Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Bir kez daha veda

Tepki Skoru
0
yine hazirann ve yine bir veda...eylül'e kadar ben yokum yine buralardaa..bu gece 01:00 da bursaya gidiyorumm..temmuzda da artvinee..aklım,yüreğimm burada sizlerle olacakk ama her zaman..eskiisi kadar sık giremem artık forumaa...internet bulduğum her ortamda uğramaya çalışıcam ama inşallahh..hepinizii çok seviyorumm arkadaşlarr...yüzüme gülüpdee arkadann atıpp tutanlarr..sizleridee çokk seviyorumm....

kpss'ye girecekk arkadaşlarımm..yolumuzz açık olsunn inşallahh..hakkımızde herşeyin hayırlısını diliyorumm..umarım güzel haberlerimizii buradann duyuracağımızz güzel günlerimizz de gelirr...hepimizee başarılarrr..rabbimm yardımcımızz olsunn..

ve selçukk arkadaşımm..bu forum sayesinde güzel arkadaşlıklar kurdum..aşıkk bile oldum ben bu forumdaa...her ne kadar beniimm arkadaş sandığım ama hakkımda atıp tutanlar da olduysada sayende güzel şeyler yaşadım forumda..teşekkürr ediyorumm...sen ve güzel paylaşımlarıyla bizlere yol gösteren sevgili arkadaşlarr hakkınızıı helall edinn...paylaşımlarınızdan faydalandık az çok..böyle iştee bir daha görüşene dekk hepiniz Allah'a emanetsinizz...

hepinizii çok seviyorumm..satırlarımı okuduğunuzz içinde teşekkürr ederim ayrıcaa..herşeyy gönlünüzcee olsunn..sevgilerr...nesiye.....

Tepki Skoru
0
hoşça kal arkadaşımm her şeyy gönlünce olsun....şiirlerinii özliycez...olsun gelince yine yollarsın:)....Allaha emanet ol....şimdiden hayırlı yolculuklar

Tepki Skoru
0
Canım kendine çok iyi bak...yazın keyfini çıkar..biz seni burda aynı yerde bekliyoruz:) sevgiyle kal..hoşçakal....

Tepki Skoru
0
nagihan1903' Alıntı:
hoşça kal arkadaşımm her şeyy gönlünce olsun....şiirlerinii özliycez...olsun gelince yine yollarsın:)....Allaha emanet ol....şimdiden hayırlı yolculuklar
çok teşekkürr ederimm nagişimm..bitanesinn..

fayran' Alıntı:
iyi yolculuklar seni özleyeceğiz..
bende sizlerii özliycemm şekercimm..teşekkürr ederimm..

deria83' Alıntı:
Canım kendine çok iyi bak...yazın keyfini çıkar..biz seni burda aynı yerde bekliyoruz:) sevgiyle kal..hoşçakal....
teşekkürr ederimm deryacımm...çabuk gelmeye çalışıcamm:)

Tepki Skoru
0
yolun açık olsun galiba yazın ayrılıklar çok olacak bennde bir müddet ayrı kalcam memlekete gidince.eylül de görüşmek üzere Alaha emanet ol

Tepki Skoru
0
DüşlerAtölyesi' Alıntı:
Seni tanımasam da güzel bir insan olduğun belli yazılarından...

Herşey gönlünce olsun güle güle arkadaşım..

Hayırlı yolculuklar......
çok teşekkürr ederimm şekercimm...biz bir aileyizz...dileğimm herzaman birliktee olmakk..olabilmekk..

esmaöğretmen' Alıntı:
yolun açık olsun galiba yazın ayrılıklar çok olacak bennde bir müddet ayrı kalcam memlekete gidince.eylül de görüşmek üzere Alaha emanet ol
çokk teşekkürr ederimm esma öğretmenimm..hepimizz Allah'a emanet olalımm...kpss içinn benim içinn dua etmeyii unutma emi:) eylülde kaldığımız yerden devam etmekk dileğiyle...

Tepki Skoru
0
HAYIRLI YOLCULUKLAR VE GÜZEL BİR TATİL DİLERİM..ALLAH'A EMANET OL..

Tepki Skoru
0
keremcik' Alıntı:
HAYIRLI YOLCULUKLAR VE GÜZEL BİR TATİL DİLERİM..ALLAH'A EMANET OL..
çokk teşekkürr ediyorumm gülşenn öğretmenimm...yakışıklıı keremciğimiii öpüyorumm şapurr şupurrrr:) hepimizz Allah'a emanetizz inşallahh...

Tepki Skoru
0
Ben sizi tanımasamda mevlam yolunuzu açık etsin;)İnsallah tatiliniz güzel gecer:)Allaha emenet olun.

Tepki Skoru
0
Yalnızlıkla ben dosttum
Sen geldin ona küstüm
Nasıl düşman olduğumu
Gözlerine anlatıcam

Hayalmi bu gerçekmi
Uykudamıyım yoksa
Geldiğin gün bende beni
Gözlerine anlatıcam

Duymadığım kelimeyi
Bilmiyorum söylemeyi
Yüreğimdeki herşeyi
Gözlerine anlatıcam

Kor düşen yüreğimi
Gözlerinde bittiğini
Sana seni sevdiğimi
Gözlerine anlatıcam

Sen Türküsün, Gözlerinde Türkülerim...

HARİKA YÜREĞİM nerelere böyle... Yolun Açık olsun.Burda seni unutmayan güzel yürekler olduğunu unutma..Eğer yolum düşerse yazın uğrayıp bir merhaba demek isterim doğrusu.Kendine çok iyi bak Allaha emanet ol.
Mümnük olduğunca girmeye çalış lütfen kendini özletme HARİKA YÜREĞİM...
SENİ ÇOK ÖZLEYECEK OLAN SARI.....

Tepki Skoru
0
arkadaşım yolun açık olsun.sanırım kpss ye gireceksin.hayıırlısıyla ve gönlüne göre olsun.
iyi tatiller.

Tepki Skoru
0
iyi yolculuklar ve iyi tatiller arkadaşım en kısa zamanda güzel paylaşımlarınla görüşmek üzere

Tepki Skoru
0
İyi yolculuklar ii tatiller canım.Herşey gönlünce olsun.Görüşmek üzere hoşçakal...:)

Tepki Skoru
0
canımm kuşum,canım sarım benim,canımm canımcımm,tubucumm,egelii hepinizii tüm forumuu çokk özledimm.. bir gittim pir gittim :) bursadayım artık usta öğretici olarak internetim yok orada..aklım ve gönlüm her zaman sizinlee:)çok özledin herkesi..bayram tatili nedeniyle ankaradayım 3 gün.ama bursaya dönünce internet alacağım inşallah en kısa zamanda..

tüm güzel dileklerinn için hepinizee çok teşekkürr ediyorumm..iyi ki varsınızz....kpss'ye bu senede hazırlanmak varr maleseff:)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle