Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Zübeyde Hanım'dan bir anı..

Tepki Skoru
0
Zübeyde Hanım anaoklunun biliyorsunuzdur. Şu 2.Ordu Hava lojmanlarında olan okul.

Oraya staja gideceğiz. Neyse biz hazırlığımızı falan yaptık hazırlık dediğimde etkinlik plan vs.
Beni 6 yaş sınıfına verdiler. Sınıf öğretmeni hocahanım kulakları çınlasın (Ayşe Hoca) yardımcı oluyo falan ama sınıf kopmuş. 4 yaşta 5 yaş ve benim ikinci dönemde gittiğim 6 yaşta hep anasınıfındalar. Ya-pa nın mavi kitabının hafızı olmuşlar. Bütün tekerleme parmak oyunu  hepsini sular seller gibi biliyolar. Bide rütbeli asker çocukları haliyle baya şımarıklarda.
Etkinli sırasında A4 de 2 tane çiçek resmi boyatıyorum (etkinliğe bakarmısınız :D)
Kaan diye bir çocuk var hala unutmam ismini. Bana dedi
-Yeni Öğretmenim (!) bu çiçeğin ismi ne?
Baktım menekşeye benziyo
-Menekşe oğlum dedim.
Kaan: Diğer çiçeği göstererek
-Peki bunun ismi ne?

Baktım baktım çiçeği bişeye benzetemedim
Şimdi Şükran Hocamızda hep derslerde çocuklara yanlış bilgi vermeyin dogrusunu öğrenince size olan güvenleri yıkılır falan diyor. Bilmediğiniz bişey olunca haftaya senin için öğrenir gelirim diye tembihliyor

-Kaan bunun ismini bilmiyorum ama senin için öğrenir haftaya geldiğimde söylerim dedim.

Kaan lafı bi kodu bana:

-Bilmedğin çiçeği niye bize boyatıyon :36_1_42:

Tepki Skoru
0
:36_11_6::36_11_6::36_11_6::36_11_6::36_11_6:
aldın mı cevabı..ne kaanmışş amaa...aferinn onaa...son noktayı koymuşşş:36_11_6::36_11_6::36_11_6:

teşekkür ederimm çokk hoşş bir anıı..

Tepki Skoru
0
hava atmak gibi gayretim hiç olmadığı için öyle bir sıkıntım da olmadı.

Tepki Skoru
0
Bir üsteki mesajı başka bir arkadaşın mesajına cevap olarak yazmıştım. Ama arkadaşın mesajları forumdan silinmiş galiba ..
o hava atmak gibi muhabbeti oraya mahsuben di.. bilginize..

Tepki Skoru
0
güzelmiş be! kaan da hazır cevap bir nevi! tşkrl paylaştıgın için...

Tepki Skoru
0
arkadaşım ben olsaydım yani direk çocuga soruyu sorardım bu çiçek senin çiçeğin sen koy bakalım adı ne olsun ?
diye direk cucuga pas atardım hemde dusunmesını saglardım :D
bende aynı durumlarda kaldıgımda oyle yapıyorum da :D

Tepki Skoru
0
bende o okulda staj yaptım gerçekten çocuklar çok zorluyorlar, ama çok şey öğrendim o okulda.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle