Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İnönü tanışma alanı...

Tepki Skoru
0
selam bende 2005 mezunuyum.bencede şükran hoca bi leydiiii.biz ona kısaca şüko diyoduk ama sevgiden :))) 2005 mezunları ne olursan ol gel bana diyorummmm

Tepki Skoru
0
arkadaşlar merhaba ben sema pınar seni tanıdım ama bizim sınıfta melisceren diye biri yoktu.sanırım takma isim.

Tepki Skoru
0
evet ben sema.çakma falan değil.soyadım değiştiği için tanımadın heralde

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben de inönü mezuyum.urfada görev yapıyorum.özcan hoca okulda halen .2yılım.slmlarr...

Tepki Skoru
0
slm arkadaşlar ben bu yıl dgs den inönüye geçiş yaptım.ünv miz güzel gerçekten..

Tepki Skoru
0
ooo bütün inönü buraya toplanmış,kendimi bir an o unutulmaz mediko günlerinde hissettim.fatoş,savaş ,ibrahim.......
burada karşılaşmak ne kadar güzel böyle. nurcan ben-2003

Tepki Skoru
0
slm inönülüleeeeerrrrrrrrr.bende 2006 mezunuyum.şükran hocam biz 2. sınıftayken rahatsızlığından dolayı emekli oldu.özcan hocam pdr bölüm başkan yardımcısı ama bizim derslerimizede girdi.gülseren ve merve hocalarıda en son 2 yıl önce gördüm.şu an adıyaman gölbaşında sözleşmeli çalışıyom.kadroya başvurucam.evim malatyada.en kısa zamanda ünv. ziyaret etcem.kib.görüşmek üzere

Tepki Skoru
0
Selam herkese ben İsmail duran 2005 mezunuyum Adıyamanda görev yapıyorum. Arkadaşlar sol tarafta avatarınızın üzerinde isminiz var. İsminize fareyle tıklarsanız özel mesaj gönder var orda bana msnnizi verebilirsiniz.

Tepki Skoru
0
benda inönü mezunuyum bu sen mezun oldum herkese selamlar bence inönüde okumak bir şans ve iyiki orada okumuşum malatyayı çok sevdim

Tepki Skoru
0
slm arkadaslar ben bu yıl kazandım..umarım hersey güzel olur..

Tepki Skoru
0
bende 2010 mezunuym şükran hocayla tanışmadık ama cok guzel şeyler yazılmış keşke bizde tanısaydık.bizimde özlem hocamız vardı oda cok hoştu çok şey ögrendık ondan cok özluyorum

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle