Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Aöf ile İlgili Sormak İstedikleriniz Buraya

Tepki Skoru
0
ben teşekkür ederim yalnız başka yayınları kullanan arkadaşlar varsa onlarada sorabilirsin. benim bu yıl mezun olan arkdaşım var oda egem kullanıyordu. hatta onun kitaplarını kullandım bu yıl.ayrıca 1. sınıfta murat yayınlarını kullandım 2. sınıftada alıcaktım ama 2.yılınki daha basılmamışmış oyüzden arkadaşımın tavsiyesi üzerine egem aldım

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar, neden illah yardımcı kitap? Bence kendi ders kitaplarımızda oldukça güzel. Hiç olmazsa yanlışlık payı yok. Şahsen ben hiç yardımcı kitap almayı düşünmedim bile. Sınav notlarımda oldukça iyiydi. Yani nasıl güvenebiliyorsunuz yardımcı kitaplara anlamış değilim. Çünkü AÖF'de okumak öyle birşey ki nerden nasıl soru çıkacağını bilemiyorsunuz. Yardımcı kitap çok kısa ve özet oluyor. Yani özetinde özeti. Yardımcı kitaplarda yer almayan konular çıkabiliyor sınavlarda.
Tabii bu benim kişisel görüşüm.:D
Gerisi size kalmış birşey...:D

Tepki Skoru
0
hıı tabiki gökben sana katılıyorum. ben sadece yardımcıya çalış demiyorum.bende ders kkitaplarıma çalışıyordum ama yardımcıyıda okuyorum.ve yardımcıdaki soruları çözmeye çalışıyorum

Tepki Skoru
0
fen ve matematikten bütünlemeye giricem nette nerden kaynak bulabirim?Yardımcı olursanız sevinirim

Tepki Skoru
0
Canım yaaaa kusura bakma ama tam olarak bende bilemiyorum.:( Aslında bende link vardı ama silmişim ve şimdi de bulamıyorum. Umarım diğer arkadaşlar biliyordur ve cevap yazarlar.

Tepki Skoru
0
slm. fen ve matematikten bütünlemeye giricem nette nerden kaynak bulabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim

Tepki Skoru
0
teşekkürler biraz daha araştırayım belki bulurum

Tepki Skoru
0
İSTANBUL KADROSUZ USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI BAŞLADI
9-25 AĞUSTOS ARASI, BİLMEYENLERE DUYRULUR

Tepki Skoru
0
1.DİLEKÇE: TC. KİMLİK NO, TELEFON, ADRES
2.DİPLOMA
3.İKAMETGAH
4.SABIKA KAYDI
5.NÜFÜSCÜZDANI FOTOKOPİSİ
6.ORYANTASYON BELGESİ

BU BELGELER HAZIRLANIP, İLMİLLİ EĞİTİME TESLİM EDİLİYOR,
SONRA ONLAR BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİP BİZLERİ ARAYACAKLARMIŞ.
DİLEKÇEMİZE MUHAKKAK ADRES, TEL VE TC. NOMUZU YAZALIM,
BAŞVURU 25 AĞUSTOS SONA ERİYOR.

Benim ilk olacak bende ikiye geçtim bu sene,
merak ediyorum zor mu :)
ya okadar çok istiyorum ki bu sene umarım tüm arkadaşların hakkında hayırlısı ne ise o olur.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bugün milli eğitime başvuru yapmaya gittim.(gerçi benim ilk değil,daha önce görev yaptım yani durumum farklı biraz)diplomanın sadece fotokopisini istiyorlar .oryantasyon semıner sertıfıkası 2004 yılı ve sonrasında katılanlara verildi.yani yeni bir uygulama.daha önceki senelerde katılan arkadaşlar tıpkı semıner sertıfıkasını almak isteyenler gibi il milli eğitim A BLOK hizmetiçi bölümüne giderek alabilirler.2004 ve öncesindeki semınere katılanlara ise katıldıklarına dair isimlerinin bulunduğu bir kağıt onaylanarak yine aynı yerden veriliyor arkadaşlar.umarım yardımcı olmuşumdur.

Tepki Skoru
0
DİPLOMANIN FOTOKOPİSİ İSTENİYOR, DAHA EVVEL SEMİNERE GİTMEDİYSEN YADA ORYANTASYON ALMADIYSAN SORUN YOK.
VE BİRDE OKUDUĞUNA DAİR AÖF BİROSUNDAN BELGE ALIP İKİNCİ SINIFA GEÇTİĞİNİ YAZDIR.
YOKSA BENİM Kİ AYNI YOLLARI İKİŞER DEFA AŞINDIRISIN BU SICAKTA.
O ÇOK ÖNMELİ.

AYIN 25 İ SON, BU TARİHTEN İTİBAREN NEREDE SEMİNERE GİDECEĞİMİZİ SÖYLEYECEKLERMİŞ
BİDE BU SENE MESLEK LİSELİLERİDE KABUL EDİYOLARMIŞ...

KARİYER AÇISINDAN NE FAYDASI OLUR BİLMEM AMA
ÇALIŞMAK BİZE TECRÜBE, KENDMİZİ YETİŞTİRME, MESLEĞİMİZE DAHA İYİ HAKKİM OLMA YETİSİ KAZANDIRACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
ZATEN İLERDE DE BUNUN ARTISINI GÖRÜRÜZ KARİYER NOKTASINDA.

denisse  birde  kariyerden kastın sınava girip tekrar örgün eğitimden girmek mi, açabilir misin??
ben  bazen çocuk gelişimi uzmanı olmayı hayal ediyorumda, galiba gene sınava gireceğim.

Tepki Skoru
0
kpss ye hazırlanmak yerine les e hazırlanmak. Aslında çok iyi mantıklı bir karar umarım dileğin gibi olur herşey...
biz şimdi okulöncesi öğretmenliği okuyoruz ben yüksek lisansla çocuk gelişim uzmanı olabilir miyim???

aslında benim derdim kariyer değil yapabileceğimin en iyisi olmak,
bir gün olurda çalışmasam bile biryerlen birilerine faydam olsun istiyorum.
Arkadaşım çok sağol, paylaşımın fikirler uyandırdı bende..

Tepki Skoru
0
daha önce seminere katılan ve sonrasında sınava girmiş arkadaşlara sormak istiyorum.
sınavda sorulan sorular sadce seminerle mi sınırlı yoksa bizim tüm eğitim hayatımızdaki bilgilerimizi de ölçü cü bir sınav mı
bunu çok merak ediyorum, yanıtlarsın memnun olacağım

sevgiler...

Tepki Skoru
0
denisse arkadaşım, ilgilenip cevap yazdığın için çok teşekkür ederim
ilk defa gireceğim için çok merak ediyorumda...

Tepki Skoru
0
denisse' Alıntı:
çoğunlukla seminerde verilen konular ya da işlenecek ama vakit kısıtlığından işlenememiş konulardan soruyorlar...  
zaten soruları seminere giren öğretmenler hazırlıyor

Tepki Skoru
0
nokta arkadaşım zaten öğretmenler herkesin eline birer fotokopi veriyor ve oradan sınav yapıyorlar en azından benim girdiğim sene öyle olmuştu sana başarılar dilerim...

Tepki Skoru
0
nasıl kız zehra sınav sorularının fotokopisini mi?
bizde işlenen konuların fotokopilerini vermişlerdi çektirtin diye ki soruların çoguda fotokopilaerdeki konulardan çıkıyor

Tepki Skoru
0
bende onu demek istedim zerrincim konuların fotokopisini verdiler sorularıda sadece onun içinden sordular yani sizdeki gibi

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle