Tepki Skoru
0
geçen yıl zambak kullandım bu sene de aynı hataya düştüm yönetimle ilgili sorunlar nedeniyle. eğlenceli seti fena değil ama planları gerçekten hatalı. ocak ayında kır çiçeğyle taç yapımı, ocağın son haftası bayram kartı yapımı verilmiş:)), özellikle mi yapıldı bilmiyorum ama yılbaşı kutlaması ile ilgi ne bir şiir ne bir tekerleme ne bir kart yapımı söz konusu. ama sevimli setinde fatih sultan mehmet ile ilgili etkinlik sayfasını unutmamışlar. buyrun buradan yakın...

Tepki Skoru
0
gecen sene minik yıldızları kullandım berbattı bence sırf amaclara uyum saglasın dıye luzumsuz sayfalar vardı dergılerınde kesınlıkle onermem.smg nın egıtıcı cd lerı var super cocuklar cıldırıyo onları ızlerken muhtesem yapılmıs bır okuloncesı ogretmenınde olmazsa olmazlardan .duru yayınlarıda gu zel arkadaslar

Tepki Skoru
0
5.yılım ve şimdiye kadar mor-pa, ya-pa ,smg, zambak, kök yayınlarını kullandım. Hepside çok iyi yayınlar tavsiye ederim. özellikle mor-pa nın kaynak kitapları dağarcığı çok iyi. Herkese başarılar.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle