Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İSTANBUL'DA BULUŞTUK!

Tepki Skoru
0
Ben kendi evime yeni geldim. Sizleri tanıdığıma çok memnun oldum. Çok güzel bir gündü.. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Tepki Skoru
0
keremcik' Alıntı:
Ben kendi evime yeni geldim. Sizleri tanıdığıma çok memnun oldum. Çok güzel bir gündü.. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hocam kucağında çocuğu olan siz misiniz yoksa :36_1_21:
Keremcik mi o :)

Tepki Skoru
1
cleanspring1' Alıntı:
sevgili gökçe bir fotoğrafı çeken ben varım tabi:)
Çok güzel çekmişsin canım tebrik ederim.Valla kıskandım İzmir'ede gelin:):)Yerimiz var misafir ederiz:):)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bugün için çok teşekkürler sizleri tanımak çok güzeldii vee sanki çokk uzun zamandır tanıyomuş gibi olmaksaaa bii başkaydıı

Tepki Skoru
0
-anezelka-' Alıntı:
keremcik' Alıntı:

Evet hocam, ta kendisi...
Sevgiler...:36_3_12:

Tepki Skoru
0
keremcik' Alıntı:
-anezelka-' Alıntı:
keremcik' Alıntı:

Evet hocam, ta kendisi...
Sevgiler...:36_3_12:
Benden de sevgiler hocam. Bebişiniz çok tatlı Allah bağışlasın :) Sizinle tanışmayı çok isterdim . Keşke İzmir ede gelseniz. Her zaman bekleriz hocam :36_3_12:

Tepki Skoru
0
Tubağacım güzel açıklamışsın canım, resmimize bakan herkese sevgiler:)

Bende herkesi tanıdığıma memnun oldum arkadaşlar, bu güzel gün için yöneticilerimize teşekkürler:) Çocuklara gitmemiz de iyi oldu, anlatılmaz yaşanır güzel bir duygu:):):)

Tepki Skoru
0
tubişimm süpersinn yaa:36_1_21::36_1_21::36_1_21:...herkesii tanıdıkk sayendee...sende olmasan var ya kimse söylemiyoo...:36_1_21::36_1_21:inşallahh bir günn hepinizlee tanışmakk dileğiylee...

Tepki Skoru
0
ya süperrrrr valla kıskandım darısı buluşamayanların başına samsun gezisinde :D:D:D dimi cicim inşallah :D:D:D:D

Tepki Skoru
0
süper görünüyorsunuz arkadaşlar yaa :D güzel vakit geçirdiğiniz belli oluyo :D öncelikle selçuk beyi sonrada emeği geçen herkesi tebrik ediyorum :)

Tepki Skoru
0
musti_250' Alıntı:
Fotoğrafları koyacak arkadaş sanırım mitingten dolayı trafige takıldı:)

denisse' Alıntı:
Evet mitinge takıldım. Hatta beşiktaşta tek çaplı yürüyüş yaptım... :p:p:p:36_11_13:

Arkadaşlar ilk mesaja tüm resimler eklenmiştir. bakabilirsiniz.

kuşumm vurmaa kafanaa yaafff...acırr sonraa...:36_11_6::36_11_6:kıyamamm sanaa....

fotoğraflarr süperr..emeğinee sağlıkk kuşum....keşkee orada olabilseydimm...:(:(:(

Tepki Skoru
0
Yaaaa çok şeker çıkmış maaşaaallaah:36_1_21:Allah uzun ömürler versin Kerem'ciğe...
Bu arada Deniz ,Neslihan teşekkür ederiz fotoğraflar süper:thumbsup:

Tepki Skoru
0
Benden de sevgiler hocam. Bebişiniz çok tatlı Allah bağışlasın :) Sizinle tanışmayı çok isterdim . Keşke İzmir ede gelseniz. Her zaman bekleriz hocam :36_3_12:
[/quote]

teşekkürler sevgili anezelka.. İnşallah yolum düşerse, ben de tanışmayı çok isterim ..

Tepki Skoru
0
inanmıyorum ya hemde evimin yanındaymışsınız nasıl kaçırdım ya çok istiyodum sizi görmeyi.özellikle selçuk bey çok teşekkür etmek isterdim size böyle bi site için emeğinize sağlık...

Tepki Skoru
0
[size=medium]
Ne güzel çıkmışsınız herkesi tanımak çok güzel... Keşke aranızda olabilseydim ama çookkk uzak... Bu arada keremcik bizden biri oldu :) Kusura bakmayın en çok onu beğendim resimlerde hepinizden daha güzel çıkmış:D:D

Bu arada mado klasiklerimiz arasına girecek bu gidişle:)
K.Maraşlı biri olarak reklam falan alsam diye düşündüm bi an :):)

Harika görünüyorsunuz gerçekten OKULÖNCESİFORUM ailesi günden güne büyüyor ve daha çook güzel başarılara,paylaşımlara imza atarız biz...

Kayseri buluşmasını da bir düşünün derim ben :)
[/size]

Tepki Skoru
0
hastayım dediğin için ben tekrar aramadım.. Ama çok şey kaçırdın..

Tepki Skoru
0
gülşen hocam çooooooooooooooooook üzüldüm ama ciddi hastaydım ama sizleri görmek için iki dakikada olsa uğrardım bi dahaki sefere kaçırmıycam bu arada masa üstüme keremin resmini koydum kocaman olmuş babeko:))

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar daha öncede söyledigim gibi buluşmamızı organizasyonu begendiyseniz tamamen bana ait organizasyon:) yok begenmediyseniz aksaklıklar varsa o kısımlar selçuk kardeşime ait:)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle