Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İnönü tanışma alanı...

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar ben inönü üniversitesi mezunuyum gerçekten güzel bir üniversite idi güzel günlerimiz hep olmuştur.Buradan mezun olanlar veya okuyanlanla tanışmak isterim saygılar

pnp

Tepki Skoru
0
bende inönü ünv.2005okulöncesi öğrt. mezunuyum.gerçekten üniversitemiz çok güzeldi,çok güzel günler yaşadık.inönülü arkadaşlarım bekliyorum.

Tepki Skoru
0
slm pnp uzun süredir üniversiteye uğramadın hanği hocalar kaldı.özellikle şükran hocayı çok özledim gerçekten ona çok şeyler borçluyuz.Hala oradamı yoksa emekli oldumu?

pnp

Tepki Skoru
0
slm istiklal.ben şuan kayseride görev yapıyorm.geçen sene emekli değildi ama bu sene olmuş.sağlık durumundan dolayı.bende şükran hocayı çok seviyorm.gerçekten çok şey borçluyuz.şu an gülseren ve merve hocalar var bildiğim kadarıyla.siz nerdesiniz şuan görev yapıyomusunz?görüşmek dileğiyle...

Tepki Skoru
0
SLM PNP BENDE GÖREVDEYİM ADIYAMAN -BESNİ'DEYİM İSMİNİZ NEYDİ?BEN SAVAŞ ,TANIŞIYORMUYUZ?GÖRÜŞELİM.

Tepki Skoru
0
naber savaş nasılsın şükran hocayı bende çok özledim sağlık durumundan emekli olacağınıbiliyodum umarım düzelmiştir onlardan haber alırsanız banada söyleyin

Tepki Skoru
0
vay vay bizim çömezlerimiz hep mezun olmuşş :DDD
arkadaşlar şükran hoca için biz yıllıga tek bir cümle eklemiştik
Şükran Hoca : "O bir leydi.." ben hala görüşüyorum Çok degerli bir hanımefendi. Ondan çok şey ögrendik.. Bu arada Özcan Hoca okuldamı yada bölümde mi diyeyim? PDR ye geçti düye duymuştum bi ara.

Arkadaşlar ben bölümümüzün ilk mezunlarındanım yani 2002 mezunuyuz.
Şimdi Şanlıurfada görev yapıyorum. Tanıyan bütün arkadaşlara selamlar.. İbrahim Çetin

Tepki Skoru
0
merhaba ibrahim yanlış hatırlamıyorsam seni tanıyorum ben sizin alt sınıftan fatoş bende osmaniyede çalışıyorum

Tepki Skoru
0
teşekkürler ben iyiyim okul açıldı şimdiden koşturuyoruz işte napalım sende kendine iyi bak

Tepki Skoru
0
merhaba inönü.2005 mezunuyum.nasılsınız bakalım.hepinize başarılar

pnp

Tepki Skoru
0
merhaba melisceren bende 2005 mezunuyum.isminiz nedir acaba.hangi bölüm?

Tepki Skoru
0
İnönü Üniversitesinin 1992 Eğt. Yönetimi ve Denetimi mezunuyum, halen eğitimci olarak çalışıyorum, eğitim ile ilgili her alan ilgimi çeker, saygılar,

pnp

Tepki Skoru
0
özgül88 sen özgül müsün ben pınar

pnp

Tepki Skoru
0
melisceren kim olduğunu öğrenebilirmiyim sınıf arkadaşımıyız seninle ben pınar ve 2005 mezunuyum

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle