Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Şampuan şişesinden nasıl marakas yapabilirim :)

Tepki Skoru
0
slm arkadaşlar
sizin özgün fikirlerinize ihtiyacım var :)
şampuan şişesinden marakas yapıcam ben de aklıma bi sürü şey gelio ama karar veremedim...
aranızda bu konuda deneyimli olanlar vardır yardımcı olur musunuz :)
şimdiden herkese teşekkürler...
:36_3_12:

Tepki Skoru
0
canım aslında şampuan şişesinden ama sen yine de koy resmi :)
değiştiririm artık
hoca herkese ayrı ödev verdi de:(
düşüncen için çok saol cnm benim :)

Tepki Skoru
0
şampuan şişesinin etrafını kolay yırtılmayan birşeylerle kapla. adını tam bilmiyorum ama kendinden yapışkanlı parlak kaplar var onları kullanabilirsin. üzerine oynayan gözler tak asetatlı kalemlede ağız, burun falan yap. iptende saç biz yaptık çok güzel oldu.

yada elişi kağıdına yüz çizip şişeye yapıştır...ama o pek sağlam olmuyor

Tepki Skoru
0
şampuan şişesinden penguen yapabilirsin çok hoş olur bence ben derste kolanya şişesinden radyo şeklinde yapmıştım

Tepki Skoru
0
plastik bardaktan da yapabilirsin.2 plastik bardağı yapıştır içine de pirinç ve mercimek koy.istediğin malzemelerle süsle.

Tepki Skoru
0
plastik şu şişesi, kola kutusu, plastik bardak, şampuan kutusu bunların hepsinden marakas yapalirsin...hayvan yada çocuk figürlü marakaz yaparsanız çocukların daha çok hoşuna gidiyor ve onları kukla gibide kullanabiliyorlar...

Tepki Skoru
0
küçük su şişelerinden yapabilirsin.alimünyum folyo ile sarıp üstünü süsleye bilirsin.tabi içine fasulye ve pirinç koyarak.
ama elişi kağıtlarını büyük büyük yırtıp şişenn üstünede uygulayabilirsin.rengarenk güzel bişi çıkar ortaya:thumbsup:

Tepki Skoru
0
ben yapmıştım hoca çok beğendi önce hani el kuklası dikiyoruzya şampuan şişesi boutunda öyle bi kalıp çıkar daha sonra kalıbın içine dolgun olması için elyaf yerleştir (bu arada ben tavşan yaptım )sunra gövdeyi şişeye yerleştir ve başı yine kapak boyutunda çalış oda aynı şekilde elyaf yerleştir ve gövdeye dikişle tuttur işte bitti bu arada kum çok güzel ses çıkarıyo tavsiye ederim

Tepki Skoru
0
renkli elektrik bantları da yapılan materyalleri kaplamada cok işe yarıyor.koly gelsin sizlere.

Tepki Skoru
0
arkadaşım şampuan kutusuna önce aliminyum folyo yapıştır üstüne mum damlat damlattığın yerlere hemen boncuk veya sim at başına kurdela bağla başından artan folyoyuda aşşağıya doğru eğ çok harika olur canım kolay gelsin

Tepki Skoru
0
slm arkadaşlar şampuan şişesi ile ilgili bir marakas resmi olsaydı daha iyi anlardık bence sizcede öle değilmi

Tepki Skoru
0
slm arkadaşlar marakas nasıl yapılır örneğin şanpuan şişesiylen penguenli marakas nasıl yapılır yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşk ler

Tepki Skoru
0
biz okulda makarasında yapıyoruz ama biz genellikle su şişesi kullanıyoruz hem oların üstünü kagıtla kaplarsanız uzun ömürlü olmaz ben mesela oyuncaktan makaras yaptım oo daha iiyii oldu yırtılmaz en azından yada kumaş ama renk uyumuna dikkat

Tepki Skoru
0
penguen bir marakas yapmak istiyorum....yardımcı olabilir misiniz

Tepki Skoru
0
yaaaaaaaaa kızlar banada yardım edin marakas yapıcam ama sağlam olcak mümkünse resinli ve anlatımı olsun ben anlamoyorum bi daha yeniyim bölümüm hakkındada bilgim yok

Tepki Skoru
0
şu pengueni açıklarmısın arkadaşım hepimiz çok merak ediyoruz ne olursun çok muhtacım ne olursun allah rızası için

Tepki Skoru
0
yha herşey ii hoşta bi de resim olsaydı daha ii olurdu sanırım....=))

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle