Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Kpss için dershaneye yazilan var mi?

Tepki Skoru
0
bizde ekim ayında başladık. matematikte bölme bölünebilmeye geçtik bugün. tarihten osmanlı kültür ve medeniyetini işliyoruz. türkçede cümlenin anlamına geçtik. eğitimde ise ölçme gelişim ve öyt görüyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun. emeklerimizin karşılığını alırız inşallah.

Tepki Skoru
1
bizde ekim ayında başladık. matematikte bölme bölünebilmeye geçtik bugün. tarihten osmanlı kültür ve medeniyetini işliyoruz. türkçede cümlenin anlamına geçtik. eğitimde ise ölçme gelişim ve öyt görüyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun. emeklerimizin karşılığını alırız inşallah.
inşallah cümelmizin ALLAH yardımcısı olsun sürekli paylaşırsak en azından nerelerde olduğumuzu hangi konularda olduğumuzu ve en önemlisi yalnız olmadığımızı anlarız motivasyon açısından ii olur diye düşünüyorum...

Tepki Skoru
0
bende A nkaradyım..bende öğle düşünüyorum ama düşündüğümüz ve istediğimiz gibi olmuyor bazı şeyler malesef..üstten ders almışmıydın?belki o seni rahatlatır kolay gelsin
bu dönemden almamıştm ama bahar döneminden almıştm bahar dönemnde 3 dersim ve uygulama derslerm olck inşallah. hepimize kolay gelsn, kpssye çalışmak hiç kolay değil. eğitim bilimleri kolay gibi görünsede şu an beni en çok zorlayan ders, kavramlar çoğaldıkça çoğalıyor hepsini birbirine karıştırıyorum :(((

Tepki Skoru
1
bu dönemden almamıştm ama bahar döneminden almıştm bahar dönemnde 3 dersim ve uygulama derslerm olck inşallah. hepimize kolay gelsn, kpssye çalışmak hiç kolay değil. eğitim bilimleri kolay gibi görünsede şu an beni en çok zorlayan ders, kavramlar çoğaldıkça çoğalıyor hepsini birbirine karıştırıyorum :(((
ben bu dönemden 2 ders almıştım.ama kpss daha başlamadım.genel kültürden fazla korkmuyorumda seninde dediğin gibi eğitim bilimlerimi gözümü biraz korkuttu...hayırlısı bakalım ...hepsini karrıştırıyorsun gibi geliyor ama bence karıştırmıyorsun çünkü beyin çok harika bir organımız eminim onların hepsi sınavda aklına gelecek...çünkü bende çalıştığımda sanki hiçbişey aklımda yok gibi geliyor ama öğle değil....motivasyonnu kaybettme..aynı şekilde bende

Tepki Skoru
0
ben bu dönemden 2 ders almıştım.ama kpss daha başlamadım.genel kültürden fazla korkmuyorumda seninde dediğin gibi eğitim bilimlerimi gözümü biraz korkuttu...hayırlısı bakalım ...hepsini karrıştırıyorsun gibi geliyor ama bence karıştırmıyorsun çünkü beyin çok harika bir organımız eminim onların hepsi sınavda aklına gelecek...çünkü bende çalıştığımda sanki hiçbişey aklımda yok gibi geliyor ama öğle değil....motivasyonnu kaybettme..aynı şekilde bende
inşallah dedğin gibi sınavda aklımıza gelir şimdilik durum fena :) eğitime çalışrken sinirlerm altüst oluyor sonrasında hemen elime türkçeyi alıp rahatlıyorm :))

Tepki Skoru
1
inşallah dedğin gibi sınavda aklımıza gelir şimdilik durum fena :) eğitime çalışrken sinirlerm altüst oluyor sonrasında hemen elime türkçeyi alıp rahatlıyorm :))
güzel bir yöntemmiş. bence 1 saat ara ver sonra o sinir bozucu şeye tekrar bak...o senin sinirlerini bozmasın sen onu sinirlerini boz ...o konuyu öğrenerek...

Tepki Skoru
0
teşekkürler arkadaşımcevapladığın için..tabiki dersler ve konular çok olunca hanngisine cevap vereceğimizi şaşırıyoruz...mezunmusunuz okuyormusunuz...
Rica ederim ne demek :) evet ben geçen yıl mezun oldum.evde pek çalışamadım.Evliyim çocukla falan olmadı çalışamadım.busene dersaneye başladım işte.Bütün hocalar okul öncesi deyince ''oo kesin atanır'' gözüyle bakıyorlar.diğer bölümlere göre şanslıyız galiba :) aman duymasınlar :p Rabbim yardımcımız olsun

Tepki Skoru
0
Eğitim başlı başına karmaşa zaten ama yapmamız gerekn konuları pekiştirip çok soru çözmek soru ile pekişiyor somutlaşıyor kafamızda..:1:Rumeysa arkadaşımızında dediği gibi beynimiz harika bşy bize de kullanmak düşüyor.yoracağız biraz :))

Tepki Skoru
1
Rica ederim ne demek :) evet ben geçen yıl mezun oldum.evde pek çalışamadım.Evliyim çocukla falan olmadı çalışamadım.busene dersaneye başladım işte.Bütün hocalar okul öncesi deyince ''oo kesin atanır'' gözüyle bakıyorlar.diğer bölümlere göre şanslıyız galiba :) aman duymasınlar :p Rabbim yardımcımız olsun
bende evliyim kızım var bitane ALLAH bağışlasın gerçekten işimiz zor ama bana çok büyük moral oldu dediklerin inşallah burada PUANLARIMIZ VE ATANDIĞIMIZ YERLERİ YAZMAK NASİP OLUR...

Tepki Skoru
1
eğitim başlı başına karmaşa zaten ama yapmamız gerekn konuları pekiştirip çok soru çözmek soru ile pekişiyor somutlaşıyor kafamızda..:1:rumeysa arkadaşımızında dediği gibi beynimiz harika bşy bize de kullanmak düşüyor.yoracağız biraz :))
teşşekkürler arkadaşim ve beni onurlandirdin

Tepki Skoru
0
bende evliyim kızım var bitane ALLAH bağışlasın gerçekten işimiz zor ama bana çok büyük moral oldu dediklerin inşallah burada PUANLARIMIZ VE ATANDIĞIMIZ YERLERİ YAZMAK NASİP OLUR...
benmde 1 kızım var.ismini de senden almış :p dersane baya motive ediyor beni yoksa evde hiç bşy olmuyor bi sürü bahane çıkıyor..inşallah amin diyelim de dua yerine geçsin hayırlı yerlere atanmak ümidiyle

Tepki Skoru
1
AMİN İSMİ benim nikim mi?(RUMEYSA) çok sevindim...hangi dershanedesiniz il?

Tepki Skoru
1
evet ismi rumeysa canım.bnde senin adın sandımdı :) ben sivastayım..selçuk fem akademi diye geçiyor..sivasın en iyi dersanesi olduğunu söylüyorlar :p:16::16:[/QUOTdE.ÇOK GÜZELMİŞ ADIYLA YAŞASINLAR İNŞALLAH BENİM KIZMDA ECRİN ELİF BENDE ANKARADAYIM...ARALIKTA BALIŞIYACAK...MALTEPE AKADEMİ YAZILDIM

Tepki Skoru
1
BU sitede çok kişiyle konuştuğum için tekrar sorarsam hangi ildesiniz diye sakın yanlış anlama bazen karıştıyorum...

Tepki Skoru
0
ÇOK GÜZELMİŞ ADIYLA YAŞASINLAR İNŞALLAH BENİM KIZMDA ECRİN ELİF BENDE ANKARADAYIM...ARALIKTA BALIŞIYACAK...MALTEPE AKADEMİ YAZILDIM
BU sitede çok kişiyle konuştuğum için tekrar sorarsam hangi ildesiniz diye sakın yanlış anlama bazen karıştıyorum..

yok canım estafirulah önmli değil..amin canım hayırla yaşasınlar...senin de hayırlı olsun dersanen başlayınca daha çok motive olursun faydası oluyor baya..burdan yazışırız artık herhngibişy paylaşmak istediğimizde ben memnun olurum.

Tepki Skoru
1
ÇOK GÜZELMİŞ ADIYLA YAŞASINLAR İNŞALLAH BENİM KIZMDA ECRİN ELİF BENDE ANKARADAYIM...ARALIKTA BALIŞIYACAK...MALTEPE AKADEMİ YAZILDIM
BU sitede çok kişiyle konuştuğum için tekrar sorarsam hangi ildesiniz diye sakın yanlış anlama bazen karıştıyorum..

yok canım estafirulah önmli değil..amin canım hayırla yaşasınlar...senin de hayırlı olsun dersanen başlayınca daha çok motive olursun faydası oluyor baya..burdan yazışırız artık herhngibişy paylaşmak istediğimizde ben memnun olurum.
amin .....aynı şekilde bende memnun olurum :23:

Tepki Skoru
0
arkadaşlar çalışmalarınız nasıl gidiyor?

Tepki Skoru
0
ben eğitimden son konudaym (öğretm yöntm ve teknkleri). hem konu hem test çözüyorm. genel k. genel y. konular bitti ama tarih ve vatandşlğı tekrar ediyorum ve test çözmeye çalışıyrm . sizlerin nasl gidiyr?

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle