Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

İğrenç bir hatıra!!!!!

Tepki Skoru
0
Allah aynısını fazla değil aynısını başlarına versin.ne kadar iğrenç olduklarını anlasınlar.

Tepki Skoru
0
BU İĞRENÇ HAREKETLERİNİN KARŞILIĞINI ER GEÇ BULACAKLARDIR. ZATEN BULUYORLARDA ŞUANDA RESMİ RAKAMLARLA ABD NİN ÖLÜ SAYISI 2000 İ AŞTI.. EN SON ÇIKAN SNİPERLAR İLE BU SAYI HER GÜN KATLANARAK ARTMAKTADIR.

Tepki Skoru
0
ne diym ki allahlarından bulsunlar. allah ne yapılması gerektiğini çok iyi bilir. allah o insanlara yardım etsin.

Tepki Skoru
0
bu iğrençlikler onların HAYAT FELSEFESİ olduğu için gayet normal karşılıyorlar arkadaşlar,acınacak haldeler ama GÜÇ VE BİRLİK onlarda ne yazık ki...
bizim yaptığımız da bu devran döner elbet diye beklemek...

Tepki Skoru
0
allahımdan bulsunlar inşallah...
mazlumun ahı yerde kalmaz..öyle ya da böyle birgün yaptıklarının cezasını çekeceklerdir inşallah..

Tepki Skoru
0
bunlar insan olamazlar elbet bir gün devran döner..onlara acıyorum üzülüyorum ahirette hallerri harap allah ıslah etsin..

Tepki Skoru
0
cok kotu oldum yaa bunlar insan degil yaa yüreklerinin yerinde tas var ama doğal aile ,arkadaş sevgisi gibi bu güzel ve insanı insan yapan dugulardan uzak yetişmeleri sonucun da boyle yaratıklar oluyolar sevkatle sarılmayı ve öpmeyi bilmeyen insanlar onların vatandası oldu ülkede yaşıyıyorum bende boyle haberleri okuyunda kendimden de nefret ediyiyom onlara hizmet ettim için böyle haberleri okuyunca geri amerikaya gitmek bana zor geliyo

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle