Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Dondurma çubuklu minikkuşun evi

Tepki Skoru
0
arkadaşlar dondurma çubuklarını biriktirmek uzun sürebilir ama yurt dışında bunlar özel olarak satılıyor... hemde boyanmışlarıda var hatta ebat ebatlar.çokta pahalı değil mesela 50 dondurma çubuğu 3 ytl filan yurt dışında yakını olanlara ısmarlamalarını tavsiye ederim ben bu çubuklardan çook yüzük kuklaları yaptım tavsiye ederim:)

Tepki Skoru
0
paylaşım içinde çok tşkler bana yeni yeni fikirler verdi:)

Tepki Skoru
0
ay harika olmuş buu. paylaşım için teşekkürler

Tepki Skoru
0
rica edrimmm..siz ne diyorsanız öyle olsun kevser öğretmenim

Tepki Skoru
0
ewet abeslang bunlar:)burda da boyanmamış hali 2 ytl civarında.içinde 10 tane var.medikallerde bulabilirsiniz arkadaşlar:))
ayrıca çok şekermiş bu :))

Tepki Skoru
0
çok şirin bir çalışma fikir verdiğiniz için teşekkürler.....

Tepki Skoru
0
merhaba altu arkadaşım...bende el sanatlarıytla uğraşıyorum ve yeni oluşturduğum dolap magnetleri tasarımım için bana da dondurma cubukları gerekiyordu..sade yazısız ve baskısız temiz olarak ..çerceve görünümü vermek için piyasayı araştırdım buldumda bir kaç firma ama küçük üretici ve el sanatları ile uğraşan kişilere pekte önayak olacaklar gibi değiller görüştüm hepsi ile mesela birtanesi 10.000 adetlik sipariş alıyormuş gerçi diğerleride öyle fiyatlarıda cok güzel 10.000 adeti 45-50 tl gbi ama ben almak istedim kıvırmaya başladılar okadar vermiyoruz diye bende bu konu ile ilgilenen arkadaşlardan yardım bekliyorum seramik çalışmalarım ortada kaldı ve o çubuklardan başka birşey kullanamıyorum minyatür modellerim için senin fikrin nedir bu konuda....

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle