Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Atamalar

Tepki Skoru
0
:exclamation: merhaba arkadaşlar
ben okul öncesi son sınıf öğrencisiyim. benim gibi kpss sınavına girecekler i,çin okul öncesi taban ve taban puanları hakkında bir kaç bişey söylemek istiyorum. 2005 in kpss atamalarında sınır 68 ile 72 arasındaydı. fakat 2006 nın şubat atamalarında bı sınır 65 e kadar düşmüş eğer hangi ilin kaç puanla kaç tane öğretmen aldığını merak ediyorsanız, dokuz eylül dersanesinin bi r adresi var ora bakmanızı tavsiye ederim. adres; ----- sanırım
geleceğin öğretmenleri haydi çalışmaya

Tepki Skoru
0
bu sene tahmini 400 kişi alınıyor..Ve bütün okuloncesi branşlarıda dahil.çok az bir rakam ve şansımız azalıyor..tahmini atama puanı 75 i bulur...

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Yazdıgın site açılmadıgı için sildim.Puanları buradan verelim.
YIL-------------------BÖLÜM -----------------ALINAN KİŞİ----T.PUAN

2005 1 atama  Okul Öncesi Öğrt./ Çocuk Gel.ve.Eğ.Öğrt. 977    63

2005 2 atama  Okul Öncesi Öğrt./ Çocuk Gel.ve.Eğ.Öğrt. 500    68

2006 1 atama  Okul Öncesi Öğrt./ Çocuk Gel.ve.Eğ.Öğrt. 500    68,497

2006-2 KISMÎ ZAMANLI GEÇİCİ ÖĞRETİCİ GÖREVLENDİRMESİNDEKİ İSE 200 KİŞİ T.PUAN 60

Tepki Skoru
0
bu kısmı zamanlı geçici öğretmenlik nasıl oluyor açıklarsanız sevinirim.sözleşmeli gibi bişey mi?

Tepki Skoru
0
sanırım selçuk beyin bahsettiği kadrosuz usta öğretiler...kadrosuz usta öğreticiler açıköğretim okuyarak aynı zamanda anasınıfı öğretmenliği yapabiliyorlar...birde üniversiteden mezun olup atanamayanlarda buna başvurabiliyorlar...ek ders karşılığında çalışıyorlar...tatillerde maaş alamıyorlar...umarım anlatabilmişimdir...

Tepki Skoru
0
evet anladım çok saol beste ben bu sene o şekilde çalıştım demek puan vermiş ya 60 o yüzden şaşırdım çünkü onda puan yok.benim 55 ti ücretli çalıştım yani kısmi zamanlı geçici oluyorum.ya bu senede umudum yok atanamam.yine aynı konumda çalışam galba.bi de bizde de sözleşmeli öğretmenlik atıyolar mı geçen see baraj 60 tı ama 55 aldığım için başvıramadım. aranızda sözleşmeli var mı?bi de maaşı ne kadar oluyor?

dsk

Tepki Skoru
0
ben usta öğretici olarak bşladım.şubatta sözleşmeli olarak atandım.maaş dolgun merak etme.
sadece kadrolu atanmak için 72 den yukarı almak lazım o puanlar hikaye

Tepki Skoru
0
saol dsk bi de kaçpuanla sözleşmeli atandın onu yazarmısın

Tepki Skoru
0
YA BEN DE KPSSYE YE GİRDİM VE UMUTLU DEİLİM...BU PUAN OLAYI BENİ ÇOK GERİYORRR....MAAS 750 DİYE BİLİYORUM DÖNER SERMAYEDEN DE GELİYORMUŞ....1.200 DİYE SÖLEDİLER....UMARIM ÖLEDİR:):):)

Tepki Skoru
0
ya arkadaşlar ben geçen yıl kadrolu atananların 1.050.00 ytl net maaş aldıklarını duydum. sözleşmelilerle 1000.00 kadar alıomuş. (tatil zamanları hariç) Bu arada bu yılki başvuru taslağını inceledim. sözleşmeliye ve kadroluya aynı anda başvuracakmışız.

Tepki Skoru
0
Meliss'ciğim ben bu sene staj yaptığım okuldaki öğretmenime sorduğumda o da 750ytl maaş aldığını söylemişti. Artı ek ders ücretleri alıyormuş. Valla herkes farklı bişi söylüyor. Öğretmen olunca anlarız artık ne kadar aldıklarını...:D

Tepki Skoru
0
canım, ben zaten ek derslerle beraber toplam rakamı sölemiştim.çıplak maaş dediğin gibidir, doğru.Şu ağustosun sonu bi gelse.......

dsk

Tepki Skoru
0
ben 67 ile sözleşmeli atanmıştım. maaş ta 800 ile 1000ytl arası değişiyordu. tatiller falan olunca azalıyordu. fakat şimdi sistem değişti. 750 net maaş + ders saatine göre ücret ama yine 1 'i bulur. şimdi kadro sonuçlarını bekliyorum bakalım

Tepki Skoru
0
dsk geçen yıl mı atanmıştın yoksa şubatta mı? hangi şehir peki?

Tepki Skoru
0
ben meslek lisesi mezunuyum.bu sene iki yıllıklar olmadı.bende kadrosuz usta öretici olmak için seminere başvurdum.seminerin baslamasını bekliyorum.seminerden sonra sınav ama sınavdan sonra atanmak için kaç puan gerekli onu bilmiyorum.bilen varsa sölerse sevinirim.birde daha önceki mesajlarda kadrosuz ustaöreticilerin okadar yüksek ücret aldıklarını ilk kez duydum..üniversite yada açıköretimmi etkiliyo bunu???

Tepki Skoru
0
ya bende ben im kafam iyice karıştı bende sözleşmeli başvurdum ama daha 2. sınıfım bana dedilerki kpss ye giricen ama ben mezun değilim ki başvurdum ama daha bi cp yok iyice aklım karıştı burda.

Tepki Skoru
0
nihan arkadaşım pardon ama seminere katılmak için bekliyom bende bişi sorabilirmiyim. o seminre katılanları nasıl seçiyolar bana hala telefon gelmedi ne zamana kadar beklicem belli sayıda insanmı yoksa başvuranların hepsi alınıyomu teşekkürler

Tepki Skoru
0
ya arkadaşlar usta öğreticilik farklı sözleşmeli öğretmen olmak farklı karıştırıyorsunuz.

Tepki Skoru
0
ben usta öğreticilik için başvurdum yani usta öğretici konumundayım zaten çalışmak içim milli eğitimden bi yaı geldi bende onu okudum başvurdum seminer falan diyolar ama şimdide kpss çıktı ben herşeyi birbirine karıştırdım yaaaa

Tepki Skoru
0
ben henüz kpss sınavına girmedim sınav tarihini bekliyorum:)
ben meslek lisesi mezunuyum.milli eğitimin açtıgı usta öreticilik seminerine başvurdum.bugun yada yarın seminere katılacak olanların listesi il milli egitimde asılacakmış.onu bekliyorum.benim bildigim kadarıyla bu seminer 2 hafta sürcek.seminerden sonra sınav olcak.sınavda belli bi puanı asarsam öncelik üniversite mezunu olmak üzere devlet atamalara başlıycakmış.
benim tüm bilgim bu kadar.daha baska bişibilen varsa sölerse şimdiden teşekkürler..

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle