Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Karne yerine belge

Tepki Skoru
0
arkadaşlar karne artık verilmediği için öğrencilere belge veriliyor sanırım !
bu belgeden örneği olan arkadaşlar gönderirseniz çok sevinirim .şimdiden hepinize teşekkürler.:36_3_12:

Tepki Skoru
0
ben de sadece gelişim raporu hazırlıyorum.hatta 1.dönem alanlara ayırarak velinin anlayacağı şekilde yazmıştım.fakat müfettişlere gösterdiğimde alanlara ayırmadan genel ifadeler kullanarak yazmamı önerdi.şimdi o şekilde hazırlayacağım.

Tepki Skoru
0
gelişim raporunu velilere veriyorum ama çocuklar için gelişim raporu birşey ifade etmiyor ve yıllar sonra bile hatırlansın diye karne ve diploma veriyorum gelişm raporunun yanında

Tepki Skoru
0
Ben de ilk dönem sadece gelişim raporu bir de yanında karne verdim...Çocuklar için karnenin önemi büyük, karne almak onları mutlu ediyor. bence verilmeli diye düşünüyorum.

Tepki Skoru
0
program kitabında yeni gelişim raporu örneği var.ama karne verme taraftarıyım.

Tepki Skoru
0
oyun gözlem formu,sistematik gözlem formu, öğretmen öz değerlendirme formu, kısa not örneği,anektod kayıt formu bu formlar ne zaman ve nasıl dolduruluyor ayrıntılı olaraak bana bilgi verirmisiniz lütfen
herkese şimdideen teşekkürler...:ggggdw:

Tepki Skoru
0
arama yaparsanız bulursunuz hocam formu var ıstedıklerınız

Tepki Skoru
0
aslında formların doldurulması konusunda biraz sıkıntı yaşıyoruz bu konuda deneyimli arkadaşlar bizlere yardımcı olabilir mi acaba...mesela sistematik gözlem formunun doldurulması konusunda tereddüt yaşadık ve hala diğer branj arkadaşlarımızla bir ortak noktaya varamadık..programda da tam olarak net açıklanmıyor ve herkes farklı yorumlamış durumda sizler acaba nasıl doldurdunuz örenkler verebilirmisinz bizlere....

Tepki Skoru
0
Programda yeterince açık olduğunu sanmıyorum aslında.ama yine de öneriniz için teşekkürler...Müfettişler geldiğinde daha farklı açıkladılar bir kazanım belirleyip bu kazanımla ilgili gözlem yapılacağı gibi bişey açıkladılar ve gerçekten iyice karıştı bu yüzden yardım istemiştim yine de teşekkürler...ama hala kafamda net bir şey oluşmadı...dolduran arkadaşlar belki fikir verirler diye düşünmüştüm...

Tepki Skoru
0
1.DÖNEM SONUNDA EVE HANGİ DOSYA VE FORMLAR GÖNDERİLCEK YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.KAZANIM DEĞERLENDİRME,KARNE,GELİŞİM RAPORU MU GÖNDERİLCEK.LÜTFEN YAZIN:ggggdw:

Tepki Skoru
0
arkadaşım gelişim raporu kazanım değerlendirme formunun arkasında olduğu için ben eve veriyorum ikinci dönemde veliler tekrar getirecek

Tepki Skoru
0
Arkadaşım yönetmelik gereği kaznım değerlendirme formu ve gelişim raporunun velilere gönderilmesive kazanım değerlendirme formunun tatil döüşünde geri gönderilmesi istenir ,gelşim raporu velide kalır(gelişim raporunun bir kopyasını dosyanıza koyun) Birde karne

Tepki Skoru
0
ama zaten kazanım değerlendirme formlarına göre gelişim raporu hazırlanmıyo mu? aynı şey, sadece biri velilerin daha rahat anlayabileceği şekilde düzenlenmiş olanı.. o yüzden kazanım değerlendirme formları değil, gelişim raporu eve gönderilecek..

Tepki Skoru
0
Çocuklar karne heyacanıyla yaşıyorlar onları mutlu etmek için neden verilmesinki?

Tepki Skoru
0
bende vermeye devam ediyorum.çünkü onlar bunu önemsiyor.vermeyincede bir anlamı olmuyor.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar gelişim raporlarını geri getireceklermi bazıları getirmeyecek diyorlar ben geri istiyordum yoksa yanlışmı yapıyorum kazanım degerlendirme formlarını vermiyorum pek anlamazlar diye gelişim raporları daha açık dogrumu acaba yaptıgım

Tepki Skoru
0
arkadaşım sana bende katılıyorum lütfen deneyimli ve bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum.(bende)

Tepki Skoru
0
bisen arkadaşım, bu gün teftiş günümüzdü ve son ağızdan sana cevap vermek isterim. yayın evlerinin hazır karneleri kesinlikle kullanılmayacak, çocuklara uygulanan gelişim kontrol listeleri doğrultusunda kazanım değerlendirme formları doldurulacak ve bu formuna bağlı olarak gelişim raporu hazırlanacak. gelişim raporu ve kazanım değerlendirme formu velilere gönderilecek. geri dönüşlerin olup olmayacağı konusunda endişeleriniz var ise bu formların birer nüshasını elinizde bulundurmanız ikinci dönem için sizleri rahatlatacaktır. değerli meslektaşım bunlar il milli eğitimden gelen bir müfettişimizin kendi ağzından vurgulayarak bizlere yaptığı açıklamalardır .iyi çalışmalar

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle