Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Köstümlere ihtiyacım var

Tepki Skoru
0
öncelikle merhaba arkadaşlar. ben bi köy okulunda çalışıyorum. 23 nisanda yaptıracağım üsküdara giderken şarkısının oyunu için 3kız 3 erkek öğrenci için köstümlere ihtiyacım var. kızlara o zaman için kıyafeti erkeklerede başlara takılan fes ve uzun kuyruklu çeketvarsa elinizde eski falan bana yolllayabilirmisiniz ya yardım olarak yada piyasada bugün yaptıracağından daha ucuza. çünkü velilerde hiç ilgi göremedim. fiyatınıben ödeyeceğim. lütfen yardım edin ben birşeyler yapmak istiyorum. ama veliler çok ilgisiz kaldı. ben bu çaresizliğe karşı bişeler yapmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum . saygılar

Tepki Skoru
0
canım ben edirne/keşan da stajyer öğrenciyim geçen yıl biz yaptırmıştık çocuklara kızlar kabarık etekli saten kumaştan gece kıyafetleri var ya onlardan giydiler. başlarına kartondan alınlarına inecek şekilde kepler hazırladık. üzerine elbise kumaşına uygun kumaştan parçalar diktik. parçaların üzerinede küçük altınlaraın sahtelerinden diktik. kebin arkasınada daha ince tülden çocukların poposuna kadar inecek şekilde duvaklar yaptık. orada kumaş satan birilerinden yardım alabilirsin. bu konuda. erkeklerin feslerini de yine kartondan biz hazırldık. çift karton üzerini istersen bordo çuhayla kapla. istersen bordo guajla boyayıp vernikle. kıyafette siyah takım elbisleri vardır heralde... yoksa siyah pantalon beyaz gömlek papyonlarını kumaştan hazırlarsın. velilerde istek yoksa neyapabilirsin ki. seni anlıyorum keşke elimden daha fazlası gelse. diktirmeye kalksan çok pahalıya mal olur kumaşı, dikişi falan. yinede bi araştırırım

Tepki Skoru
0
fikirlerin için çok teşekkür ederim. inan şuan ne yapacağımı bilmiyorum

Tepki Skoru
0
nerede görev yaptığını bilsem belki daha rahat yardımcı olurum. bana yakınbi yerlerdeysen karoyla falan belki kumaş yollayabilirim yada daha farklı bi şekilde yardımcı olabilirim. istersen özelim msj yaz. sana yardımcı olmak isterim

Tepki Skoru
0
yabangülü ilçede yokturda il uzak değise bir tiyatroya yada tiyatroyla ilgili bir yere gidip yardım istesen olmaz mı acaba? Eğer eğitim gönüllüsü birileri varsa yardımcı olabilirler ya da eksiklerini belirle özele msj at. Dileğin dediği gibi kargoyla falan yollayalım. Ben ankaradayım yakınsan yardımcı olmak isterim.

Tepki Skoru
0
MERHABA ARKADAŞLAR İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM. YENİ BAKABİLDİM NET YOKTU NETE BİLE OKULDA GİRİYORUM. BEN GÜMÜŞHANEDEYİM.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle