Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Çankırı Eldivan Şht.Üst.Yılmaz Gülhan YİBO

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar bazılarınız bilir şubatta atamam çıktı..Şu an Çankırı'dayım hepinizi çok özledim:D Artık burdayım ben:)  Atama bekleyen öğretmen adayları darısı başınıza....

Tepki Skoru
0
aramıza yeniden hoşgeldinn deryacımm..hayırlıı uğurlu olsun canımm benimm...darısı bizlerinn başınaa inşallahh...
sevdin mi yenii okulunuu..şekerlerinii....:D:D

Tepki Skoru
0
canım Deryam hoş geldin...inşlh en güzel günler seninle olsun canım yeni okulunda başarılar diliyorum...:)

Tepki Skoru
0
DERYA HOCAM HAYIRLI UĞURLU OLSUN, BENDE ÇANKIRILI ILGAZLIYIM MEMLEKETE ÇOK SLM :)

Tepki Skoru
0
Çok sağolun arkadaşlar...alıştım Ankaraya da yakın olunca daha iyi tabii:D YİBO benim için çok farklı değil nöbet zorunlu değil çünkü..Çocuklarım da az zaten 10 tane:) çok tatlılar hemen alıştım ...

Tepki Skoru
0
gokhankayili' Alıntı:
DERYA HOCAM HAYIRLI UĞURLU OLSUN, BENDE ÇANKIRILI ILGAZLIYIM MEMLEKETE ÇOK SLM :)
Sağolun hocam ..Ilgaz uzak bize biraz ama:) ılgaz güzelmiş gitcem inşallah bigün...

Tepki Skoru
0
Öznur ve Meltem çok teşekkür ederim... Ben de çoook özledim nasıl bi duygu anlatamam forumdan ,sizlerden ayrı kalmak:(

Tepki Skoru
0
hayırlı uğurlu olsun canım....şanslısın benim memleketime düştün :D:D:D:D güzel yer başarılar canım....arada ziyarete geliim seni :D:D:D:D:D:D

Tepki Skoru
0
aaylin_21' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun canım....şanslısın benim memleketime düştün :D:D:D:D güzel yer başarılar canım....arada ziyarete geliim seni :D:D:D:D:D:D
sağol Aylincim:) beklerim gel valla..kapım her zaman açık...:)

Tepki Skoru
0
ayyy canım çok saolllll.....sonsuz başarılar canım sana.....

Tepki Skoru
0
HOŞGELDİN ÇANKIRI YA:
Derya öncelikle yeni görev yerin hayırlı uğurlu olsun. bende çankırı da merkez de ki bir okulda anasınıfı vekil öğretmenlik yapıyorum. memleketimizi inşallah beğenmişsindir. alışmışsındır. sana görevinde başarılar dilerim.

Tepki Skoru
0
NIHANDOGAN' Alıntı:
HOŞGELDİN ÇANKIRI YA:
Derya öncelikle yeni görev yerin hayırlı uğurlu olsun. bende çankırı da merkez de ki bir okulda  anasınıfı vekil öğretmenlik yapıyorum. memleketimizi inşallah beğenmişsindir. alışmışsındır. sana görevinde başarılar dilerim.
Çok teşekkür ederim..Alıştım valla..Zaten Ankaralıyım memleketim sayılır Çankırı da:) İnşallah bigün görüşürüz...Sana da başarılar :)

Tepki Skoru
0
yeni okulunda mutluluk sevgi saygı saglık seninle olsun canım.

Tepki Skoru
0
fezsin' Alıntı:
yeni okulunda mutluluk sevgi saygı saglık  seninle olsun canım.
Canım Fazilet..çok sağol canım sana da başarılar sevgiler Konya'ya...:36_3_12:

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.