Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

okul öncesinde kutlu doğum haftası

Tepki Skoru
0
arkadaşlar her özel gün özel hafta kutlanıyor da neden plan ve programlarda kutlu doğum haftası ile ilgili her hangi bir düzenleme yapılmıyor.. kutlayan arkadaşlar var mı??

Tepki Skoru
0
Evet arkadaşım ben sınıfımda hem de okulumuzda kutlama yaptık. Çok güzel ve muhteşem oldu. Çocukların hayatı boyunca unutmayacakları güzel bir etkinlik oldu. Resimlerini de yüklemek isterdim ama bir türlü yüklemede başarılı olamadım. Yükleyebilseydim eminim sizin içinde güzel bir fikir verebilirdi.

Tepki Skoru
0
Çok şükür sonunda resimleri yükleyebildim ama hepsini değil. Tam olarak yüklemeyi başaramadım. Yaptıklarımızdan da biraz bahsedeyim. Nisanın ilk haftası çocuklara hadislerden ezberleyebilecekleri kısa hadisler ve salavat-ı şerife verdim. En çok hadis ezberleyenler okul kutlamasında sırayla saydı ve sonunda hediye verdik. Salavat yarışmasında da çocuklar çektiği salavat sayısınca kavanozuna makarna atıyor. Süre dolunca en çok çekenlere hediye verilecek makarnaları da pişirip makarna salatası yapıp afiyetle yiyeceğiz. Cuma günü Efendimiz için güller yaptık ve pasta kestik, yaptığımız gülleri de okulumuzdaki öğretmenlere hediye ettik.Ailelere de konuyla ilgili olarak Efendimizin sünnetlerini gönderdik. Kısacası güzel ve keyifli bir etkinlik bir o kadar da çocukların hayatları boyunca unutmayacakları bir etkinlik oldu.

Tepki Skoru
0
çok çok güzel olmuş harika fikirler ellerinize sağlık hocamm

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00