Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

BUGÜN DOGAN LAR

Katılım
24 Şub 2007
Mesajlar
93
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
51
06.03.2007

06 Mart insanları devrimci duygulara sahiptirler ve değişim yanlısıdırlar. Sadece baş kaldırmakla yetinmezler; değiştirirler ve değiştirdiklerini yönetmek isterler. Kendilerine çok güvenirler, sevdiklerine, dostlarına karşı çok korumacıdırlar. Ailelerine çok bağlıdırlar, sevdiklerine karşı korumacıdırlar. Sosyal ilişkileri kuvvetlidir. Estetik beğenileri kuvvetlidir. Sanatsal anlamda yaratıcı kabiliyete sahiptirler.

İyi Huyları: İyi niyetli, Sıcakkanlı
Kötü Huyları: Sorumsuz, Öfkeli

Bugün Doğan Ünlüler: Michelangelo (İtalyan ressam), Gabriel Garcia Marquez (Yazar), Cyrano de Bergerac (İspanyol asker/şair), Andrzej Wajda (Polonyalı yönetmen), Kiri Te Kanawa (Yeni Zelanda’lı müzisyen)

Sayılar ve Gezegenler
Bugün doğanlar 6 rakamının ve Venüs gezegeninin etkisi altındadırlar. Buna bağlı olarak, sorunlara karşı pratik çözümler üretebilme yetenekleri vardır.

Tarot
Büyük Arkana’nın altıncı kartı ‘Aşıklar’dır ve ebedi sevgiyi ve iyi kaderi sembolize eder.

Sağlık
Yaşadığınız olumsuz deneyimler yüzünden tıp bilimine karşı güvensizsiniz; her şeyi iradenizle çözebileceğinize inanıyorsunuz. Aancak bu sizing ruh sağlınızı daha da fazla bozuyor. En iyi çözüm düzenli spor yapmanız olacaktır, özellikle size belli bir felsefi derinliği olan Uzakdoğu sporlarını tavsiye diyoruz.

Tavsiye
Karşılaşabileceğiniz zorluklara karşı hazırlıklı olun. Fazlasıyla kendine güven zararlıdır, hatalarınızla barışmayı denemelisiniz.
Sokakta.com dan alıntıdır

damlauysal,bkaratas,Sevimli-dadı Dogum gününüz kutlu olsun.Herşeyin gönlünüzce olacagı mutlu yıllar dilerim:36_15_4:
 

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst