Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

çalışma yöntemleriniz neler ?

Tepki Skoru
0
arkadaşlar artık kayıtlar başladı kitaplarımızı da aldıktan sonra çalışmalar başlıyacak. nasıl bi çalışma yöntemi düşünüyosunuz. fikirlerinizi paylaşırmısınz ?:3:

Tepki Skoru
0
melek ben güz döneminde üniversitenin verdiği kitaplardan okuyarak çalışmıştım.şimdi bu döemde öyle yapmayı düşünüyorum.umarım bu dnemde güzel sonuçlar alırız hepimiz :)

Tepki Skoru
1
Ben geçen dönemde egemlerden çalışmıştım..bu dönem üniv. verdiği kitaplara çalışmayı düşünüyorum:)çalışma yönetimini sormuşsun?ben ders ders gidiyorum,hem daha çabuk bitiyor hem de düzenli bir şekilde bitiyor:)

Tepki Skoru
0
hmm anladım serdilan.bende üni.nin kitaplarını okuyodum.ama ben ünite ünite gidiyordum.bu dönemde kararsız kaldım.belki senin yönteminide deneye blilirim.teşekkürler. :))

Tepki Skoru
1
ben de üniv. verdiği ders kitaplarından çalışıyorum kızlar .
öncelikle konuyu okuyorum ,önemli yerleri yazıyorum son olarak da çıkmış sınav sorularını çözüyorum sınav gününe kadarda tekrar ediyorum ..
:8:

Tepki Skoru
2
Bende üniversitenin verdiği kitapları okuyorum ve önemli yerlerin altını çiziyorum.Üniteler bittikten sonrada geçmiş yılların çıkmış sorularını çözüyorum:3:

Tepki Skoru
0
arkadaşlar kayıt yaptıran varmı 2. sınıf olup üstten ders alanlar hangi dersleri seçtiniz.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle