Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Benim Canlarım....

Tepki Skoru
1
Harikaaa.Gerçektende çok güzel olmuş.Ellerine emeğine sağlık.
Maşallah çocukların çok şekerler.Başarılar dilerim...

Tepki Skoru
0
-Çocuktum..
Çocuklar çok konuşmaz dediler.
-Peki dedim.Sustum.
Bekledim ama büyükler hiç susmadılar.
-Çocuktum...
Çocuklar çok para harcamaz dediler.
-Peki dedim para harcamadım.
Bekledim büyükler hep israf ettiler.
-Çocuktum...
Çocuklar hep akıllı uslu olur dediler.
-Peki dedim ve akıllı uslu oturdum.
Bekledim büyükler hep kavga ettiler ve karar verdim artık...
Hep çocuk olmaya hep çocuk kalmaya...
Bİz hepimiz önce küçük bir çocuktuk...
Sonra büyüdük hepimiz çocuk olduk...

Çok güzel öğretmenim ne diyeceğimi bilemiyorum müzik,resimler,şiir,hepsi ayrı ayrı güzel iç içe girincede öyle pek acemi işine benzemiyor.Bence fotoğrafları bile özenle sıralamışsınız...Baştan sona izlemeye doyamadığım bir slayt elinize düşüncenize sağlık...Öğrenciler tatlı , böylede bir öğretmenleri varken herşeyleri güzel olur tabi...
Herşey gönlünüzce olsun....Allah sizi çok sevdiğiniz öğrencilerinizden ayırmasın....

Tepki Skoru
0
."Öğretmen, tarlada tohum, elde sanat... Gözlerde ışık, dudaklarda çığlık...Alında ter, yüreklerde sevgi...

Öğretmen, umutlara tutunulacak belki de tek dalı... Gelecek günlerin suratı asık karanlıklarına inat; doğacak güneşlerin etrafında pervane-kanat; haydi hepimiz bir türkü tutturalım: "Dağ başını duman ALMAZ artık, Dağ başını duman ALMAZ. Çünkü; MUSTAFA KEMALLER ,İZZET ÖĞRETMENLER ,VE DAHA NİCELERİ GELİYOR NEHİRLERLE!..."

İzzet hocam bence acemice değil sesinizde hiç fena değil şaka süper olmuş çok beğendim oldukça başarılısınız paylaşımınız için teşekkürler...
Yüreğinize sağlık....

Tepki Skoru
0
ilk öncelikle merhaba hazırladığınız slayt gösteriniz çok güzel beni çok etkiledi özellikle yemek esnasında çocukların önünde bulunan kahvaltılar herkesin ayrı ayrı getirdiğini gözledim ve bir öğrencinin özenerek arkadaşının kahvaltısına bakması önünde bulunan tandır ekmeği,emeğine ve eline sağlık.pardon birşey sormak istiyorum diyarbakırla olan bağlantınızı merak ettimde.

Tepki Skoru
0
sunumunuz çok başarılı tebrikler öğretmenim...hele o çocukların musumiyeti her yerde aynı...başarılar...

Tepki Skoru
0
yo eleştirmiyorum sizi yanlış anlamayın beni.Ben diyarbakırlıyım ailem orda,bende diyarbakırın bir köyünde usta öğreticilik yaptım.zor bir dönemdi ama çok güzeldi onların bana ihtiyacı olduğunu düşündükçe onların beni anlamaları için çaba gösteriyordum çocuklarla iletişim yetersizliği yaşıyordum.kürtçe bilmediğim için onları anlamıyordum ben sadece onlara türkçe öğrettim şarkılarla ,kahvaltı olayınıda sınıf küçük olduğundan eve gönderiyordum evleri yakındı. umarım diyarbakırı beğenmişsinizdir.eğtim öğretim hayatınızda başarılar diliyorum.

Tepki Skoru
0

Bu fotoğraflardaki ayrıntılar... Çocuklarınıza duyduğunuz sevgi... Bakış açınız... Gerçekten çok etkileyici... Tarif edilemeyecek kadar güzel,duygu dolu bir slayt izledim... Dilerim her çocuğun sizin gibi bir öğretmeni olsun... Sizi yürekten kutluyorum...

Tepki Skoru
0
İZZET HOCAM ÇOK GÜZELLER YA ÇOK DUYGULANDIM İZLERKEN.........NE DİYİM DARISI BAŞIMA............

Tepki Skoru
0
öğrencileriniz çok tatlı ve şanslılar... işinizi nasıl gönülden yaptığınız o kadar belliki tebrikler ve teşekkürler başarılar...

Tepki Skoru
0
GEÇ OLDU AMA İZLEMEK KISMET OLDU........
HOCAM HERŞEY ÇOK GÜZEL OLMUŞ.... O ÇOCUKLARIN BAKIŞI ÖLDÜRDÜ BENİ....RESİMLERİ İYİ ÇEKMİŞSİNİZ.... KENDİ ÇAPINIZDA AMA ÇOK ETKİLEYİCİ BİR ÇALIŞMA OLMUŞ...UNUTMAYIN Kİ HERŞEY KENDİNDE VE KENDİ ÇAPINDA GELİŞMEYE BAŞLAR....DAHA NİCE BAŞARILARA... YÜREĞİNİZE SAĞLIK...BAŞARINIZ VE ÇALIŞMALARINIZ DAİM OLSUN....

Tepki Skoru
0
hocam ne diyeyim okadar güzel olmuşki. eğer bu acemilikse ustalığı düşünemiyorum. görev yeri diyarbakır mıydı

Tepki Skoru
0
ben bu görüntülere söyleyecek söz bulamıyorum Allah yolunuzu açık etsin...bu azimle ve meslek aşkıyla daha da başarılı olacağınıza eminim....çocukları da çok sevdim...hepsi çok şirin duruyorlar

Tepki Skoru
0
Harika bir çalışma olmuş.Emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkür ediyorum.Başarılar dilerim.

Tepki Skoru
0
muhteşem bir çalışma olmuş.buna acemice demek biraz haksızlık olur sanırım.şiirler de görüntüler de çok güzeldi.özellikle görüntülerde yer alan çocuk masumiyeti.tüm yüreğimle başarılar diliyorum öğretmenim

Tepki Skoru
0
inanın ki hocam acamice değil gayet ustaca hazırlamışsınız. şarkı,resimler,şiiar bütünlük içinde olmuş. emeklerinize sağlık. ağlattınız beni...

Tepki Skoru
0
ne kadar güzel çocuklar onlar hepsinin gözleri ışıl ışıl

Tepki Skoru
0
Çok güzel hazırlamışın dostum Senle görev yapmak büyük zevk.. 07 seni çok özledi..

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle