Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Cumayeri Anaokulu-23 Nisan Gösterisi -

Tepki Skoru
0
çok güzeldii..büyük bir zevk alarakk izledimm..hepside çokk güzeldii..ama en çokk karadenizz havasınıı sevdimm:D:D:D
finall de çokk güzeldii..

teşekkür ederimm papatya öğretmenimm...emeğinee sağlıkk...

Tepki Skoru
0
ne kadar şirinler ya ne yapsalar yakışıyor teşekkürler :)

Tepki Skoru
0
Gerçekten çok güzel olmuş.Müzikleri nasıl bulabiliriz,yardımcı olursanız seviniriz.

Tepki Skoru
0
Beğendiğinize sevindim arkadaşlar. çok emek harcadık gerçekten. belki çekımınde sorunlar olabilir. bir de ilk yılımdı. bazı aksiliklere rağmen ilçe genelinde çok beğeni topladı. şimdi aynı tarz bir gösteri planlıyorum. ama keşke aynı oyunu tekrar oynama şansımız olsaydı diyorum. yararlanmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirm tabi.
ocean78' Alıntı:
Gerçekten çok güzel olmuş.Müzikleri nasıl bulabiliriz,yardımcı olursanız seviniriz.
müzikleri internetten indirebilirsiniz. kostümleri iyi bir terziye dikebilir. veya biizm yaptığımız gibi armelit kostüm-ist- den kiralayabilirsiniz. ama armelit kostümün kumaşları, dizaynı çok harika. yalnızca kostümler gösteriyi bitiriyor .

Tepki Skoru
0
öğretmenim ellerine sağlık gerçekten çoook güzel olmuş büyük zevk alarak izledim ayrıca ilk yılınız olmasına rağmen hakikaten çok güzel olmuş düşünce ;çok güzel müzik ve kostüm d birlaşince harika olmuş tekrar tebrik ediyorum

Tepki Skoru
0
Çok güzel olmuş hocam...Ellerinize yüreğinize sağlık... Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Saygılar.

Tepki Skoru
0
çok güzel olmuş ...çok beğendim ...
kostümler de tamamlamış gösteriyi ...
ellerinize sağlık ...
kostümü nasıl ayarladığınız konusunda detaylı bilgi verebilir misiniz ?

Tepki Skoru
0
çok tatlılar.tebrikler.sondaki şarkıyı merak ettim.hangi kasetten acaba.yazarsanız sevinirim.başarılar

Tepki Skoru
0
efsun' Alıntı:
çok güzel olmuş ...çok beğendim ...
kostümler de tamamlamış gösteriyi ...
ellerinize sağlık ...
kostümü nasıl ayarladığınız konusunda detaylı bilgi verebilir misiniz ?
kostümleri bir kırtasiye aracılığıyla armelit kostüm den kiraladık. armelit kostümün kıyafetleri çok şık tavisye ederim. www.armelit.com adresine girerseniz detaylı bilgi elde edersiniz

nunu' Alıntı:
çok tatlılar.tebrikler.sondaki şarkıyı merak ettim.hangi kasetten acaba.yazarsanız sevinirim.başarılar
son şarkı yani ;
biz bu dünaynın çocukları
olsa da dilimiz / rengizimiz farklı
yüreğimiz karşıdır savaşa
ellerimizi uzanır barışa
diye sözleri olan şarkı MORPA nın şarkılı çocuk oyunları adlı cd li kitabından.

Tepki Skoru
0
çok teşekkürler...peki dünya müziklerini nereden ayarlamıştınız...

Tepki Skoru
0
gerçekten tebrikler,harika olmuş gösterin.başarılarının devamını dilerim hocam.

Tepki Skoru
0
çok güzel olmuş öğretmenim tebrikler. yalnız müzikleri internetten hangi siteden yada hangi ad altında indirebiliriz ? belirtirseniz sevinirim

Tepki Skoru
0
dilanaz' Alıntı:
çok güzel olmuş öğretmenim tebrikler.  yalnız müzikleri internetten hangi siteden yada hangi ad altında indirebiliriz ? belirtirseniz sevinirim
Hangi ülkenin müziğini istiyorsanız o ülkenin bilinen bir şarkıcısının ismini bir paylaşım programına(ARES veya Lme Wire gibi) yazarak indirebilirsiniz. veya www.worldmusic.com adresinden her ülkenin bilinen şarkıcılarının şarkılarından demolar bulabilirsiniz. o sitenin size o ülkedeki bilinen sanatçıları bulmada da aydası olabilir.
Tabi ben geçen sene bunları bilmıyordum. daha ilk yılımdı ve şarkıları tam istedğim gibi seçememiştim . ama yine de çok beğenilmişti.
eğer oyunu oynatmaya karar verirseniz şarkıları bulmada elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim. keşke aynı oyunu bir daha oynatma şansım olsaydı.

Tepki Skoru
0
hocam çok iyi olmuş bende böyle bir gösteri düzenlemeyi düşünüyorum
müzikler konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim
şimdiden teşekkürler.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar hepside çok güzeller ellerinize sağlık ya harika.birde bu görüntüleri masaüstüne nasıl kaydedebilirim bana yardımcı olurmusunuz lütfen.

Tepki Skoru
0
öğretmenim ben gösterinizi sene sonu için kullanmayı istiyorum salonda olduğu için defile şeklinde düşündüm ancak internetten müzikleri indirme konusunda zorlanıyorum lime wire den de bulmakta zorlandım yardımınızı rica ediyorum selamlar

Tepki Skoru
0
dilanaz' Alıntı:
öğretmenim ben gösterinizi sene sonu için kullanmayı istiyorum salonda olduğu için defile şeklinde düşündüm ancak internetten müzikleri indirme konusunda zorlanıyorum lime wire den de bulmakta zorlandım yardımınızı rica ediyorum selamlar
HANGİ KÜLTÜRÜN VEYA ÜLKENİN MÜZİĞİNİ İSTİYORSANIZ BELİRTİRSENİZ YARDIMCI OLABİLDİĞİM KADAR OLURUM...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle