Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Tek hayalim

Tepki Skoru
0
küçüklükten beri tek hayalim okul öncesi öğretmeni olmak 2 yıldır öss ye giriyorum ama okul öncesine yetecek kadar puan alamıyorum cunku her sene ek puanlar yuzunden daha da cok artıyor baska meslek de ıstemıyorum eger unı okumadan bır kreste egıtmen olarak calısabılceksem hıc beklemeden gırerım yeterkı cocuklar olsun

Tepki Skoru
0
bu yıl da olcak gıbı degıl ya cok uzuluyorum hep emeklerım bosa gıdıyo heycan yuzunden eger kazansaydı gıtıgım sehırde bı yurtta gonullu annelık bıle yapmayıı dusunuyodum bu yıl yıne artar puanlar:( aslında 2 yıllık cocuk gelısımı dusunuyorum ama kız meslek lısesı mezunu degılım

Tepki Skoru
0
tugçe puanın tam olarak kaç aslında yazarsan daha ii olur

Tepki Skoru
0
kesinlikle yılmamak lazım..insan eğer isterse her istediğine kavuşur..İnşallah seni de bi gün aramızda öğretmen olarak görürüz,,, başarılar

Tepki Skoru
0
canım benim inş. kazanırsın.
sakın peşini bırakma ve kendine
güven..hayırlısı olsun...

Tepki Skoru
0
ben çocukluktan beri çocuklara bayılıyorum.ama puanlarda çok yüksek yaa bide düz lise mezunuym meslek lisesi olsaydı iyi olurdu

Tepki Skoru
0
niye bu kadar zor okul öncesi öğretmenliğini kazanmak,ortak alan olduğu için.
tuğceciğim nladığım kadarıyla sen para verilmezse bile anaokulu öğretmenliği yapmak istiyorsun.yani sadece mutlu olacağın mesleği yapmak istiyorsun.bence kazanırsın bu hayalinle yılmazsan....

Tepki Skoru
0
:ggggdw:
slm kanal bende öss maduru olarak aranıza yeni katıldım ayrıca tuğçecim aynı kaderi paylaşıyoruz.düz lise çıkışlıyım ve 2 yıldır hazırlanıyorum okul öncesi istiyorum ama puanları resmen uçurmuşlar bi boğaz içinde okul öncesi okumak için en azndan 370 falan alman gerekiyor. ya yazık günah birde biz düz lise çıkışlıyız böyle bi eğtim sisteminde nasıl istediğimiz bölümlere yerleşebiliriz hala aklım almıyor neyse Allah yardımcımız olaun bakalım.

Tepki Skoru
0
slm kanal bende öss maduru olarak aranıza yeni katıldım ayrıca tuğçecim aynı kaderi paylaşıyoruz.düz lise çıkışlıyım ve 2 yıldır hazırlanıyorum okul öncesi istiyorum ama puanları resmen uçurmuşlar bi boğaz içinde okul öncesi okumak için en azndan 370 falan alman gerekiyor. ya yazık günah birde biz düz lise çıkışlıyız böyle bi eğtim sisteminde nasıl istediğimiz bölümlere yerleşebiliriz hala aklım almıyor neyse Allah yardımcımız olaun bakalım.

Tepki Skoru
0
ben de çocuk gelişimcigim inşaallah bu sene sınava hazırlanıyorum lisede son senem ama bunları okuduktan sonra mutlu oldum çünkü bu meslek sabır istiyor ve severek yapılmalı çünkü çocuklar bizim gelecegimiz ve biz yetiştiriyoruz..sınava gelince zor bir sınav ve puanlar çok yükseldi başarı sırasıda çıktı inşaallah sizi üniversitede görmek isteriz çünkü çok ihtiyaç var...sabır ve azimle olur inşaallah..:)

Tepki Skoru
0
Tuğçecim madem bu kadar çok istiyorsun dışardan ver dersleri:s sanada ek puan gelir. 1 senede dershane yerine böyle birşeye başvur. Ben böyle yaptım mesela :) Bu sene 312 aldım ama yeterli değil bizim bölüme şimdi meslek lisesi mezunu olarak gözüktüğüm için sınavsız geçiş hakkından yararlanıyorum.
Düşünüyorsan böyle bişey yardımcı olmaya çalışırım canım :)

düz lise dışında "pratik" okuduğun için mi meslek lisesi mezunu gözüküyorsun?

bu konu hakkında bilgi toplamak istiyorum......???:(

Tepki Skoru
0
canım bende aynen senin gibi çok istiyordum çocuk gelişimi okumayı fakat kazanamıyorum.meslek liselerinnin düzenlediği bi kurs var ona katılabilirsin.2 yıl cumartesi ve pazar eğitim alarak diploma alıyosun ve özel okullarda öğretmenlik yapabiliyosun.ben şu an imkb kız meslek lisesinde eğitim alıyorum ve acbadem türk telekom i.ö.o staj yapıyorum.

Tepki Skoru
0
ayrıca 2 yıllık üniversiteyede geçiş hakkımız var düşünürsen sana bu konuda yardımcı olurum.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle