Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

BİR İZLEYİNİZ! POLİSİN ANLATTIĞI ÇOCUK DRAMI!

Tepki Skoru
0
http://www.okuloncesiforum.org/uploads/fc0ecc4f81.rar

BNE ÇOK ÜZÜLDÜM! SİZ DE ÜZÜLÜN DİYE DEĞİL! UYARILARI İÇİN BİLGİLENİN DİYE BURAYA EKLEDİMMMM!!!!!!!!:36_1_6::36_1_6:

Tepki Skoru
0
TEŞEKKÜRLER ABLACIM..ÜZÜLMEMEK ELDE DEĞİL DOĞRUSU:(ÇOK ETKİLENDİM YAAA DAHA 4 YAŞINDAYMIŞ !!! UFACIK DAHA :(:(:(:(
:36_1_6::36_1_6:

Tepki Skoru
0
NERMİN' İM GÜZELİM. NELER OLUYOR HAYATTA! O ANNE BABA NELER HİSSETTİ KİMBİLİR! ÇOKKKK ACI BİR DURUM! ONLARA ALLAH SABIR VERSİN! TÜM ÇOCUKLARIMIZI DA YARABBİM KORUSUN !!!!!!!!

Tepki Skoru
0
ay çok kötü oldum yaaaaaaa..........

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
inanım o kadar kötü oldum ki göz yaşlarımı tutamadım ileride anne olmaktan bile sırf bunlar yüzünden korkuyorum Allah kahretsin bunları . ne diyeyim

Tepki Skoru
0
çok üzücü bir olay.kelimeler inanın nefretimi,kinimi anlatmaya yetmiyor.boğazımda birşeyler düğümleniyor.oğlumu dışarı bile çıkarmaya korkuyorum.hep yanında bende dışarı çıkıyorum.nereye kadarda oğlumu koruyabilirimbilmiyorumki.herhalde ilerde çocuklarımızın yanına birde koruma tutacağız.

Tepki Skoru
0
bunu yapanlar nasıl insanım diye ortalarda dolaşır anlayamıyorum iğrenç bir durum

Tepki Skoru
0
biz neler görmedik ki!?
6 aylık çocuğa tecawüzün de haberleri wardı ya bi süre önce..
anlamıyorum nasıl bir karakter, nasıl bir kişilik bu böyle, nasıl bi mide anlayamıyorum.
Allah korkusu yok artık bu belli de, hiç mi kardeşi, yeğeni bişeyi yok bunların!?
biz dokunmaya, öpmeye korkarken...

bu we bu tip insanların ailesini, yetiştirilişini çok merak ediyorum. bu yüzden psikiyatr olmayı çok istemiştim.

bizim ailemiz belli, yetiştirilişimiz belli. biz niye böyle bişey istemiyoruz, düşünmüyoruz?!?!?
bunlar nasıl eğitildi böyle?!
anlayamıyorum!!!!!!!!

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye