Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Anne baba eğitimi

Katılım
20 Eyl 2006
Mesajlar
1
Tepki Skoru
0
Puanları
0
[size=small][/size][size=medium] arkadaşlar anne baba eğitimi konusunda yardımınıza çok ihtiyaçım var. herhangi bir konuda uzman bir danışman varsa yardımını istiyorum. burdurda okul öncesinin adını duyurmaya çalışıyoruz ve çocuklarla ilgili konu farketmeksizin uzmanlardan yardım istiyorum.:36_13_3: amaç velileri  ve okul bünyesinde bulunan öğrenci arkadaşlarımızı daha bilinçli hale getirmek.
 
Katılım
9 Ara 2011
Mesajlar
2
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
32
Arkadaşlar ben geçen yıl veli-çocuk eğiimi yaptım edindiğim bazı kaynaklardan yararlanarak. ama kitabi bilgiler ve sürekli anlatmaya dayalı bir eğitimin çok da başarılı olmadığını düşünüyorum.Pazartesi tekrar başlayacağım bu eğitimlere ama okul öncesinin önemini en ekileyici ve en can alıcı şekilde açıklayan bir slayta ihtiyacım var.Bu konuda birçok yazı makale okumaktayım ama işin içinden çıkamadım hepsini toparlayamıyorum.Ve gerçekten velilerimin bilinçlenmeye çok ihtiyaçları var tek tek velileri arayıp çocuklarınızı anasınıfına getirin demekle meşguluz.Slayt konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim....
 

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst