Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İşte Zambaklarım

Tepki Skoru
0
hepsi çok şekerler...başarılarının devamını diliyorum.en kısa zamanda bende sınıfımın şekerlerini yollıycam:D:D

Tepki Skoru
0
çok tatlılar derya sana başarılar...

Tepki Skoru
0
çok tatlılarmış, sınıfını da çok beğendim. peki bişey merak ettim o bloklar aşağı, çocukların kafasına falan düşmüyor mu?
ben de çekeyim de yollicam resimlerimi :) başarılar diliyorum canım

Tepki Skoru
0
deryacakir' Alıntı:
çok tatlılarmış, sınıfını da çok beğendim. peki bişey merak ettim o bloklar aşağı, çocukların kafasına falan düşmüyor mu?
ben de çekeyim de yollicam resimlerimi :) başarılar diliyorum canım
:D yok canım şimdiye kadar öyle bişey olmadı..düşmüyolar :D

Tepki Skoru
0
Birşey sormak istiyorum resimlerden dikkatimi çekti, bazı sınıflarda yerde halı yok yada boydan boya kaplanmamış, bunun nedeni nedir,
Benimde sınıfımda halı yok ve çocukların sandalyeleri kaydırarak oyun oynamalarına mani olamıyorum dahası mani olmak istemiyorum çünkü çok hoşlarına gidiyor ama düşüp canlarını yakıyorlar, Şimdi halı olmayan sınıfları görünce nasıl yaptığınızı merak ettim yoksa müdürün başını halı halı diye boşunamı şişiriyorum ben.

Tepki Skoru
0
cnm evet benm sınıfımda halı yok ama çocularımdan da hiç öyle bi davranış görmedim:D parke olduğu için ses çıkmıyor zaten..senin sınıfının tabanı nasıl?

Tepki Skoru
0
Benimde parke, ve çok güzel kayılıyor çocuklarımda çok seviyor, aslında onlara kızmayacağım ama düşüp canlarını yakıyorlar,
bak şimdi seninkiler niye kaymıyorlar merak ettim ,
bizimkiler çok mu yaramaz ne :36_1_42:

Tepki Skoru
0
canım ya benimkiler de yapıyodu bazen ..kızdım başlarda sonra yapmamaya başladılar..ama bi çocuk var bazen yapıo hala:D benim çocuklarımdan daha yaramazları yoktur emin ol cnm :D :D

Tepki Skoru
0
:D:D:D:D:shy:
benimkilerde bırakır umarım,
başarılar dilerim canım, çocuklarınla güzel bir yıl geçirirsin inş.:36_3_12:

Tepki Skoru
0
çocukklarr her zamann tatlıı oluyorlarr iştee...hepside çok şirinlerr..

deryacımm galiba sandalyelerinin altları kaymayacak bir şekilde kaplı..bi sorun yaratacağını sanmıyorumm canım yaaa...ama halı olmadan da nasıl olur kii..en azından küçük bi alanda bile olsa olmalı diye düşünüyorumm..bence yani....

benimde geçen seneki staj sınıfımımda etkinlik masalarının altları parke ile kaplıydı.benim çocuklarm da çok severlerdi sandalyelei kaydırmayıı..çocukk heryerde çocukk demek kiii....yaramazz çocukklarıı usluu çocukklardann daha çokk severimm benn:D:D:Donlarla yaramazlıkk yapmakk gibisi var mı yaaaa:D:D

sevgilerr...

Tepki Skoru
0
tikurzena' Alıntı:
çocukklarr her zamann tatlıı oluyorlarr iştee...hepside çok şirinlerr..

deryacımm galiba sandalyelerinin altları kaymayacak bir şekilde kaplı..bi sorun yaratacağını sanmıyorumm canım yaaa...ama halı olmadan da nasıl olur kii..en azından küçük bi alanda bile olsa olmalı diye düşünüyorumm..bence yani....

benimde geçen seneki staj sınıfımımda etkinlik masalarının altları parke ile kaplıydı.benim çocuklarm da çok severlerdi sandalyelei kaydırmayıı..çocukk heryerde çocukk demek kiii....yaramazz çocukklarıı usluu çocukklardann daha çokk severimm benn:D:D:Donlarla yaramazlıkk yapmakk gibisi var mı yaaaa:D:D

sevgilerr...
canım benim az bi yerde halı vardı kaldırdık kayıyodu çünkü..çocuklarım yaramaz olsa da çok tatlılar yaa:D çok seviyorum onlarıı:D

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle