Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

S.Ü. Okul Öncesi Eğitime Destek Topluluğu Etkinlikleri

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar topluluğumuz etkinliklerini bu alandan duyurmaya devam edeceğiz...

Tepki Skoru
0
S.Ü. okul öncesi eğitime destek topluluğu nun düzenlediği KONYA ANA-BABA EĞİTİM SEMİNERLERİ 10 MAYIS DA BAŞLIYORRRR !!!!

Tepki Skoru
0
OYUNCAK KAMPANYASI ''Bİ OYUNCAK VERSEN''

HEPSİ BU ÜLKENİN GELECEĞİ AMA HEPSİ O KADAR ŞANSLI DEĞİL !!!
Bizler Selçuk Üniversitesi Okul Öncesi Eğitime Destek Topluluğu Olarak Oyuncağa İhtiyacı Olan Anaokulları Için Bir Yardım Kampanyası Başattık !!!
Kampanyaya yardımlarınız ve bilgilendirme için adresler:
S.Ü. Mesleki Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Anabilim Dalı 221 nolu oda Arş.Gör. AYŞE ÖZTÜRK / Eğitim binası 311 nolu oda Gökhan KAYILI
Telefonlar: 0 546 220 47 69 / 0 555 624 83 08

Tepki Skoru
0
KİTAP KAMPANYASI ''ONLARIN GÜNEŞİ OLUN''

S.Ü. Okul Öncesi Eğitime Destek Topluluğu olarak hikaye kitaplarına ve ana dili etkinliklerinde kullanılacak materyaller konusunda yetersiz olan okul öncesi eğitim kurumlarına yardım amaçlı bir kampanya başlattık. Yardımlarınızı bekliyoruz !!!
Kampanyaya yardımlarınız ve bilgilendirme için adresler:
S.Ü. Mes.Eğtm.Fak. Çocuk Gel. ve Eğtm. Ana Bilim Dalı 215 nolu oda Yrd.Doç.Dr. Nurcan KOÇAK / 310 nolu oda Arş. Gör. Esra DERELİ / Eğitim binası 311 nolu oda Gökhan KAYILI / Bölüm Sekreterliği
Kampanya telefon numaraları : 0 546 216 7968 / 0 555 624 8308

Tepki Skoru
0
ARKADAŞLAR,
2 yılı aşkın süreden bu yana faaliyet gösteren S.Ü. OKUL ÖNCESİ EĞİTİME DESTEK TOPLULUĞU' nun yeni resmi web sitesi faaliyete geçmiştir, hepinizi bekliyoruz !!!

www.selcukokuloncesi.com

Tepki Skoru
0
EĞİTİCİ OYUNCAKLAR YERLERİNE ULAŞTI...

Selcuk Üniversitesi Okul Öncesi Eğitime Destek Topluluğunun başlattığı ve Arş. Gör. Ayşe Öztürk'ün orginize ettiği ''Bİ OYUNCAK VERSEN !!! '' sloganlı oyuncak kampanyası beklenenin üzerinde katılımla dün sona erdi. Eğitici oyuncaklar bugün Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıylada ihtiyacı olan anasınıflarına ulaştırıldı. Kampanyaya destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz...

[IMG]http://img226.imageshack.us/img226/5314/oyuncakkampanyasi1hi2.th.jpg[/IMG] [IMG]http://7renkakademi.net/e/out.php/t37216_dscn1064gl6.jpg[/IMG] Resmi büyütmek ve oy vermek için üstüne tıklayın

Tepki Skoru
0
tüm destekçileri yürekten kutluyorum keşke daha çok şey yapabilsek

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
gokhankayili' Alıntı:
ARKADAŞLAR,
2 yılı aşkın süreden bu yana faaliyet gösteren S.Ü. OKUL ÖNCESİ EĞİTİME DESTEK TOPLULUĞU' nun yeni resmi web sitesi faaliyete geçmiştir, hepinizi bekliyoruz !!!

www.selcukokuloncesi.com
Başarılar :) :eek:pucuk:

Tepki Skoru
0
S.Ü. Okul Öncesi Eğitime Destek Topluluğu’nun düzenlemiş olduğu ‘ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNE BAKIŞ AÇISI’ konulu söyleşimize teşriflerinizi rica ederiz.

KONUŞMACILAR : Dr. M. Osman Kurtkan KAPICIOĞLU
Arş. Gör. Cengiz ÇELİK (Türkiye'nin ilk erkek anaokulu öğretmeni)

YER : S.Ü. Süleyman Demirel Kültür Merkezi
Malazgirt Salonu

TARİH : 05.12.2006 Salı

SAAT : 14:00

[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/5395/5aralkrc2.th.jpg[/IMG]

Tepki Skoru
0
ARKADAŞLAR, TOPLULUĞUMUZ MESLEKİ EĞİTİM FAKÜLTESİ KANTİN GİRİŞİNE OKUL ÖNCESİ EĞİTİM VE ÇOCUK GELİŞİMİ ÖĞRETMENLERİNİN VE ÖĞRETMEN ADAYLARININ KİTAPLIKLARINDA BULUNMASI GEREKEN ÖNEMLİ KİTAPLARDAN OLUŞAN BİR STAND AÇMIŞTIR. STANDIMIZDA TAKSİTLENDİRME VE KREDİ KARTI İLE DE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ. STANDIMIZDAN YAPAÇAĞINIZ ALIŞ-VERİŞLERLE BİR ÇOCUĞA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM İMKANI SAĞLAYABİLİRSİNİZ...

Tepki Skoru
0
:thumbsup:böyle düşünmeniz beni ve arkadaşlarımı memnun eder herşey için teşekkür ederim...inşallah güzel ve kalıcı çalışmalar yaparız geleceğin büyükleri için

Tepki Skoru
0
tebrik ediyorum arkadaşlar.okulöcesi eğitime destek topluluğu üyesi olarak elimizden gelen desteği yapmaya hazırız

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle