Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Nur Şeker arkadaşımız Vefat Etmiştir.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Allah nur içinde yatırsın ailesine sabırlar versin.
Karadeniz Teknik Üniversitesi Çocuk Gelişi Bölümünde öğrenim gören Nur Şeker, memleketi Gaziantep’e bayram tatilini geçirmek üzere gitmişti.
Kazada 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı. Gaziantep-Nizip karayolunun 3. kilometresinde Mustafa Mehmet Şeker`in (17) kullandığı çapa motoru kontrolden çıkarak şarampole yuvarlandı.

Kazada sürücü Mustafa Mehmet Şeker (17) kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken çapa motorunda bulunan annesi Teslime Şeker (43) ile kardeşleri Nur Şeker (21) Dilek Şeker (22) yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla Nizip Devlet Hastanesi`ne kaldırıldı. Yaralılardan Nur Şeker yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yaralılardan Teslime Şeker ise yapılan ilk müdahalenin ardından hayatı tehlikesi nedeniyle Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine sevk edildi. Nizip Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Dilek Şeker`in ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Öte yandan kazada hayatını kaybeden Nur Şeker`in Karadeniz Teknik Üniversitesi Çocuk Gelişi Bölümünde öğrenci olduğu ve bayram tatili için memleketi Nizip`e geldiği öğrenildi.

Tepki Skoru
0
Allah rahmet eylesin... yakınlarına bol sabır versin.. mekanı cennet olur inşAllah :(((

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
hiç bir bölüme mesaj yazarken bu kadar zor geleceği aklıma gelmez idi :( Allahtan rahmet ; yakınlarına da başsağlığı diliyorum mekanı cennet olsun...

Tepki Skoru
0
allah rahmet etsin .ölüm acısını yeni yaşayan biri olarak ailesine sabırlar diliyorum.mekanı cennet olsun

Tepki Skoru
0
vefat eden kardeşimize Allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum

Tepki Skoru
3
Allahtan Rahmet diliyorum, ailesine sabırlar versin inşallah....

Tepki Skoru
0
inna lillahi ve inna ileyhi raciun...mekanı cennet olsun.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle