Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Kpss için dershaneye yazilan var mi?

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar ben aöf okuyorum. busene 4. sınıfım ve dershaneye yazıldım. ama dersler başlayınca çok zorlancağım gibi gibi görünüyor. acaba sadece geçmiş yıl sorularından çalışıp sınavlara hazırlanabilir miyim?

Tepki Skoru
0
ben de yazıldım ve evet gerçekten çok yoğun görüyoruz dersleri hele bir de haftasonu grubu olunca daha da sıkıştırılıyor dersler. tabii ki sadece geçen yılların soruları faydalı olmaz diye düşünüyorum,çalışmak gerekli bence ne kadar zor olsa da. herkes bu aşamalardan geçiyor maalesef ama sadece 1 sene dişlerini sıkıp atanıyorlar,bunu neden biz de yapamayalım ;)

Tepki Skoru
1
Arkadaşlar ben aöf okuyorum. busene 4. sınıfım ve dershaneye yazıldım. ama dersler başlayınca çok zorlancağım gibi gibi görünüyor. acaba sadece geçmiş yıl sorularından çalışıp sınavlara hazırlanabilir miyim?
bende yazıldım fakat dershaneye hiç yazılmadan evde çalışarak daha yüksek puan arkadaşlarım var hepside atandı inşallah bizede nasip olur...biraz maddiyat birazda zamana bakılıyorr dershanelerin faydası devamlılık oluşuyor insanda diye düşünüüyorum..sonuçta sınıf ortamı ama evde çalışırakda olmıyacak diye bişey yok...ayrıca Ankara üniv okuyan ve dershane gideyen bir arkadaşım daha var oda 50 puanı geçemedi malesef..nasip kısmet işi..azimli olmak sabırlı olmak gerekir diye düşünüyorum kolay gelsin buradan görüşelim...ii çalışmalar:1:

Tepki Skoru
0
inşallah herkes emeklerinin karşılığını alırda bir an önce atanırız. ilgilenip cvp verdiğiniz içinde teşekkür ederim.

Tepki Skoru
0
bencede görüşelim. yalnız olmadığımızı bilirsek motivasyon bakımından daha iyi olacağını düşünüyorum. :)

Tepki Skoru
0
Bende dershaneye yazıldım bir yandan çalışıp bir yandan aöf ders çalışıcak zamanım pek olmuyor en azından dershane ile o açığı kapatmayı amaçladım ancak ders çalışyomusun diye sor cevabım kesinlikle hayır malesef

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bende evde çalışıyrm kpssye. dershanede hangi konulardasınız? paylaşabilirseniz hızlı mı yavaş mı gidiyrm merak ediyrm :)

Tepki Skoru
1
arkadaşlar bende evde çalışıyrm kpssye. dershanede hangi konulardasınız? paylaşabilirseniz hızlı mı yavaş mı gidiyrm merak ediyrm :)
SEN ÖNCE BAŞLAMIŞSIN.kayıt oldum fakat dershane daha başlamadı.oyüzden konularda bakmadım henüz...buyüzden enazından bende

Tepki Skoru
0
ben konuların yarısına geldm :) dershnelerde başlamıştr diye düşünüyrdum baya erken gidiyorm o zamn :))

Tepki Skoru
1
ben konuların yarısına geldm :) dershnelerde başlamıştr diye düşünüyrdum baya erken gidiyorm o zamn :))
bencede fakat akademiler hepsi aynı şekilde değerlendiremeyiz...benim kursum aralıkta nasipse ozamn başlıcak daha erken başlayanlar da var elbettee...bir arkadaşımda geçen yıl başladı akademi kurslarına bu yıl kpss girecek .....herkese göre değişiyor tabiki...kolay gelsin şehir neresi sizin?

Tepki Skoru
0
evet bende gidiyorum dershaneye..kurban bayramından 2 hafta önce başladı bizim dershane..ama konuları önden giderek iyi yapıyorsunuz bol bol test çözersiniz. :)

Tepki Skoru
0
siz hani konulardasınız?
hangi dersi söyliyim ki canım..matematikte asal sayılar, türkçede atasözlerini bitirdik..eğitim ile ilgili derslerde 1. dönem 2. dönem diye ayırmşlar öğrenme psikolisi-ölçme ve rehberliği alıyorz bu dönem diğerlerini 2.dönem alacakmışız..tarihtede islamiyetten önceki türk tarihi bitti..öyle işte

Tepki Skoru
0
ben bursadaym. evet konuları erken bitirip test çözmek istiyorum ama bir dahaki ay fazla çalışamycm çünkü staj ve aöf sınavları yaklaşıyr ona ağırlık vercm malesef :(

Tepki Skoru
1
ben bursadaym. evet konuları erken bitirip test çözmek istiyorum ama bir dahaki ay fazla çalışamycm çünkü staj ve aöf sınavları yaklaşıyr ona ağırlık vercm malesef :(
bende A nkaradyım..bende öğle düşünüyorum ama düşündüğümüz ve istediğimiz gibi olmuyor bazı şeyler malesef..üstten ders almışmıydın?belki o seni rahatlatır kolay gelsin

Tepki Skoru
1
hangi dersi söyliyim ki canım..matematikte asal sayılar, türkçede atasözlerini bitirdik..eğitim ile ilgili derslerde 1. dönem 2. dönem diye ayırmşlar öğrenme psikolisi-ölçme ve rehberliği alıyorz bu dönem diğerlerini 2.dönem alacakmışız..tarihtede islamiyetten önceki türk tarihi bitti..öyle işte
teşekkürler arkadaşımcevapladığın için..tabiki dersler ve konular çok olunca hanngisine cevap vereceğimizi şaşırıyoruz...mezunmusunuz okuyormusunuz...

Tepki Skoru
0
Ben de bu yıl dershaneye yazıldım...İnşallah bir umutla başladık fakülte dersleriyle birarada çalışmak zorunda olan arkadaşlarım biraz daha gayret göstermeli ki hem sınavlar hem staj hem dershane mevlam hepimizin yardımcısı olsun...
Bizde konularda matematikten haftaya bölünebilmeye geçeceğiz...Tarihten islamıyet öncesi dönem bitti...Türkçe sözcüğün görevleri...coğrafya Türkiyenin fiziki özellikleri...Vatandaşlık hukukun dalları...Bizde eğitimden şimdilik ölçme ve gelişimi alıyoruz...Herkese başarılar

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle