Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ben doğurmadım ama....

Tepki Skoru
0
minik Nida 2 yaşında... onunla geçen yıl haziran ayında tanıştık. annesini trafik kazasında kaybetmiş ama ona tapan adeta aşık bir babaya sahip. yani babasının kalbindeki tek aşk ben değilim:)))
onu ben doğurmadım o benim canımın canı bana anne deyip sarıldığında dünyalar benim oluyor. bir gün görmesem özlüyorum bazı geceler benim yanımda kalıyor tıpkı kediler gibi başını göğsüme sokuyor sabaha kadar o şekilde uyuyor. sırf o uyanmasın diye kımıldamıyorum bile.
kocaman simsiyah gözleri, kıvır kıvır saçları, yüz ifadeleri, tavırları her geçen gün bana benziyor. babası bile bazen "bilmesem senin kızın olduğuna yemin edebilirim ve ben sizin ilişkinizi kıskanıyorum" diyor.
bana yarım yamalak sözcüklerle canımın içi annem, aşkım demeye çalışmaları, yanımdan giderken ağlamaları evet onu ben doğurmadım, doğum heyecanını, attığın tekmelerin acısını ve tadını yaşamadım. ama onu seviyorum hemde çok o benim kızım bana ait benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....henüz evlenmedim nişanlıyım ama ben anneyimmmmmmmmmmmm.... ailemin ve çevremdeki tüm insanların tepkilerine rağmende ben mutluyum hemde çokkkkkkkkkkkkkkkkkk

Tepki Skoru
0
seni tebrik etmek lazım ne kadar iyi birşey yapıyorsun sonuçta sevdiğin bir insanın çocuğu çocuğunda bir anneye ihtiyacı var senin gibi onu benimseyecek bir anne bulunamazya
etrafındakilere aldırma diyeceğim ama ne kadar mümkün olur bilmiyorum siz sevginize sahip çıkın yeter
yalnız daha sonra değişme sakın hani olurya kendi çocuğun olurda unuttursun aman diyeyim
mutluluğun devamını dilerim sizin için ne hayırlısıysa o olsun

Tepki Skoru
0
bence dünyanın en güzel şeyini yapıosun.
Keşke senin gibi düşünen we dawranan insanlar çoğunlukta olsa.senin ve çocuğunun Hayatında herşey yolunda gider inşallah

Tepki Skoru
0
paylaşımınız için teşekkürler..Allah hep mutlu etsin sizi..

Tepki Skoru
0
öznurcuğum o bebişin yanakları ne tatlı öyle. lahana bebek gibi maşallah. insanın ısırası geliyo.
bu arada iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Allah yolu sevgiden geçen herkezi mutlu etsin.....

Tepki Skoru
0
seni gerçekten tebrik ediyorum.. bence de sen bir annesin dilek.. anne olmak için sadece karnında taşımak gerekmez. sen o çocuğa şevkat gösteriyosun seviyosun ilgileniyosun... benimde yakında bebeğim olacak zaten duygusallığım üzerimde yazını okuyunca gözlerim doldu valla...

Tepki Skoru
0
bende seni kutluyorum.doğurmadığın halde nidayı benimsemen, sevmen ne güzel.ben yazını okurken çok duygulandım.sevgini ne kadar güzel ifade etmişsin.allah sevginizi daim etsin.ne olursa olsun onun sana bir emanet olduğunu sakın unutma.onu her zaman böyle sev.çevrendekilerin sözlerine kulağını kapat.bu güzel paylaşımın için teşekkürler

Tepki Skoru
0
seni canı gönülden tebrik ediyorum allah seni mesut etsin ve ilerde bu yapmış oldugun ğüzel davranışından dolayı hep mutlu ve huzurlu olmanı temenni ederim dışardaki insanların laflarını hiç takma keşke herkes senin gibi olsa günümüzde ne üvey anneler var ama sen üvey anne degil onun öz annesi olmuşun sana çok teşekkür ederim dünyaya güzel bi
evlat yetiştirmen dileğiyle tabi ilerde dogum sancıları çekerekte yani anne olmanın o ğüzel dönüm noktasını da tatmanı temenni ederim iyi şanslar sana

Tepki Skoru
0
Harikasın , hep o çocuğun annesi olarak kal olur mu. Çünkü annelik ette taşınanla değil yürekte hissedilenle -hissettirilenle oluyor.

Tepki Skoru
0
seni gerçekten çok tebrik ediyorum .Benim annem öz ama keşke senin gibi olsa.Öz anneler çocuklarının kıymetini bilemiyor.seni tanımıyorum ama ben bile sevdim..::::))))

Tepki Skoru
0
BENDE HAMİLEYİM VE ÇOK DUYGULANDIM. YAPTIĞIN ÇOK GÜZEL BİŞEY
UMARIM SEVGİN HİÇ EKSİLMESİN.

Tepki Skoru
0
annelik demek illa doğurmak demek değildir. dünyanın en güzel şeylerinden birini yapıyorsun. tebrikler

Tepki Skoru
0
tebrik ediyorum canım arkadaşım...bunları duyabilmek ne güzel duygulandım ve tek kelime helal olsun diyorum...

Tepki Skoru
0
annelik duygusunu bilmiyorum ama bu yazdıkların için seni tebrik ediyorum gerçekten...ama lütfen sakın değişmeeee ona bukadar umut verip,,,yıkma onu ne olur....seninle bir insan olarark GURUR DUYUYORUM:) SONSUZA DEK MUTLULUKLAR

Tepki Skoru
0
gerçekten çok güzel dile getirmişsin hislerini..ne mutlu nişanlına ki kızını böyle çok seven bi anneyle:) evlenicek.allah mutluluğunuzu hiç bozmasın..........

Tepki Skoru
0
sana helal osun özellikle çocuk açısında en doğrusunu yapıyosun

Tepki Skoru
0
sizi tebrik ediyorum benide yazınızı okurken duygulandırdınız gerçekten sizde bi annesiniz karnında taşıyıpta çocuğa ne işkenceler çektiren yada onu bir yerde bırakıp kaçan anneler var hocam

Tepki Skoru
0
Senİ GÖnÜlden Tebrİk Edİyorum.kİm Ne Derse Desİn Sen Mutlu Ve Huzurlumusun Ona Bak Sen Varsan Hayat Var Kİm Ne Derse Desİn Sana GÖnÜlden Mutluluklar

Tepki Skoru
0
canım arkadaşım inanki çok duygulandım yazını okurken.Dilekçiğim şunu unutmaki sen o masumun yüzünü bu dünyada ne kadar güldürürsen RABBİM'de senin yüzünü diger alemde okadar güldürecektir.eger ince düşünecek olursak bu sana verilmiş çok büyük bi lütuf ve bunu iyi degerlendir ne olur...
Resûlullah'ın (a.s.m.) şöyle buyurduğu rivayet edilmiştir: "Yetimin işleriyle ilgilenen kimse, ister yetimin yakınlarından olsun, ister yabancılardan olsun, (orta parmakla işaret parmağını göstererek) benimle Cennette şu iki parmak gibi baraber bulunacaktır."

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle