Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

2004 Mezunları Neredesiniz?

Tepki Skoru
0
Funda bebeĞİn Çok tatli.bu arada bende evlendİm.belkİ hatirlarsin Ünİversİtedekİ erkek arkadaŞimla .erzİncan gÜmÜŞhaneye Çok yakin yolun dÜŞerse buralara gÖrÜŞelİm.

Tepki Skoru
0
demek evlendiniz çok sevindim,teşekkürler teyzesi darısı size çok özlemişim sizleri,iyiki bu site kurulmuş yoksa kimseden haber alamıycaz

Tepki Skoru
0
slm funda hataydayım özel eğitimde çalışıyorum

Tepki Skoru
0
arkadaşlar herkese mrhba bakıyorum buraya girmeyeli baya çoğalmışız ne güzel yakında sınıf mevcudunu tamamlarız samsundan herkese sevgiler bu arada fundacığım bebişin gerçekten çok tatlı yaşlanıyoruz galiba teyze olduk artık:) hepinizi öpüyorum herkese slmlar

Tepki Skoru
0
merhaba derya arada bi yoklay1n siteyi ben hergün bak1yorum yazan varm1 diye,te_ekkürler dar1s1 sizin basiniza,yaslandik,sen evlendinmi,neredesin,neler yap1yorsun,nasilsin,özledim sizleri

Tepki Skoru
0
Vay vay vay kimleri görüyorum...
2004 ikinci öğretim merhaballar. Ben Süleyman..
Fundacım evlenmişve çoluğa çocuğa karışmışın.
Halil Hüseyin Selçuk Cemal Semire Derya Neşe Filiz saadet herkese selamlar.
Bende evlendim arkadaşlar. 4 yıl Bayburtta çalıştım şimdi izmirdeyim.
Hepinizi çok özledim.

Tepki Skoru
0
selam süleyman çok sevindim senide aramızda görmekten,evet evli ve bir çocuk anası oldum,erzincanda çalışıyorum ben,birgüllemi evlendin inşallah ismi yalnış söylemişimdir,çok selam söyle ikinizide öpüyorum

Tepki Skoru
0
Evet kardeşim Birgülle evlendim.Valla bende seni merak ediyodum. Maşallah çocuğun çok tatlı. Birgülünde selamı var. Eşinede selam söyle.

Tepki Skoru
0
aleykümselam onunda selamlari var,allah mesut etsin,çok sevindim,tesekkürler dayisi olum yaki_ikli anneye çekmis,darisi size insallah.

Tepki Skoru
0
evet fundacım bende evlendim eski nişanlımla belki hatırlarsın samsun merkezde görev yapıyorum emineyle filan görüşüyomusun o nerelerde
bu arada süleyman sanada merhaba birgülle evlenmene sevindim ben sizi çok yakıştırıyodum diğerlerinden haberi olan var mı herkesi merak ediyorum ne alemdeler

Tepki Skoru
0
selam derya emoşla görüşüyoruz,muş malazgirtte çalışıyor,ercanı görüyorum,oda malatyada çalışıyor,türkçe öğretmeni ile evlendi,bende haberleri emoştan alıyorum,allah bi yastıkta kocatsın.emoş bekar.

Tepki Skoru
0
slm süleyman nasısın
hepinizi burada görmek çok güzel

Tepki Skoru
0
çok slm söyle onada fundacım ben tlfnunu kaybettm görşemyrm emineyle yıllrdr semire sen özel eğitimdemsn sen bi aralr samsuna geliyodun sanrm yolun düşmüyo mu artk arkdşlr buralara gelen olrsa mutlaka haberm olsn herksi çok özldm görmek istrm buralardan geçen bana uğramadan gitmesn

Tepki Skoru
0
Semire Derya hepinize merhabalar. Emin bu haziran evlendi. Mersin Mutta çalışıyo. Ahmette evlendi. Oda Maraşta. Cemal evlendi çocuğu oldu oda tokatta. Murat hala Adapazarında özel okulda çalışıyo. Aklıma gelenler bunlar.

Tepki Skoru
0
ArkadaŞlar sİzlerİ yenİden gÖrmek gÜzel bİr duygu. Herkes İyİdİr İnŞallah.
Ben de manİsada demİrcİ anaokulunda ÇaliŞiyorum. Yolu dÜŞenlerİ mutlaka beklerİm

Tepki Skoru
0
Vay Halilim haziranda orda açık vardı demek sen atandın. Kurtuldun ardahandan. Bende İzmir Ödemiş Kız Meslek lisesindeyim Halilcim inşallah görüşürüz.

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar ben gökçe 2. öğretimden sizleri burda görmekten çok mutlu oldum.Ben gölcükte"yim yolu düşeni beklerim.Hepinize yaşamınız boyunca mutluluklar ve başarılar dilerim.

Tepki Skoru
0
slm gökçe nasılsın ben hataydan semire sevgilerimi sunuyorum

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00