Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Geometrik Şekiller Ağacı

Tepki Skoru
0
[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/rsm/5526ef0ac4fb141182eef72c94e35d0f.jpg[/IMG]

bu güsel ağac pnrrr adlı üyemize ait,yani benim sınıf arkadaşım :).araç yapımında yaparken fotoğraf makinamla çektim ve bunu foruma yollıcam senin adına dedimm:D:D
pınarın konusu sınıflandırma idi.. geometrik şekilleri renklerine,şekillerine,kokulu-kokusuz özelliklerine(materyalleri dikerken içlerine koku koydu),ses çıkaran-çıkarmayan(içlerine sesli artık materyaller yani parfüm kapakları bi de 10 kuruş koydu:D) özelliklerine göre sınıflandırma yaptı.. çocuk bu özelliklere göre ağaca ilgili olanı takacakk
umarım işinize yarar;)

pınarımm ağacı nasıl yaptığını da sen anlat:D:D
ha bu arada pınarı merak edenlere pınarı söliim,ayakta olan solda grilii elinde geometrik şekli dikio kızımız pek hamarattır da:D:D

Tepki Skoru
0
Valla süper olmuş..ellerine sağlık yapanın ve gönderenin:D Teşekkürler canım:)

Tepki Skoru
0
çokk güzell ve faydalıı bir çalışma olmuşş..pınarımmm çok emek harcamışsın canımm belli oluyorr.ama çokk cici olmuşş..eline emeğine sağlıkk...

serpilimm seninde eline emeğine sağlıkk bu güzell çalışmayı bizimle paylaştığınn içinn..ve bi de pınarııı:D:D:D

sevgiyle kalınn..mutluu kalınn...

Tepki Skoru
0
ewet sınıfça hepimiz foruma konuk olmuşuz :D :D

teşekkürler arkadaşlar we özellikle serpilim :D

ağacın göwdesini rulolarla yaptık arkadaşlar. sonra üstüne bulgur yapıştırdık. (bu fikri meltemyn adlı üyeden almıştım.saol meltemcim :) ).

sonra rulolarımızı strafora yapıştırdık. koli bandıyla. ama ne yapıştırma. koli bandının yarısını döşedik resmen:)

dalları elektrik teliyle yaptık. ağacın dip kısmına elyaf yapıştırdık.

en sonunda da tutkallı boyayla boyadık heryerini.

4 dal war ağaçta. her dalda yine 4 dal.

4er tane olmak üzere toplam 16 şeklimiz war.

serpilimin de dediği gibi çocuk şekilleri renklerine, dokunsal özelliklerine, sesine, kokusuna, boyutuna göre... gruplandırıp dallara takıor.

teşekkürler arkadaşlar:)

Tepki Skoru
0
teşekürler pınarcım ve serpilcim elinize sağlık:)

Tepki Skoru
0
bu arada altını da yeşil grapon kağıdıyla kaplıycaz arkadaşlar.daha bitmedi yani :)
o fikri de forumdan almıştım. galiba deryacım anlatmıştı (deria83).

grapon kağıdını 6-7 kat yapıp, yuvarlak şeklinde çizip kesioruz. yuwarlağın ortasını zımbalıoruz.
sonra her katını elimizle bükerek şekil werioruz. tabi ağacn altını doldurak için bundan 30-35 tane yapmak lazım:)

Tepki Skoru
0
çok güzel olmuş.sevgili arkadaşlar.Ellerinize sağlık:thumbsup:

Tepki Skoru
0
ellerinize sağlık.çok güzel bir çalışma olmuş.paylaşımınız için çook teşekkür:)

Tepki Skoru
0
Dilek085' Alıntı:
çok güzel olmuş.sevgili arkadaşlar.Ellerinize sağlık:thumbsup:
berna45' Alıntı:
ellerinize sağlık.çok güzel bir çalışma olmuş.paylaşımınız için çook teşekkür:)
nanelimon' Alıntı:
çok eğitici ve güzel çalışma elinize sağlık
nagihan1903' Alıntı:
emeğinize sağlık teşekkürler..çok güzel omuş...
cadi57' Alıntı:
Amanında amanın bu kızlarımız pekte hamarat maşallah..:):)Çookk teşekkür ederiiz canlarım bizlerle paylaştığınız için..Pınar'cıımm emeğine sağlık valla çok güzel olmuş...

teşekkür ederim beğendiğiniz için :)

Tepki Skoru
0
Harika olmuş emeğinize sağlık paylaşımınız için çok teşekkür ederim Serpil Pınar saolun.Bu arada Pınar'cğm yüzünü tam göremiyorum ama çok hamarat olduğun halinden belli:)

Tepki Skoru
0
meltemyn' Alıntı:
rica ederim pınarcım. ellerine sağlık. harika bir eğitici oyuncak olmuş. bende bu çalışmaya benzer bir çalışma var. model çok farklı ama amaç aynı. kumaştan ağaç üzerinde arkası cırt cırtlı elmalar var. her elmada farklı materyal var, sadece ikisi birbirinin aynı. aynı olan elmaların arkasında aynı şekillerde var. ama bu hazır alınmış birşey. yarın fotoğrafını çekip yollarım, bir fikir olur oda. ama bence seninki çok daha güzel ondan. serpilcim paylaştığın için sana da tşkler.
çok teşekkürler meltemcim.
bekliorum fotoğrafını. eminim çok güzeldir

Tepki Skoru
0
rabiye' Alıntı:
Harika olmuş emeğinize sağlık paylaşımınız için çok teşekkür ederim Serpil Pınar saolun.Bu arada Pınar'cğm yüzünü tam göremiyorum ama çok hamarat olduğun halinden belli:)
Gülnar' Alıntı:
rica ederim :)
sorma rabiyecim çoook hamaratım çoooook :D:D

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim serpilim:D
çok da 5 yıldızlık diil ama olsun saol :)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle