Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Merhaba

Tepki Skoru
0
:36_1_21:Bugün anaokulları ile ilgili bir araştırma yaparken rastladım size.

Liseden Çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum aslında beden eğitimi öğretmeniyim amcak şuan ikisininde dışında bir alanda büyük bir spor kompleksinin spor okullarının eğitim koordinatörlüğünü yapıyorum.

Bu yıl hem okul öncesi için aldığım eğitimi hemde spor eğitimimi pekiştirirerek bir proje hazırladım, bunun için burdaki nabza ihtiyacım var.Uzun zamandır uzak kaldığım ilk alanımla ilgili bazı şeyleri unuttuğumu fark ettim.

Dilerim burdaki payleşımlarla birbirimize katkı sağlar iyi zaman geçiririz.

Bu arada sporla bir alan göremedim.Çok yeniyim bundan da olabilir varsa eğer beni yönlendirebilirisiniz.

Yoksa eğer belirtmek isterimki.3-6 yaş bir çok alanda yetenek gelişimi vekeşfi için önemli bir yaştır.

Alanımızında en zayıf kaldığını düşündüğüm yanlarındandır.(Bu benim fikrim)

Neyse tekrar merhaba,güzel paylaşımlar dileğiyle...

Tepki Skoru
0
Bu arada istanbuldan yazdığımı belirtmeyi unuttuğumu fark ettim.

Özel bir kurumda olduğumdan reklama girmemesi için ad vermedim.

zeynepserra' Alıntı:
:36_1_21:Bugün  anaokulları ile ilgili bir araştırma yaparken rastladım size.

Liseden Çocuk gelişimi ve eğitimi mezunuyum aslında beden eğitimi öğretmeniyim amcak şuan ikisininde dışında bir alanda büyük bir spor kompleksinin spor okullarının eğitim koordinatörlüğünü yapıyorum.

Bu yıl hem okul öncesi için aldığım eğitimi hemde spor eğitimimi pekiştirirerek bir proje hazırladım, bunun için burdaki nabza ihtiyacım var.Uzun zamandır uzak kaldığım ilk alanımla ilgili bazı şeyleri unuttuğumu fark ettim.

Dilerim burdaki payleşımlarla birbirimize katkı sağlar iyi zaman geçiririz.

Bu arada sporla bir alan göremedim.Çok yeniyim bundan da olabilir varsa eğer beni yönlendirebilirisiniz.

Yoksa eğer belirtmek isterimki.3-6 yaş bir çok alanda yetenek gelişimi vekeşfi için önemli bir yaştır.

Alanımızında en zayıf kaldığını düşündüğüm yanlarındandır.(Bu benim fikrim)

Neyse tekrar merhaba,güzel paylaşımlar dileğiyle...

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Aramıza hoş geldiniz hocam.Elbette kurum ismi verebilirsiniz reklama girmez.
Sitemizde çocuklar için spor bölümümüz var sanırım gözden kaçırdınız.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Hocam üsteki mesajımda isim verebilirsiniz demiştim.MERHABA şeklinde bir konu başlığı forumumuzda yasaktır.Ya okulun adını yada il-ilçe görev yaptıgınızı yeri yazarsanız hemen konu başlığını değiştireyim yoksa konuyu kilitmemem gerekecek.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle