Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

NEDEN OKUL ÖNCESİ TOPLULUĞU YOK ÜNİVERSİTEMİZDE

Tepki Skoru
0
[/size]ÖNCELİKLE İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR BENİM AKLIMA TAKILAN BİR KONU VARE . ODA:BİZİM ÜNİVERSİTEMİZDE O KADAR TOPLULUK VARKEN- EKONOMİ,TARİH, EDEBİYAT...- NEDEN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİNİN BİR TOPLULUĞU YOK BEN BUNU KURMAK İÇİN GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞABİLİRİM ÜNİVERSİTEMİZDEN SİZDEN DESTEK BEKLİYORUM SAYGIDEĞER ARKADAŞLARIM SAĞLICAKLA KALIN

Tepki Skoru
0
:thumbsup::thumbsup: çok iyi bir konuya değinmişsin.bencede okulöncesi topluluğu kurmalıyız.bende sana destek olur,yardım ederim.

Tepki Skoru
0
İYİ GÜNLER SUZAN. SEN KAÇINSI SINIFSIN BEN 2.SINIF(İ.Ö)IM ADIM ÖZAL... FAAİLEYETE GEÇELİM ARTIK BU KONUDA. LAFTA KALMASINN:( GÖRÜŞMEK ÜZERE

Tepki Skoru
0
özal senmisin o yaaa!!!Tanımadınmı?bende 2. sınıf i.ö dgs dersem tanırsın herhalde...:10:

Tepki Skoru
0
TANIMAZMIYIM SUZAN TESADÜFE BAK Y? TANIMASINA TANIDIM DA EMİN OLMAK İŞTEDİM. İNŞ BU DÖNEMDE ALTTAN DERSİM OLMAZSA ÖNÜMZDEKİ YIL OKUL ÖNCESİNİN BÖLÜM TEMSİLCİSİ OLACAĞIM ALLAH NASİP EDERSE ARTIK GELECEK YIL OYUNU BANA VERİRSİN DEĞİLMİ? ... GÖRÜŞÜRÜZ SINIFTA:)

Tepki Skoru
0
veririm tabi ne demek,hatta bizim grubun oyu senin olur...

Tepki Skoru
0
NE KADAR İYİSİN. O ZMN GELCEK YIL GÖRÜŞÜRÜZ SUZAN SENLE DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR:)

Tepki Skoru
0
bu konuyla ilgili olmayan bişey sormak istiyorum geçen haftalarda bi serginiz olmuş galiba bizim sonradan haberimiz oldu o yüzden gelemedik. ordaki etkinlikleri paylaşmayı düşümüyormusunuz?eğer paylaşırsanız çok seviniriz....

Tepki Skoru
0
PAYLAŞMA DERKEN NAGİHAN NASIL BİR PAYLAŞMA OLACAK BU TAM OLARAK ANLAYAMADIM EVET GEÇENLERDE OKUL ÖNCESİ 3 VE 4LERİN AÇTIĞI BİR SERGİ VARDI ÇOK GÜZELDİ GERÇEKTEN FOTOĞRAFLARINI FALAN ÇEKMİŞTİM SİLMEDİYSEM CD DE DURUYORDUR. FOTOĞRAF FALAN OLABİLR Mİ PAYLAŞMA DERKEN YOKSA NASIL OLACAK? SİZ MUĞLA ÜNİVERSİTESİNDEMİSİNİZ_?

Tepki Skoru
0
bende çekmiştim fotoğraflarını.buraya eklerim.çok güzel sergiydi..arkadaşları tebrik ediyorum:thumbsup:

Tepki Skoru
0
ÇOK SAĞOOLL SUZAN YA GERÇEKTEN GÜZEL BİR ÇEKİM OLMUŞ. BENDE KOYACAĞIM BİR ARA AMA CD ÇANTASINDAN BULACAKSINFALAN... HADİ GÖRÜŞÜRÜZ

Tepki Skoru
0
bunlar harika olmuş kimler yapmışsa ellerine sağlık.ama ben mandallarla yapılan faliyetleri duymuştum aynanın üstüne falan. onlarında resimlerini eklerseniz çok sevinicem.şimdiden teşekkürler...

Tepki Skoru
0
mrb arkadaşlar bu bizim sergimizdi yani 3.sınıfların :) bu arada fakültemizin çocuk hakları topluluğu var ve zaten yeterince ilgi gösteriliyor tabi daha fazla katılım beklenir genede ..sizide bu topluluğumuza bekleriz tabi yine okul öncesi topluluğuda kurulsa çok iyi olacaktır

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle