Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Oğlumun öğretmeni

Katılım
3 May 2006
Mesajlar
460
Tepki Skoru
0
Puanları
0
oğlumun öğretmeni hiç veli toplantısı yapmadı.dönem başında aldığımız dergileride eve göndermedi.okul açıldığı zaman öğretmenden veli toplantısı yapmasını ve dergileri istesem yanlış mı yaparım?oğlumun neler yapıp yapamadığını görmek istiyorum.bunuda ancak dergiden anlayabilirim.çocukları oğlumla yaşıt arkadaşlarım var.onlara sordum öğretmenleri dergi bittimi eve gönderiyormuş ve süreklide toplantı yapıyormuş.eve ödev verip anne ve çocuğun birlikte etkinlik yapmalarını istiyormuş.öğretmenimizde bunları hiç görmedim ve bu durumdan çok rahatsızım.ne yapabilirim.yardımcı olursanız çok sevinirim.
 
Katılım
3 May 2006
Mesajlar
460
Tepki Skoru
0
Puanları
0
bilgilerin için teşekkürler.ben öğretmende kötü bir izlenim bırakmak istemem ama yapması gerekenleride yapmıyormuş.okul açılınca uygun bir dille bir toplantı ve dergileri isteyeceğim.
 
Katılım
12 Kas 2006
Mesajlar
1,206
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
35
mehtapcım valla hussele katılıyorum.. ben de öyle biliyorum.. öğretmenlerimizin bu kadar da duyarsız olmaması lazımm..üzücü..
 
Katılım
15 Şub 2009
Mesajlar
11
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
41
bence öğretmeni rahat bırakıın takılsıın kafasına göreee esnekk oluun biraz sevgili veliler :))
 

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst