Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Parmak boyası tarifi bilen arkadaşlar!!!

Tepki Skoru
0
arkadaşlar parmak boyası tarifi bilen varsa yada elinde olan bana yardımcı olurmusunuz çok acil ihtiyacım var

Tepki Skoru
0
Gerekli Malzemeler

1-1 paket nişasta

2-4 Bardak Su

3-Çeşitli renklerde toz boya

Tarifi

1 peket nişasta ile su koyu ayran kıvamına gelinceye kadar karıştırılır.Kısık ateşte sürekli karıştırılır.Muhallebi kıvamına gelmeden ocaktan alınarak istenilen boyalarla karıştırılır geriye afiyetle çalışmak kalır.........

Tepki Skoru
0
şulecim tşk ederiz bende çok seviyorum parmak boyasını çalışma sırasında kendimi çok özgür hissediyorum ben birazda tuz koyuyorum uzun süre dayanması için ağzı kapalı kavonazlarda tekrar kullanmak için bekletebiliyorum..gerçi bu güne kadar hiç ertesi güne kalmadı çocuklarım ve ben bıkana kadar yaptık:p

Tepki Skoru
0
Teşekkür ederim Şule Hocam benim de ihtiyacım vardı tarife:)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar arama butonunda parmak boyası tarifleri yazıp arama yaparsınız tariflere ulaşabilirsinizz..
sevgilerr..

Tepki Skoru
0
çok teşekkür ederim şule öğretmenim tamda aradığım gibi masrafsız kolay bi tarif tekrar teşekkürler

Tepki Skoru
0
tesekkurler hocam bende hazır satılanlardan alıyodum o da velılere kulfet oluyodu.sımdı artık ewde kendım yapıp okula gotururum:)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar tuzu biraz fazla koyunca puturlu oluyor çocuklar daha çok seviyor hem puturku ve kaygan kavramında ii olyor:)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle