Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İzmirdeki okulöncesi öğretmenleri

Tepki Skoru
1
bu sene okulumda 4. yılım.
ve bu 4 yıl içinde okulumuzda hiç Derya isimli bir öğretmen çalışmadı.
belki stajer olarak gelmiştir.
tamam hocam arkadaşla konuştum yok başka bir okulda görev yapmış ama sizin okul eşyalarınız bizim okuldaydı :) açılış yapılcak diye getirmişti müdüre hanım bu gün gönderdiler kavuşmuşsunuzdur oyuncaklarınıza :) ve masalarınıza

Tepki Skoru
1
belediyenin arkasında açılan yeni okuldasınız demekki.
yeni okulunuz,göreviniz hayırlı olsun.
ismi neydi okulunuzun,tam olarak hatırlamıyorum.
evet bizim okulumuzun eşyaları kısa bir süreliğine misafir olmuşlardı size.
benim sınıfımdan yeşil-turuncu sünger koltuk takımı,diş maketi ve fırçası,insan maketi,kitap köşesi ve kitaplar,minderlerimiz verilmişti.
çocuklarım bu eşyalarımızın nereye gittiklerini sorduklarında yeni açılan bir okul olduğunu,onların hiçbir eşyası,oyuncağı olmadığını söylemiştim,benimkiler çok üzülmüşlerdi.onların eşyaları geldiği zaman bize geri verecekler demiştim,o zamanda bizim eşyalar geri gelecek diye sevinmişlerdi.
:congratulationscut4

evet hocam belediye binasının arkasında ismail rahmi karadavut ilköğretim henüz eşyalarımız yok tamamlanmasını bekliyoruz bugün kuklalarımız geldi o bile büyük bir sevinç oldu bizim için dolaplarımız falan hiç bir şeyimiz yok ama gelecek :) çok teşekkür ederiz yardımınızdan dolayı :congratulationscut4 bir gün beklerim hocam ziyaretinizi

Tepki Skoru
1
sabah 8 öğlen 13'e kadar okuldayım 12:30da çocukları vermeye başlıyoruz beklerim hocam

Tepki Skoru
0
herkese selamlar, benim zorunlu görevim bu sene bitiyor ve İzmir e tayin istiycem. 65 puanım var sizce gelebilir miyim? çevrenizde dışardan gelen öğretmenlerin puanını biliyorsanız lütfen :) cevap yazın.... artık izmire gelmek istiyorum, bu sene tayin puanları açıklanmadı ve çoook merak ediyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim, hepinize başarılar diliyorum

Tepki Skoru
0
bende izmir yeşilyurtta okulöncesi öğretmeniyim..Sizlerle birlikte olmak çok güzel.Neriman haşim emirli anaokulunda üniversite stajımı yapmıştım.Hocam kaç yıldan beri orada görev yapıyorsunuz.Neriman hocamı tanıyormusunuz?

Tepki Skoru
0
2003 yılında staj yapmıştım.2004 yılında da atandım.İsmen hatırlamıyorum görsem hatırlarım herhalde.Zaten aynı zamanda usta öğreticilik yaptığım için sürekli orada bulunmuyordum.Neriman öğretmenimi çok severim.Bana çok şey öğretti.

Tepki Skoru
0
:) bu sene artık çalışıyorum izmir şelçuk tayım. 19 mayıs ilköğretim okulu anasınıfında öğretmenim

Tepki Skoru
0
selem bende buca da ilköğretime bağlı anasınıfındayım .Başarılar..............

Tepki Skoru
0
Slm bende Balçova da Harika Çocuk Anaokulunda öğretmenlik yapyorum aynı zamanda acıköğretim 4. sınıfta okuyorum.

Tepki Skoru
0
bende izmirdeyim bir iki güne kadar işe başlayacağım ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum arkadaşlar belki bana yardımınız dokunabilir herşeyden çok uzak kadım ilk gün ne yapacağım nelerle karşılaşacağım

Tepki Skoru
0
Selam bende buca da devlet okulu anasınıfındayım başarılar

Tepki Skoru
0
Hoşgeldiniz hocam bende izmirdeyim okulöncesi öğretmenliği yapıyorum sizide burada aramızda görmekten memnun oldum:):)

Tepki Skoru
0
Bende İzmİr'de mustafa kemalpaŞa anaokulunda ÇaliŞiyorum :)

Tepki Skoru
0
merhaba bende izmir/çiğli de özel bir okulda çalışıyorum.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle