Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Sadece öss de barajı geçmem yeterlimi

Tepki Skoru
0
merhabalar arkadaşlar ben yeni üye oldum çokta fazla kullanmayı bilmiyorum bu forumu ama bana yardımcı olursanız çok sevinirim bilginiz varsa soracağım mevzuda,,,okul oncesi öğretmenliğini okumak istiyorum ama aöf den bunun için sadece öss de barajı geçmem yeterlimi yoksa diğer bölümlerde olduğu gibi belli bir puanmı gerekli.Yani yaptığım istişarelerden aöf olduğu için barajı gecmemin yeterli olduğu sonucu çıktı ama bu bu işi bilmeyen akıl yürüten insanlarla olan konuşmam sonucundaki ortak kararımızdı bu ..lütfen aydınlatın beniii,,,:110103_aphextwinz_p

Tepki Skoru
0
bu sene bende basladım okul öncesi egitime malesef sadece barajı geçmek yetmiyor bu sene 315 in üzerinden sıralama yaptılar bende 325 alınca oraya yerleştim hemde buraya girebilmek için çocuk gelişimi bölümü mezunu olman gerekiyorr saglıcakla kalın EBRU:))

Tepki Skoru
0
slm bende bu foruma yeni üye oldum sayılır insallah herkes için hayırlısı olur umarım yardımlaşarak herşeyin üstesinden geliriz:)

Tepki Skoru
0
bi tek barajı geçmek yetmio .aof bu sene en son 324 puanla aldı

Tepki Skoru
0
keşke öle olsaydıı............:):):):) barajda ne kelimee yahuuuu

Tepki Skoru
0
barajı gecmek yetmiyo bu yıl en son 325te kaldı diye hatırlıyorm ben 343le yerlestim

Tepki Skoru
0
Sanırım sadece baraj geçmek yetmiyor.belli bir puanı var..ama E.A. 1 mi yoksa 2 de mi? bilemiyorum..kısaca genel bir bilgi verebilirseniz mutlu olurum

Tepki Skoru
0
kaç soru yapmak lazım? ayrıca bu bölüm E.A 2 ye geçti diye duydum.Yani giderek güçleşiyor sanırım

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle