Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

BAKALIM OYUNUMUZU BEĞENECEKMİSİNİZ?

Tepki Skoru
0
İNŞALLAH OLUR İLK DEFA DENİYORUM YÜKLEMEYİ VE ÇERKESÇE OYUNUMUZU SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM OYNAYANLARDAN BAZILARI AKRABAM.UMARIM BEĞENİRSİNİZ.TABİ YÜKLEYEBİLDİYSEM.

[flash=350x350]http://www.youtube.com/watch/v/Y_4Ab_R0dp0[/flash]

Tepki Skoru
0
Çok güzel canım hele bayanların oynayışı çok zarif:)teşekkürler..

Tepki Skoru
0
umidekes' Alıntı:
Daha önce görmüştüm ama adını bilmiyordum. Teşekkürler...
hocam kafkasya'nın bir boyu olan çerkeslere ait bir oyun.birçok oyun çeşidimiz daha var tabiki de en çok bilinen ve oynanan genelde bu oyundur inşallah beğenmişsinizdir.

Tepki Skoru
0
aaa çok ilginç geldi bana, çok değişik, bir de ayak hareketleri çok farklı ve seriler, hocam teşekkürler paylaşım için:)

Tepki Skoru
0
cimi' Alıntı:
aaa çok ilginç geldi bana, çok değişik, bir de ayak hareketleri çok farklı ve seriler, hocam teşekkürler paylaşım için:)
evet hocam söyledikleriniz doğru bizim oyunlarda özellikle ayak hareketleri çok önemlidir,oyuna renk ve anlam katar.beğendiğinize sevindim

Tepki Skoru
0
çok güzel ya.ama ben hiç beceremem galiba.akrabalarım da var demişsin yoksa sen de mi varsın?hı?:362jf:

Tepki Skoru
0
sevilnas' Alıntı:
çok güzel ya.ama ben hiç beceremem galiba.akrabalarım da var demişsin yoksa sen de mi varsın?hı?:362jf:
canım ya becerirsin kız ben sende o yeteneği farkettim:362jf:akrabalarım var kuzenlerim pembe etekli badili bir kız var halamın kızı erkeklerden de köylüm olanlar var tanıyorum çoğunu ama ben yokum çünkü batmandayım:504xn:beğenmene sevindimcanım.inşallah kısmet olur bizzat görürsün belki de benim düğünde kimbilir:36_1_21:

Tepki Skoru
0
çok teşekkürler.. ben de öğrenmek istiyorum.. bakarak öğrenilir mi acaba? :)

Tepki Skoru
0
[size=x-large]Çerkez Güzeli

Sevgi hem ebedidir, hem ezeli
Sen o insandan soğuyup bezeli,
Söyleyemiyorsun artık o güzel gazeli
Sadece çerkez değil, dünyanın da en güzeli,
Bilki sensin ey sevgili bu artık besbelli
Sevdim seni ne diyebilirsinki çerkez güzeli

Kederlenme, çaresiz olma, dik tut başını,
Ağlıyorsan eğer sil artık göz yaşını
Ne olur üzme seni seven sır daşını,
Yürü yeni yolunda, al yanına yoldaşını
Seninledir o artık bunu bil her zaman
Bul eski halini, baharın geldi, geçti hazan.

Esma Öğretmenim bayıldım tek kelime ile mükemmel ben bir göçmen kızıyım ve çok sevdim oyununuzu insan kendini zor tutuyor dalıvermek istiyor sahneye birden..TEŞEKKÜR EDERİM...
GÜZEL YÜREKLİ ÖĞRETMENİM....[/size]

Tepki Skoru
0
ay arkadaşlar harikasın gerçekten.izzet ve yellow öğretmenlerim size ayrıca çok teşekkürler şiirler için hemen kaydettim.arkadaşlar keşke imkan olsada size bildiğim kadarıyla öğretebilsem gösterebilsem oyunumuzu.çok daha farklı ve hepsi birbirinden etkileyici oyunlarımız için site adı yazmak yasak ama siz google dan çerkes yazın ya da youtube dan .beğenmenize çok sevindim yorum yazan herkese çok teşekkürler.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle