Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Elazığ Hakkında

Tepki Skoru
1
ben düz lise çıkışlı olduğum için hiç de kolay olmadı 262 ham puan aldım. toplamda 332 puanım vardı. 331 le de kapatmış.
Hayırlı uğurlu olsun.Bende 4 sene Erzurum 'a giderken Elazığ'dan geçerdik ara ara.Bende çok sevdim Elazığ'ı.Özellikle Keban'ı.Tekrar hayırlı olsun.

Tepki Skoru
0
merhaba bende elazığlıyım ve bu yıl okul öncesi öğretmenliğini kazandım. memleketimden ayrılamadım. çok seviyorum burayı. gerçekten burası gibi sıcak bir il yok. memleketine geleneklerine sahip bir il. burayı kazanan öğrenciler çok sanslı bence. sosyallik açısındanda büyük. harputu kebanı sivricesi alışveriş merkezleriyle giderek gelişiyor. kısacası çok mutluyum
mmmm hayırlı olsun çömcüğüm:)) bende bi üst döneminizdenim ki zaten başka üst döneminiz yok:))gecen sene 329 bu sene 331...iyi kapatmış maşallah,hocalarımız çok iyiydi çok zorlanmayacgna eminim,zaten buralıymışsın yeni bir şehre alışma derdnde yok,her şey güzel olur inş. tebrik edyorum...

Tepki Skoru
0
merhaba bende bu yıl okul öncesi öğretmenliğini kazandım fıratı.inş hakkımızda hayırlısı olur.ama ben çukurova da hemşirelik okuyordum 3e geçtim okulumu hayalim için bıraktım...eskiden ben beyaz melektim şimdi beyaz meleklere sahibim._şya_ acaba fıratta intibak var mı bi bilginiz var mı bu konuda?bye...

Tepki Skoru
0
merhaba bende bu yıl okul öncesi öğretmenliğini kazandım fıratı.inş hakkımızda hayırlısı olur.ama ben çukurova da hemşirelik okuyordum 3e geçtim okulumu hayalim için bıraktım...eskiden ben beyaz melektim şimdi beyaz meleklere sahibim._şya_ acaba fıratta intibak var mı bi bilginiz var mı bu konuda?bye...
biraz gec oldu ama cvp vereym dedm yinede,intibak duymadım ama vardır belki,bu gün gitmşsnzdr buyuk ihtimal öğrenebilrsinz dansmanınzdan..inş hepiniz için hayrlı bir sene olur kolaylıklar diliyorum...

Tepki Skoru
0
merhabalar bende elazığlıyım öyretmen deyilim ama ders vaya bilgi veremesemde saygı ve sevgiyi öyretiyorum

Tepki Skoru
0
benimde baba vatanim elazig oglumda elazigda okuyordu busene 2 ci senesi idi zayif dersini verirse 2 yilligi bitirecekti oglum okulu birakti geldi endustriyel otomasyon bolumunu bitirecekti firat universitesinde idi ve bir anda birakmaya karar verdi ve geldi istanbula baska bolum sececem diyor polis okuluna gidicem diyor uzuldum ama annesi olarak kendi ecimi elazig cok guzel bir memleketimdir gezilmesi gorulmesi gereken cok guzel bir memeleketimdir GAKKOSLAR DIYARI ELAzIGIMDIR

Tepki Skoru
0
bende elazığlıyım bugün bu yazıyı görünce sevindim
gerçekten güzel bir yer methetmeye gerek yok
buraya gelen ağlayarak gelir,giderken ağlayarak gider
bu elazığın sloganıdır.elazığdan sevgilerle....
bugün elazığ başlığını sakınkaldırmayın!!!

Tepki Skoru
0
hayır silmeyin elazığ silinmez yaşanır
yazıyı görünce güzel bir yazı yazmak istedim :)
elazığ"nın hali başka
elazığ lı doymaz aşka
hele bide sevdiği varsa elazığlı ölmez asla
ağlamaz ağlasada kimse duymaz
unutma herkes elazığlı olamazzzzzzz....
Tüm hemşehrilerime gelsin :) :) :) :36_3_12:

Tepki Skoru
0
benimde baba tarafım elazığlı. ama maalesef babam 3 yaşındayken elazığdan adanaya bütün sülale göç etmiş.((( hep merak ederim oraları ama gidip görmekte bi türlü nasip olmadı. şimdi yorumları görünce elazığı yazmaya karar verdim. çünkü pişman olmayacağımı hissediyorum. belki bu vesileyle babamda hiç görmediği memleketine ayak basmış ve havasını içine çekmiş olur.)) çoook çoooook teşekkürler arkadaşlar..

Tepki Skoru
0
elazığ çok güzel bi şehir.. ben elazığlıyım diye mi seviyorum acaba diye düşünüyodum ama meğer herkes seviyomuş ...eğer gitme imkanınız olursa buzluk mağaralarına gitmelisiniz.. çünkü orası yazın buz gibi kışın sıcacık oluyo çok ilginç bi yer.. ben ağustosta gitmiştim hırkama sıkı aıkı sarılmıştım. gerisini siz düşünün artık.....

Tepki Skoru
0
bende elazığlıyım bugün bu yazıyı görünce sevindim
gerçekten güzel bir yer methetmeye gerek yok
buraya gelen ağlayarak gelir,giderken ağlayarak gider
bu elazığın sloganıdır.elazığdan sevgilerle....
bugün elazığ başlığını sakınkaldırmayın!!!
haklısın hacer çğretmenimçç bak geldik 5 sene oldu gidemiyoruz.. Tuğba ve senin gibi güzel elazığ'lı dostlar kazandımm..ne mutlu banaa :))

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Arkadaşlar Nil-Nar-Keban
Mert-Renk sinemaları
Arab baba Harput kastamonu kır pideleri...
Herşey yerli yerinde mi :)

Tepki Skoru
0
eski yorumlarımıza baktım da ister istemez gülümsedim bundan 3 yıl önce kazanır kazanmaz ilk işim bu foruma üye olmak olmuştu. En yakın arkadaşım Sedefle bu forumda tanıştım, üniversite kazanma sevincimi ilk burda paylaştım teşekkür ederim Selçuk hocam :)

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
eski yorumlarımıza baktım da ister istemez gülümsedim bundan 3 yıl önce kazanır kazanmaz ilk işim bu foruma üye olmak olmuştu. En yakın arkadaşım Sedefle bu forumda tanıştım, üniversite kazanma sevincimi ilk burda paylaştım teşekkür ederim Selçuk hocam :)
Sabah sabah mutlu ettiniz mi teşekkürler :)

Tepki Skoru
0
elazığ hakkında çok güzel şeyler yazılmış.elazığlıyım elazığda okul öncesi öğretmenliği okuyorum.şehrimi çok seviyorum(herkes gibi).burda okumak ve yaşamak bir ayrıcalık bence.çünkü küçük olması ve insanların sıcak olması benim açımdanda güzel birşey..:))))

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle