Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Marmarayı kazanmak ısteyen oss adaylarına önerilerimizz..?

Tepki Skoru
0
:36_13_3:merhaba arkadaslar marmara unıversıtesını hayalıne koyan nıce gelecegın ogretmen adaylarına yardımcı olmak ıstemezmısınız.boylece hem yenı arkadaslarımıza buyuk yardımda bulunmus oluruz ve bırbırımızı tutmalıyız bence.............maaaaaarrrrmmaaaaarrrraaaaaaaa baskadır...... hadı gelın onerı ve fıkırlerımızı burda yazalım..........(bende oss adayıyım ve ınanın yardımınız benı ve benım gıbılerı cok mutlu edecek.)....[/size][/color][size=medium]

Tepki Skoru
0
senı cok sevıyorum marmarammmmmmmmmmmmmmm .... bekle benı gelcemmmmmmmmmmmmmmmm ınsallahhhhhhhhhhh

Tepki Skoru
0
gerçekten marmaralı olmak başka eminecim. bizdeki hocaları başka yerde bulmak mümkün deil.bekleriz inşallah kazanırsın ki bu kadar istiyorsan yaparsın

Tepki Skoru
0
selam kader arkadasım ınsallah kazanırız.kazanırsak tanısmayı cok ısterım cumartesı 23 hazıranda ıstanbulda olcam marmara unıversıtesı okul oncesını gezecegım cok heyacanlıyım.gelırsen sende gel.allah yardımcımız olsun.senı sevıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm marmarammmmmmmmmmmmmmmmm

Tepki Skoru
0
selam marmaralı arkadaslar.....okul oncesıııı hakkında yazılarınızı ımkanları onerılerı beklıyoru<zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz haydı marmaralı burayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tepki Skoru
0
okul oncesınde ogretmenlerle konusmak ıstıyorum onerdıgınız hoca varmı kım adı ne bılgı verırsenız cok sevınırımmmmmmm...................ÖNEMLI ÖNEMLİİİİİ.............................OKUYUN...................ONEMLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Tepki Skoru
0
selam su an cok mutluyum hayallerıme kavusmama cok az kaldı oss de 352 aldım.ankara unıv.hacettepen falan tutar dıolar ama yınede ılk tercıhımkesınlıkle MARMARA olcakkkkkk.deldım tatılde baktım unvrsteye cok guzelll ozellıkle bahcesındekı kugulara bayıldım seneye gorusmek umdyle............tesekkurrler.....

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle