Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Berkemcim

Tepki Skoru
0
26.12.2000 tarihinde kucağıma bir bebek verdiler dünya güzeli...

Bu tarihten bir gün önce rutin aylık kontrole gittik annemle birlikte ve daha 1 ay sonra geleceğini sandığımız bebek gelmek için meğer sabırsızlanmış.Doktorum yarın sabaha kadar doğurmazsan:) sabah doğuma alıcam seni dedi ayaklarım yerden kesilmişti tabi şaşkınlık bi yandan sevinç mi desem bi yandan duygu karmaşasındaydım.
Ertesi sabah saat 9:30da beni yemyeşilgiydirdiler ve narkozdan sonra taa o ilk ana kadar bişey hatırlamıyorum tabi.Benden 10 dakika sonra bebeği annemin kucağına vermişler onlar da şaşırmışlar bu ne hız diye.Sonra ben ağlayarak ayıldığımı hatırlıyorumve haykırışlarımdan sonra bebişimi kucağıma vermişlerdi ilkbaktığım yer yüzünden önce minicik elleriydi parmaklarını saymıştım :) dünyanın en müthiş duygusuydu yaşadığım ve onun üstüne rabbimden başka bir duygu olmadığı artık kesindi ve daha ne isterdimki hayattan hayat vermişti o bana.Allah herkese nasipetsin o duyguyu kelimeler kifayetsiz kalıyor o güzelliğe. İki gün hastanede dünyaya gözlerini açma çalışması yaptıktan sonra eve döndük ve bir an önce bana anne diyeceği gün için tüm ilkler için gün sayıyordum artık. Yepyeni bir hayat olmuştu o bana...MERHABA BERKE BEBEK MERHABA HOŞGELDİN DÜNYAMA:)

Tepki Skoru
0
muhteşem bişey ya allahım tüm herkese nasip etsin :) okurken çok duygulandım anne olabilmek bir bayanın hayattan isteyebileceği en büyük şey.....

Tepki Skoru
0
kesinlikle katılıyorum zehracımallah hepinize nasip etsin ogüzel duyguyu

Tepki Skoru
0
amiinnnn güzel dileklerin için çok teşekkür ederim :)

Tepki Skoru
0
tüylerim diken diiken oldu canım yaa nasılda güzel anlatmışsın inş bizde anlatırız doğum hikayelerimizi çok etkilendim teş.ederim

Tepki Skoru
0
benim anlatacagim bir dogum hikayem bile olmucak :( kesin bebek dogmadan bikac saat once bayilirim. yazik hemsireler benle mi ugrassinlar bebekle mi :D

Tepki Skoru
0
:) :) çook güldümmmmm vallaaaaaaaa...............

Tepki Skoru
0
hemşirelerden kameraya çekmesini rica edersin ayılınca rahat rahat izlersin :D :D

Tepki Skoru
0
o zaman bayılmaman için bişeyler yapman gerekiyo :D o kadarınıda sen bul artık :D :D

Tepki Skoru
0
O kadar güzel anlatmışsınki insanın bir an önce evlenip anne olası geliyor
Allah Berke'ye uzun ömürler versin Anneli Babalı büyüsün

Tepki Skoru
0
bende bir anne olarak hissettiklerini biliyorum.bu mutluluğu ancak yaşayan bilebilir.allah herkese bu mutluluğu yaşatsın.bende belki ilerde doğum hikayemi sizlerle paylaşırım.berkeyle mutlu ,huzurlu ve sağlıklı bir ömür yaşarsınız inşallah

Tepki Skoru
0
ben çok merak ediyorum sitemizin süper anneleri, mehtap bekliyorum valla ilerisi filan yok benim olsa ooooooooooooooo 1 sn durmam...hadi sıva kolları.....

Tepki Skoru
0
arkadaşlar darısı bizim başımıza...

Tepki Skoru
0
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:):):):):)

Tepki Skoru
0
tubacım bu ne istek hadi o zaman ne bekliyosun canımbenim
allah herkese nasip etsin o yüce duyguyu
mustafa yani ömürsün sen bayılmazsın merak etme kucağına alınca ayakların yerden kesilebilir ama bayılmazsın

Tepki Skoru
0
ne kadar güzel analtmışsınız duygularınızı anne olasım geldi birden:)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle